Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

Mistickzz

Slušná americká komédia, ktorá i keď nie je extra originálna dokáže pobaviť a zaujať hereckými výkonmi či už Lindsay Lohan (!!) alebo J.L. Curtis. Nič viac, nič menej. 67% ()

hefoo

Jedna z nejlepších komédií ktoré kedy boli natočené. Klobúk dole pred Markom Watersom za ten "nápad" a samozrejme Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohantak týmto dvom babám tie roli sadli na telo ako uliate! Užíval som si to až do konca :) ()

Loki_Six

"Like cooking: I mean, have you never heard of takeout? And cleaning: let's don't and say we did. Quality time with your kids: You know what? Quit bugging 'em. Leave 'em alone. They like it!" ()

BlueZero

Prekvapivo zaujímavá komédia. Fakt som nečakal, ža sa Jamie Lee Curtis zmocní svojej úlohy tak skvele, dokonale sa vžila do role teenagerky. Našlo sa síce aj pár trápnych úsekov, ale celkový dojem z filmu bol dobrý. ()

cab

Vtipna komedie o prevteleni matky do dcery a naopak. Vyborne herecke predstaveni bez zavahani az do konce. 80% ()

khue

Jednim slovem překvapení! Čekal jsem další americkou komedii typu Prciček ale spletl jsem se. Obvzlášť se mi líbil výkon Lindsay Lohan. Výborných 96 minut plných vtipu,skvělého scénáře a také dobré hudby jsem si opravdu užil. Kdyby tak takhle vypadaly všechny komedie... ()

Kalper

Po dlouhé době komedie, která je opravdu vtipná. Dobře vystavěné pointy a vtipné situace, které se ani na okamžik nepřiblíží k vodám trapnosti. Bravo! ()

pavlikv

Báječná rodinná komedie která ani po opakovatelném shlédnutím neztrácí svoje kouzlo. Jeden čas sem si tento film pouštěl obden a stále mě to bavilo. ()

Paity

Průměrná americká trapnost o záměně osobností a těl, které si prohodí máma s dcerou. Kdyby tam nehrála tam blbka Lindsay Lohan, dám asi víc. V každém případě než si to pustíte, podívejte se tady na trailer, do něj totiž dali filmaři asi 80 procent všech vtipných scén... ()

Tessie

Velkým fíkem bych zarazila větry tomu, kdo název překládal do češtiny... Jinak se jedná o jeden z mých oblíbených kousků s krásnou angličtinou a tehdy ještě pohodovou Lindsay Lohan. Co se týče příběhu, která slečna by neznala problémy s mámou v pubertě.. Výborný kontrast s Gilmore girls :) ()

aquiver

Obsahově nic originálního, podobných výměn těl už bylo natočeno více. Konceptem ukřičené a bláznivé, jak je u Disneyho pro teenagery zvykem, stejně tak s tím spojená klišé... americká komedie na jedno zhlédnutí. 60 % ()

kaygen.it

Ani ve snu mě nenapadlo, že bych se mohl v dnešní době opravdu výborně pobavit u komedie od Disneyho. Světe div se - stalo se. Díky:) ()

Tadzi

Film, od kterého jsem si vůbec nic neslibovat a který mě obrovsky překvapil. Takhle si představuju komedii, u které se člověk opravdu královsky baví. Tento film právě tomuto stylu dělá jen a jen čest... ()

Arach.No

Vynikající komedie u které jsem se bavil od začátku do konce. Nijak originální námět ovšem tak výborně zpracovaný že po všech těch komediích jako jsou Prcičky je to až skoro zázrak, že americká produkce dokázala vyrobit takhle příjemnou a inteligentní komedii.Nejlepší na celém filmu ale pořád zůstává ústřední dvojice, která je obsazena dokonale.Lindsay Lohan je hezká, ale není to takový ten typ modelky, jaký vydíváme téměř v každé americké komedii, působí naprosto přirozeně a opravdu vypadá jako holka, kterou můžete potkat na ulici.No a Jamie Lee Curtis předvádí naprosto šílený herecký koncert, na který se dívat je opravdu radost.Každá její scéna je brilantní.A rocková hudba tomu všemu dodává ještě příjemnější a uvolněnější nádech.Jediné, co bych tomuhle filmu vytknul je klasický sentiment na konci, ale tomu je u filmů tohoto typu těžká se vyhnout.I přes to se ale bezesporu jedná o jednu z nejlepších komedií roku a od dobrou zábavu pro každého, kdo má rád příjemné, inteligentní komedie bez nejrůznějších nechutností. ()

Haymar

Já se fakt bavil! Především J.L.Curtis byla výborná a její puberťácký "software" sem ji žral i s navijákem (což nemůžu říct o neuvěřitelně prkenné L. Lohan)... ()

Ixbalanke

Dávám dvě, ale jsou to pozitivní hvězdy:) Dívat se na to dalo, ale přece jen příliš hloupejch americkejch keců... Ale mohlo to být horší:) ()

Itar

Výborná komedie na zabití času. Námět sice není bůhvíjak objevný, nicméně sepsaný je solidně a hlavním tahákem filmu je rozhodně casting dvou hlavních rolí. Tak jednou do roka, úplně klidně. ()