Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

MRPitivier

Hezká komedie o vztahu dcery a matky, které se zpočátku doslova lezou na nervy, ale zapříčiněním čínské sušenky s přáním si vymění role, těla. Nejdříve si zvykají, ale nakonec zvládnou všechny problémy a překážky k opravdovému štěstí! Velice uvolněná, komická, až satirická komedie, která Vás velice překvapí dobrým scénářem, obsazením i hereckými výkony! ()

Zajija

Jak jen to jednoduše shrnout? Obrovská porce zábavy a lehký nádech dramatu ke konci? To by mohlo být ono. **** . ()

Farley

Nejlepší komedie o mezigeneračním konfliktu, co kdy svět viděl. Skvělej soundtrack, nehorázně skvělý herci (hlavně Jamie). Další z mála filmů, co točili srdcem, s nápadem a prachy řešili jen jako otázku. A je to vidět. Nádhera. ()

DadysGirl

Rodinná komedie, tak nějak bych to nazvala... Pár dojemných omentů, jako když se Annadozví, že jí má mladší brácha opravdu rád... Celkově jsou všichni členové rodinny, tak nějak švihlý, což je fajn... Taky se mi líbilo lehké upozornění pro dospělé, aby všechno nebrali tak vážně... Prostě to byl docela dobrej film... Ale zas, že by se jednalo o něc zásadního? ()

Judy24

Eh...to jako vážně?! Další film s prohozením těl?! OK, tak já to risknu, když to tady má tak vysoký hodnocení... Riskla jsem to , i když Lindsay Lohan je něco jako opak mé nejoblíbenější herečky a stálo to za to. Já zírala - ona snad umí hrát! Už dlouho jsem se u filmu tak královsky nepobavila (pozn. - koukejte na to v originále). Jamie Lee Curtis válí. Je prostě geniální. Vztah matky a dcery je vždycky složitý a pokaždé trochu jiný, ale pokud jste matka nebo dcera, s tímhle filmem zjistíte, že spoustu situací můžete aplikovat i na svůj život. Je to tak zvláštně střeštěně poučné. "And Mr. Dude - you rock!" ()

Megynka

Jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděla. A že jich tedy moc není, postrádám totiž ten hloupý smysl pro humor, který má věšina národa. Tudíž jsem za takové filmy ráda, alespoň se opravdu zasměju. ()

Evii.B

Po dlouhé době jsem se zasmála. Když jsem na to začala, koukat vůbec jsem nevěděla o čem má film být. Výměna byla opravdu parádní nápad, skvěle vymyšlené situace a vtipy to ještě vylepšily. Řekla bych, že tady se nejvíc pozná kdo jak umí hrát a hlavní hrdinky nezklamaly a zvládly to na jedničku. Milé, vtipné, originální, má to myšlenku i ponaučení - rozhodně lepší než "Já jsem ty a ty jsi já". 4* ()

Maniik88

Prekvapivo veľmi slušná komédia od Američanov. Námet 100x otrepaný, avšak v tomto filme zvládnutý asi najlepšie. Príjemný herci, najmä skvelá Jamie Lee, fajn vtipné situácie, nie zakaždým trápne ako v Prci, či inde. Bolo to aj dosť poučné a občas by sme sa mali viacej vcítiť do kože našich rodičov, alebo svojich detí. Som spokojný. ()

Knor

Jednou za čas vypadne takováhle příjemná komedie s inteligentním humorem a není to vůbec na škodu. Jamie Lee je jako vždy dokonalá a na Lindsay se dobře kouká. Pro zpříjemnění dne určitě vynikající volba. ()

MaJes

Keď som videl tento film prvý-krát (ani som ho nedopozeral) nepáčil sa mi, lebo sa to veľmi podobalo na The Hot Chick, ale keď som zhliadol aký tu mal úspech, tak som sa rozhodol pozrieť si ho ešte raz a musím zmeniť názor asi som sa druhý-krát lepšie pozeral :-) Určite veľmi zábavná a vtipná komédia, čím američania dokázali, že ešte vedia spraviť aj serióznu komédiu. Perfektný výkon Jamie Lee Curtis a tak isto aj mladej Lindsay Lohan! ()

wef

Velice sympatický film se sympatickými herci a scénářem. Stojí to za to, vidět tento film, i když pohodové rodinné komedie vám zrovna nesedí! ()

LuNaj

Nemám rád Jamie Lee Curtis, prostě mi je proti srsti. Nemůžu dát více, to nejde. I když bych moc chtěl. ()

tereza.s

Já nevím taková sranda když se nudíte, ale já nemám ráda Lindsay Lohan tak mě to moc nebavilo. Každopádně nápad je to zajímavý a co jsem já viděla, tak to tu ještě nebylo. Tak proč ne? Žádný zázrak, ale dobrý nápad a skvělá Jamie Lee Curtis.... Asi se dost vyřádila. ()

Marrianna

Úplnou náhodou jsem po dlouhé době narazila na film, kde ztvárňuje jednu z hlavních rolí Lindsay Lohan. Jelikož si na tuto sympaťandu pamatuji hlavně z rodinného skvostu Past na rodiče, byla jsem hodně zvědavá na to, jak se vyloupla - a verdikt? Opravdu kvalitní komedie. Jamie Lee Curtis jako puberťačka, která se stará o své pacienty s narušenou psychikou a její klasické "jaké máte pocity?" byla naprosto jednička, no a když to rozbalila na baskytaru byla naprosto nepřekonatelná. Lindsay zase jako matka,která své "kamarádky" ujišťuje, že tělesné styky nejsou nic pro ni je k zulíbání. Do toho všeho dědeček, který se děsí zemětřesení tak, že při každém menším náznaku vybíhá kdo ví kam, roztomile protivný mladší bratr je prostě skvělý recept jak si přivodit dobrou náladu. Smála jsem se, až se mě bolela bránice, trošku jsem se i dojmula a to je prostě vše co má zdařilé dílko mít. "VYPADÁM JAKO STRÁŽCE HROBKY!!!!!!!!" :-D ()