Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Za tu obrovskou výpravu co film na tehdejší dobu mohl mít a tayk že, Elizabeth Taylor je prostě královna Kleopatra, jediná co bych tomuto Kleopatřímu velkofilmu vytknul je jeho délka, některé scény se neúmerně natahují.(7.6.2006)

 • nash.
  ***

  Velkolepý příjezd Kleopatry do Říma a Liz Taylorová jako dokonalé ztělesnění egyptské královny. To je to, co dělá Kleopatru i dnes velkofilmem. Protože to ostatní by se stejně dobře mohlo odehrávat mezi několika divadelními kulisami a na výsledku by se mnoho nezmenilo. Upovídané historické drama, které není špatné, ale je rozvláčné občas až za hranici nudy, trpí všemi neduhy podobných dobových historických spektáklů a stejně jako většina hollywoodských filmů tohoto typu mě nijak zvlášť neuchvátilo. Ani kdysi, ani teď.(6.9.2013)

 • Madison
  ****

  Dokonalé a, predpokladám, aj úprimné svedectvo o živote samoľúbej egyptskej kráľovnej, ktorá prostredníctvom neustálej angažovanosti v politike túžila dosiahnuť nemožné. Možno by sa jej to aj podarilo, keby...?.......... Elizabeth Taylor a jej poňatie Kleopatry nemohlo dopadnúť zle a s touto tváričkou si ju snáď budem pamätať navždy. Všetky technické elementy - impozantná výprava, hudba, vizuálne efekty, kostýmy, no najmä úchvatné prenesenie diváka do dôb starovekého Ríma a Egypta - boli splnené do bodky a ja som mala pocit, že paláce a uličky pre mňa nie sú nedosiahnuteľné. Na rok 1963 veľkolepá technická a obsahová udalosť, ktorá si zaslúži nestarnúci obdiv aj súčasných divákov.(27.7.2010)

 • Lynn
  *****

  Mistrovské, legendární, nepřekonané...(1.1.2007)

 • Šandík
  ***

  Nemám rád historické velkofilmy. Možná proto, že studuji historii. Daleko radši mám malá intimní dramata jaká umí vystřihnout například Ingmar Bergman. Ale co naplat, Kleopatra je pokoukání přecejenom nadprůměrné...(11.12.2006)

 • - Pri kúpeli Kleopatry (Elizabeth Taylor) je možné zahliadnuť plávajúcu modernú špongiu, ktorá sa v čase natáčania snímky predávala za 25 centov. (dyfur)

 • - Elizabeth Taylor byla v té době nejplacenější herečkou v Hollywoodu. Za tento film získala honorář jeden milion dolarů. (Pavlínka9)

 • - Původně měl hrát Julia Césara Peter Finch. (Coldrex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace