Tominni

Návrat spolužáků, kteří se vracejí do hry, aby našli toho zbývajícího. Hodně podobné dvojce,s jedničkou to samozřejmě srovnávat nejde. Přesto - nakonec to je celkem solidní zábava a akce, která využívá toho, že se jedná o hru. Občas i pobaví, takže nakonec takový hollywoodský průměr. ()

PlysovyMacko

Od minula je posun v tom, že sú zamenené postavy a Hart a Rock hrajú starých dedov, na tom je postavený poväčšine humor. Film má slušný level zabavnosti, napriek debilnému scenáru. Kôň je krásny a Rock by mohol hrať aj lepšie. Ďalší diel už prosím netočte. ()

ostravak30

Od původního Jumanji se snímek opět odklonil, ale naopak pokračuje v započatém tempu předchozího Jumanji: Vítejte v džungli!. Postavy působí opět vtipně samy o sobě. Stejně zábavné jsou i dialogy a některé jednotlivé scénky. Pravda ale je, že samotný děj mi přijde překombinovaný a už trochu chaotický. Faktem zůstává, že pokud by tohle vše bylo reálné, hra by nabízela prakticky nekonečné možnosti nápadů k zfilmování, takže dokud to diváky bude bavit a investují své těžce vydělané peníze v kinech, aby film shlédli, filmaři nepoleví a natočí další a další díly. Pro mě ale Jumanji v téhle podobě zůstává spíše taškařicí, ovšem nesmírně zábavnou. ()

mivr

O hodne slabšie oproti prvému dielu...ale pohroma to zase nebola, škoda že na čsfd nie je možné hodnotiť pol hviezdami.. Jumanji :The Next Level 3,5/5 ()

Domas88

Zase kecy v kleci... Jumanji , je super zábava, skvělé efekty a vtipné rozhovory, navíc The Rocka žeru. Na rande, odpočinek nebo s rodinou ideální.. Doufám, že bude další! ()

Dzoumen

To bylo dobrodrůžo! Další díl už tentokrát třetí díl, z novějších dílů druhý díl, každý to bere jinak, tak se celkem povedl příběhem a taky novýma postavama, kterým přidali schopnosti a jsem celkem rád za ty postavy, že byli přidaný. Toto není zas tak spoiler, protože to bylo v traileru, tak od tych mostů jak utíkali, tak od té části se to začalo postupně zhoršovat, což mi zhoršilo moje hodnocení. Jsem chtěl tomu dát 5 hvězd, ale závěr a před závěrem mi hodně ovlivnil hodnocení a konec mi přišel takový uspěchaný. 71% ()

Blazis34

Od tohoto dílu Jumanji jsem čekal určitě více. Mám rád Skálu, Jack Blacka i Kevina Harta, avšak ne vždy se do děje hodili. Příběh byl lehce předpovídatelný, děj také průměr a nic velkolepého, co by mě zaujalo. Hodnotím za průměrné tři hvězdy - 55%. ()

rasto87

Pp dlhej dobe super komédia. Nečakal som, že druhý diel ma bude takto baviť, ale zvládli to bravúrne. Dialógy perfektne fungovali a nenudili. ()

Kinofil

|| PG-13 || Sony || Rozpočet: $125 mil. || USA: $298 487 090 - ČR: 72 533 358 Kč - Celkem: $768 487 090 || Je to horší než jednička, která se mi líbila s tím, jak dokázala přinést nový nápad na oživení 90. klasiky. Tady je jediným novým nápadem prohazování avatarů. Pár prvních vtipů na téma "dědek v novém těle" jsou fajn. Až bych chtěl věřit, že Hart a Johnson zvládnou imitaci Glovera a DeVita. Bohužel nezvládnou. Rychle přeběhne do módu - Hart a The Rock v kterémkoliv filmu. Za to Black a Gillan se nepokoušejí o nic nového a bohatě stačí. Zbytek party dostává šíleně málo prostoru jako příběh, které úplně chybí. Akce je utopená v CGI, fajn, ale ona ani není nápaditá nebo napínavá. Z minula si pamatuju celkem zábavné finále s pyramidou, tady si nezapamatuju nic. To je u dobrodružného filmu chyba. Příliš moc se tu kecá a kecá. Dost mi to připomělo Jurský svět: Zánik. Jednička fajn nostalgie, dvojka užvaněná nuda a její potitulková scéna tu souvisí s trojkou. Vlastně je jedniná, které mě nutí se zajímat o pokračování, které by mohlo přinést něco nového. No nového... 50%. ()

DonBraso

Měl jsem chuť na nějaký to dobrodůžo spár dobrýma kecama a padl prst na Jumanji.No s The Rockem už první tažení bylo a vlastně to byl super odpočinkový filmek,který měl přesně tyhle ingredience.Další díl od stejného režiséra dávalo tušit,že film se natočí jako klasická dvojka,když měla úspěch jednička.A vlastně tomu tak je,jen nevím jestli je všeho více.Popravdě už to tak netáhlo jako v jedničce.Jasně Kevin Hart a The Rock to je pořád dvojka špičkujícíc fóry,ale nějak už v těch postavách to místama hapruje.Hlavně dimenzí změnit nadvakrát postavy ve filmu.To osobně považuju za nějvětší blbost a nevím čím to film mělo vylepšit.Digitální triky jedou,dobrodužství tu máme taky,ale nějak celá tahle hra už prostě přijde jako absolutně zbytečná a je vcelku jedno jak dopadne.Taky jak by mohla a fakt to nevytrhne trenky,že Milo zůstal na koni:) Záporák je zde pár minut a tak komplet závěrečná scéna není vůbec nic extra.Přesto dobrá oddechovka,když vymažate pekáč...né...když vymažete,že tohle stejný už jsem viděl.70% ()

Marcas

Já jsem se bavil. Byť zde bylo méně nápadů než v předchozím dílu, tak zde bylo zase více lokací a hlášek. Všechny hlavní postavy si rozumí, a to táhne film hodně kupředu. Myslím, že jako film pro rodinu na odpoledne je Jumanji úplně ideální. ()

AndrewNewman

Druhé časti pri filmoch so slabým dejom sú vždy horšie ako ich predchodca, pretože už nemajú čo ponúknuť. Skrátka sme sa zase ocitli v tej krajine za zrkadlom a zase sa odtiaľ nejako musíme dostať. Kým prvá časť prekvapila vcelku solídnym dejom, skvelými hláškami a navyše dobre vyzerajúcimi akčnými scénami, druhá časť len všetko kopíruje. Síce to okorenili DeVitom a Gloverom, ale to nestačilo. Zachránilo to pár slušne zábavných scén a samozrejme pekne vyzerajúca akcia. Dieru do sveta to rozhodne neurobí, no v kine je to film na pobavenie. Ale určite nič viac. ()

Daniel2003

Zklamání na plné čáře. Kde Jumanji z roku 2017 jelo na nápaditost a originalitu, tady se jede na recyklaci a jistotu. Tlačí se hodně na vtipy, které ale z větší části fungují skvěle, protože parta herců je neskutečně sehraná. Triky občas ale bodají do očí. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům