Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

Lum3n

Skvělá komedie! Fajn herečky (hlavně Lindsay je opravdu úžasná), skvělé nápady, originální námět. Myslim, že tu pátou hvězdu co nevidět přidám. ()

blackrain

Co se stane, když se matka se svou dcerou nepohodne a při incidentu v čínské restauraci si vymění sušenky s přáníčky? Inteligentní, výborná a vtipná rodinná komedie. Výměna těl hlavních hrdinek je tím nejlepším způsobem, aby pochopila jedna druhou. Herecký koncert předvedla Jamie Lee Curtis (Dr. Tess Coleman) a Lindsay Lohan (Anna). Děj příběhu dokresluje i chytlavá rocková muzika. ()

kaylin

"Vypadám jako strážce hrobky." Tahle hláška mě dostala už při prvním sledování v televizi, dostala mě i po druhé, když jsem se k filmu znovu vrátil. No, vlastně mě dostal celý film. Ten závěr překvapivě není tak laciný, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale ono je to celé dobře vystavěno a postupně to k tomu vede. Ty postavy nejsou ploché a nudné. Navíc Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan si dokonale sedly. Výborný film, na který se rád podívám znovu. Navíc je to film vtipný. ()

Kreeki

Jak tak koukám zde na hodnocení, koukali jsme se na stejný film?! Výkony obou hlavních aktérek velmi dobré a na místě. Ale možná jsem oproti žánru amerických bláznivých komedií lehce zaujatý, nicméně uznávám, že toto bylo z toho lehce nadprůměrného soudku, ale místy mi to přišlo opravdu až trapné a polopatické, zkrátka typická americká "novácká" zábava. Ale i tak bych řekl za 6/10, které bych tomuto filmu udělil, není nutné se stydět. ()

slunicko2

Provařená klišé dávají očekávaný tuctový výsledek._____ Zpočátku jsem to viděl tak na jednu hvězdičku, později jsem zvýšil na dvě a nakonec dávám tři. Někdy se vyplatí troška trpělivosti. ()

CrownThomas

Super dvojka Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan a můj oblíbený herec Mark Harmon, kterého možná znáte ze seriálu NCIS..... prostě dost povedená komedie..... ()

Aiax

Ty čtyři hvězdičky je jen nouzovka, protože Freaky Friday je právě teď tím zdaleka nejlepším, co v žánru pohodové, vtipné, roztomilé komedie pro celou rodinu existuje. Dát pět hvězdiček se mi nechce, přece jen s opravdu velkými filmy se tenhleten srovnávat nedá, ale jinak je to opravdu špička, nejen díky skvěle napsané předloze, ale i režisérskému umu vytěžit z ní, co se dá, a samozřejmě taky skvělým hercům v čele s J. L. Curtis a fantastickou Lindsay Lohan. ()

dawe04

Jedno z největších překvapení na poli moderních komedií se vyklubalo z toho podivného, Lindsay na cracku Lohanovou obsazeného filmu. Jeden vtip za gagem střílí všemi směry, slzy smíchu tečou proudem a tím vším nás provádí výborná Jamie Lee Curtis. Tleskám! ()

kajas

Po "Pasti na rodiče" nejlepší film Lindsay Lohanové. Bála jsem se, že se z něj vyklube nějaká příšernost ("Zpověď královny střední školy" jsem musela vypnout), ale představitelky hlavních rolí mě velmi potěšily. ()

Skip

Nemohu si pomoct, ale Jamie Lee Curtis pro mě byla chvílemi coby dcera v těle matky nesnesitelná. Jinak ale vcelku povedená komedie. ()

K.B.L.

Velmi příjemná komedie, kdy člověk nemusí myslet a jen se veze a vcelku hezky se baví. Spíše pro dívky si myslím. Curtis se mi moc líbila. ()

Aleee89

Ano, tahle komedie mě bavila, stejně jako pobavila asi celé kino, kde jsem na ni byla. Dobrý nápad, film se opírá o dobré herecké výkony (hlavně J. L. Curtis) a srandovní scény. ()

Fanucci

Super. Dobře jsem se bavil. Až mě překvapilo jak moc. Jamie Lee Curtis hrála patnáctiletou moc dobře:-) Rád bych ale trochu utlumil nadšení některých přispěvatelů, že tento film je důkazem toho, že Hollywood je stále schopen přicházet s novými a originálními nápady na komedie. Freaky Friday je remakem filmu z roku 1976, který nese stejný název...Celkem bych rád originál (hraje v něm Jodie Foster) viděl, ale asi bude těžké ho sehnat. ()

Laurent

Bylo to trapné až na půdu. Zcela nepřirozené chování všech postav, výjma Ryana. Mnoho vtipů (né všechny) vycházelo na prázdno. Po celou dobu mi padala hlava k zemi a říkal jsem si: "Ježiši to je trapný!" Dost to celé připomínalo takové ty americké dobrodružné komedie, jak v nich hraje spousta malých dětí - hrdinů. Kdo miluje bláznivé komedie asi zklamaný nebude, ale mě tento film dostal na plné čáře. ()

Sesitka

Tento film byl opravdu vtipný. Nejlepší byla hláška Vypadám jako strážce hrobky!!!!! No jo. Typická Amerika. ()

Beagle

Vtipná rodinná komedie. Jamie Lee Curtis a Lindsey Lohan to spolu docela seklo, je příjemné zase viděl LiLo jinde než na stránkách bulvárních časopisů... ()

BoredSeal

Osvěžující šílená komedie s excelující Jamie Lee Curtisovou a solidní Lohanovou. Tenhle praštěnej humor by určitě ocenili pánove Vorlíček s Macourkem... ()