B.e.r.n.y

Naprosto geniální spojení komedie a krváku. První horor, u kterého jsem se smál takřka od začátku do konce. Scénky jako pojídání pudingu, procházka se zombie chlapečkem a finální masakr sekačkou jsou naprosto bezkonkurenční ()

vojacekr

Bizarní, krvavý, absurdní - na hranici vkusu, ale já se bavil. Něco bylo spíš groteska, ale pár vtipných situací ve filmu bylo. Ještě nikdy jsem neviděl kněze s tak rychlou levou nohou. Můj oblíbený zombík bylo nemluvně, ovšem maminka na konci filmu coby "boss" předčila očekávání. Náramně oddychová béčkovina, u které slabším povahám nedoporučuji večeřet. ()

karel63

Vůbec nechápu, jak mi tahle lahůdka mohla uniknout. Super film na nedělní večer, akorát tchýni se nějak špatně spalo - nic nepochopila. Tak jsem jí na uvolnění pustil Od soumraku do úsvitu a dnes odjela... ()

ludena

Tak na tomto filme som sa velice zasmiala, nečakala som, že ma to až tak pobaví, pretože som od toho nečakala veľa, opak sa však stal skutočnosťou. " Maminka " ku koncu zažiarila :)))) ()

Deleah

Bylo to krvavější, slizovatější, hlenovatější, dekadentnější a vtipnější než jsem si původně představovala. Moje maličkost si v tom porochnila. Bohužel tuhle ultimátní krvavou jízdu nejde doporučit každému, z vlastní zkušenosti 3/4 nedokázali dokoukat. ()

cajda77

Skvěle pokoukani, doufám, že tento film bude dlouho držet prvénstvi be zbytečne odpornosti. Hnus a nic jiného než hnus, nevím co na tom vidět dobrého. Ani hlášky jako "tvoje máma mi sezrala psa" a "ty čůráš na moji maminku" to nezachrani...ale I tak příjemné... ()

Pan_Sady

Kultovní klasika s pořádnou dávkou nadsázky. Perfektní parodie na horory se strunovou sekačkou,mixérem, či líbánky v tratolišti krve. Spousty originálních scén například dítě v parku, nebo ucho v kaši. No slast, ale chápu, že pro někoho je tohle až příliš. Za mě je to jednoznačné 5 hvězd, filmový zážitek pro opravdové gurmány filmu :-) ()

abrat

Krvavé jatky, ktoré nemajú obdobu. Scény balansujú medzi nechutnosťou a paródiou. Vtipné to bolo... Lepší zombie film, snáď ani neexistuje. ()

pop.z.pop

Hodnocení tohoto filmu je jasný důkaz, že fanoušci pana Jacksona mu ohodnotí i takovouto pičovinu nad 80 %. Myslím, že v tomto filmu už je zárodek těch nekonečných a stále se opakujících záběrů na vykulené oči pana Froda z různých úhlů a vzdáleností. Hvězdičku dávám za pár celkem povedených gagů. Dal bych i dvě, ale i u tohoto Jacksona jsem si zdříml, mě ty jeho filmy neskutečně nudí. ()

Vinnie_Black

Nechutné...O Jacksonová prvotině jsem slyšel mnoho přesto mne její nechutnost překvapila. O to horší je fakt, že první tři čtvrtiny filmu tvoří (doslova) táhla, krvavá břečka. Všechno je ovšem odpuštěno po hlásce "Party is over". Jestli tohle Jackson nezakomponuje do Hobita, tak se neznám! Slabé **** ()

Wartord

To je tak neuvěřitelně blbý až je to geniální. Jackson si ve Wellingtonu vyhrál a dal si tam i modýlky tramvaje, které měl schované u rodičů v garáži. Kromě scény s Divine Intervention se dá na celý počin s klidem zapomenout. "I kick ass for the Lord!" ()

tribican

Absolutně šílená komedie založená na absurditě hororů. Děsivá krysí opice jako prostředek pro začátek bláznovství. S kůží opadávající matka sní svoje vlastní ucho jako důkaz bezbřehé odpornosti Petera Jacksona. Z vraždících monster se následně stanou poslušná domácí zvířátka, což vidím jako absolutně ideální komedii, kde se zombíci navzájem vnímají velice zvláštním způsobem. Následná párty, při které vypukne děsivá řežba, je pro mě nevyčerpatelným zdrojem vtipu, ať už způsobem smrti (sekačkou, rozsekání, žárovka v hlavě) nebo počtem zemřelých (tolik hostů tam snad ani nebylo, ne?). Pro mě je absolutním vrcholem dítě, které se narodí zdravotní zombie sestře a které se svým vlastním hravým způsobem snaží všechny zabít. Ač je Peter Jackson dnes známý díky úplně jinému žánru filmů, pro mě je tato komedie zlatým střípkem jeho kinematografie. ()

Mistr119

Zpočátku jsem si říkal, že je to dobrá parodie na zombie horory. Nechutné scény jsou myšleny s nadsázkou a tak jsem je i bral a smál jsem se na celé kolo. Jenomže pak se to, zvláště ke konci, zvrhlo a na plátně se už neobjevilo nic jiného než hektolitry krve a jediný význam, který jsem z toho pochopil je, že se v tom autor strašně vyžívá, že už to není zábava ani tak pro publikum jako pro tvůrce samotného a to není dobré... Po čase se přiznám, že mi chyběly ty ovečky z 2. traileru... Filmu dávám 43 %. ()

KeskarM

"Your mother ate my dog!" Na můj vkus místy příliš nechutná parodie na gore horory, ale neskutečně vtipná. Nesmělý Lionel, Paquita a krysí opice ze Sumatry... další důvod proč si raději nic nezačínat s již odrostlými mládenci dosud však bydlícími pod matčiným dohledem. ()