80% - čtyřhodinová verze.(25.4.2010)

Elizabeth vytvořila nádhernou roli Kleopatry. Krásné zpracování a souhlasím s uživatelkou "kleopatra" ! :-)(24.8.2011)

Tak přesně takhle má (podle mě) vypadat historický velkofilm!(11.2.2005)

Prilis monumentalni, prilis rozvlekle - ale Taylorove role perfektne sekne.(30.7.2002)

Monumentální pomník všem filmovým výtvarníkům, kostymérům, maskérům, architektům a jedno z největších monster v dějinách filmu. Oproti spoustě tehdejších biblických či jiných velkospektáklů je však přeci jen zábavnější a více sexy, i když jde v podstatě o telenovelu zavalenou tunami kulis. Dal bych možná i lepší hodnocení, ale ta druhá půle, včetně velmi statické námořní bitvy, je vážně k nepřečkání. Délka režisérské verze je potom doslova obludná (viděl jsem 240. min. roadshow version)(22.11.2006)

• - Elizabeth Taylor byla v té době nejplacenější herečkou v Hollywoodu. Za tento film získala honorář jeden milion dolarů. (Pavlínka9)

• - Scéna námořní bitvy mezi Octavianem (Roddy McDowall) a Marcem Antoniem (Richard Burton) natáčela u italského ostrova Ischia. (Rachmanino)

• - Pri kúpeli Kleopatry (Elizabeth Taylor) je možné zahliadnuť plávajúcu modernú špongiu, ktorá sa v čase natáčania snímky predávala za 25 centov. (dyfur)