klapqua

Cruise mi je ako človek nesympatický už od malička, ale hrať vie a jeho filmy bývajú dobré. Hoffman je PÁN herec, ktorého zbožňujem. Títo dvaja pokope na jednom plátne, super. To čo tu predvádza Hoffman je hotový herecký koncert! Takto dokonale stvárniť autistu, naozaj dokonale... Je to až neuveriteľné. Úžasný film, skvelo natočený, zábavný, dojímavý, jednoducho niet čo vytknúť. ()

Ghoroth

K tomuto filmu snad ani není potřeba nic říkat. Je více než jisté, že si Dustin za roli Raymonda oscara zasloužil, a co jednoho, měl dostat aspoň 3. Úžasně natočený, perfektně zrežírovaný, a naprosto skvěle zahraný film, který se vám zapíše do duše nejméně alespoň stejně jako Forest. Během filmu si k oboum hlavním hrdinům vytvoříte pouto, které vás provází až do konce a upřímně, který z těch mála filmů vás dokáže takhle spoutat s hrdiny, vtáhnout do děje a nechat vás prožívat si přesně ty pocity, které musel Charlie (Tom Cruise) mít? Nemůžu hodnotit jinak než pěti *. ()

zigy

Dustin Hoffman by film hodnotil takto: "Ovšem rozhodně je to na pět hvězdiček. Jsem totiž výborný hodnotitel...":) Nezbývá, než s ním souhlasit....Dustin je úžasně roztomilý a jeho putování s Cruisem je plné zajímavých situací a dialogů, které Vás donutí sledovat s napětím až do konce, jak to dopadne. Sice je nerealistické, že by se Cruise pod vlivem Hoffmana za týden tak změnil, ale to nevadí, ten film je tak krásný a dojemný..... ()

Mojo1968

Nemám rád tú hnusnú egoistickú tvár Toma Cruisa. Ja viem, že to tak mal za úlohu hrať, ale vôbec sa mi to tak nepáči a vedel by som si namiesto neho predstaviť tucet iných hercov, ktorí by to podali presvedčivejšie. Narozdiel Od Hoffmana, ktorý zo seba vyžmýkal všetko. Ale hlavne scenár mi až tak nezachutil, ako som čakal. 6/1O ()

Aldanek

Film co vás chytí za srdce od první scény s fenomenálním Dustinem Hoffmanem.Jestli měl Tom Hanks perfektně nastudovanou postavu Forresta Gumpa,Dustin Hoffman se musel jako autista snad narodit. Nevyzdvihuji však jen výkon jednoho může,Tom zahrál velice obstojně.Toto dramatické Road movie by mělo být viděno každým filmovým fanouškem. Ústřední píseň vám zůstane v hlavě dlouhé týdny po shlédnutí. ()

p.a.douch

Zaslouženě čtyři Oscary (film, režii, scénář, herec v hlavní roli). Barry Levinson to zrežíroval velmi dobře. O výkonu Dustina Hoffmana se nemá cenu zmiňovat (Oscar), ale kdo mě v tomhle filmu překvapil nejvíc je Tom Cruise. Ten mi tenkrát dokázal, že hrát umí perfektně. Další kdo tam hrál parádně byla Valeria Golinová. Působivý film. ()

RMN88

Oou. Dnes lidi berou autismus jako vtip tady si můžeme všimnou že to není žádný vtip je to i není nemoc a Dustin Hoffman nám to tu dobře předvedl. ()

Marauder

Kvalitný film ktorý ukázal mal aj nejakú hodnotu a niečo človeku ukáže. Je to kvalitná ukážka že rodina môže zmeniť čokoľvek nech už človek chce dosiahnuť čokoľvek alebo o čokoľvek mu ide. V skratke úžasný film, úžasné posolstvo, herci, a aj pekné vtipy a fakt príjemný dej. ()

Blackmonster

Skvělý film o byznysmenovi a jeho starším bratrovi, který trpí těžkým autismem. Může vůbec mezi takto rozdílnými lidmi vzniknout nějaký vztah? Podívejte se a sami uvidíte. Film je krásný, místama i dojemný a pokud pořád váhate, jestli si tento film pustíte, tak vás určitě přesvědčí Dustin Hoffman, jehož výborné zhostění se role je až neuvěřitelné. ()

vandamator

Mistr Hoffman zde předvedl jeden z největších hereckých koncertů v historii kinematografie a Cruis mu velmi dobře sekunduje. Škoda že Dustin nedostal v budoucnu, podobné role a nevyužil svůj potenciál. Jelikož jeho cit pro roli a v žití se do postav, je neuvěřitelné. Filmový klenot a důkaz že Road movie se dá natočit, tak aby se divák bavil celou stopáž filmu. ()

rigby

Hodně dlouho jsem tento film neviděl, ale moc rád jsem si ho zase připomněl. I když je nezapomenutelný. To z něj udělal vynikající Dustin Hoffman, kterému Tom Cruise zjevně nestačí. Nicméně je to naprostá klasika. I když hodně divácky přitažlivá, naplněná humornými situacemi. Ale aspoň u toho divák nepláče tak, jak se mi to běžně stává u podobného snímku Jmenuji se Sam. ()

Kushina

Rainman je prostě dokonalost sama. Nelze v kinematografii najít lepší drama, které ve vás zanechá tak nádherný pocit. Jak se lidi mění, když poznají někoho, koho dávno ztratili a ani o tom nevěděli. Charlie a Raimond jsou nerozlučná dvojka a bratrská láska je... No prostě bratrská láska. Kdo má bratra, tak ví, o čem mluvím. 95% ()

Dvojirakri

Jeden z nejzajímavějších amerických filmů co jsem za poslední dobu viděl, ač jich, popravdě, moc nebylo. Nejde celkově jen o přístup k autistům, ono jde o přístup ke všem "jiným" lidem. Každý z nás se může změnit a nemusí v tom být jen rodinný příslušník s naditou peněženkou, každý z nás může mít ze dne na den doma někoho kdo bude "jiný"... ()

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

Akční thriller Zúčtování dostane sequel