poster

Čas probuzení

 • USA

  Awakenings

 • slovenský

  Čas prebudenia

Drama / Životopisný

USA, 1990, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ****

  Beze sporu se jedná o kvalitní film z nemocničního prostředí plný emocí a skvělých hereckých výkonů. Čtyři hvězdičky jsou zasloužené, protože film dokáže zaujmout, ale na úplný vrchol, do TOP 100, bych ho neřadil. Znovu se na to podívám jen ztěží... 80%(18.7.2011)

 • kinej
  ****

  Což o to, Čas probuzení má zajímavý příběh a určitě také kvalitní herecké výkony, ale film se vyznačuje přesně tím typem hollywoodské podbízivosti, která se mi ekluje. Obecně mám blok, když hollywoodské hvězdy hrají psychicky nebo nějak zvláštně fyzicky postižené, chodí je pozorovat, povídat si s nimi atp. Moc to zavání žadoněním o ceny. Mám raději klasické dramatické role. Scénář tohoto filmu se zase snaží být tak moc „hezký“, že si s realitou moc hlavu neláme. Zkrátka neumím uvěřit tomu, že by někdo do jednoho dne od probuzení ze 30-letého kómatu, začal plně fungovat. Pro jedno shlédnutí se ale určitě jedná o kvalitní zábavu, film ve kterém toho lze hodně ocenit. Už se na něj ale znovu určitě nikdy nepodívám.(26.11.2013)

 • gouryella
  ****

  Jeden z filmu, ktere divakovi daji vic nez jen prijemne stravene dve hodiny. Film jenz ma tak hluboce opravdovy pribeh, ze musi donutit kazdeho, aby se zamyslel nad smyslem sveho zivota.(31.7.2002)

 • golfista
  *****

  Tohle je film, na který se nezapomíná. Já osobně jsem ho viděl před deseti lety a dodnes se mi téměř celý detailně vybavuje. Mistrovské herectví De Nira na vrcholu !(13.2.2003)

 • KarelR
  *****

  Jeden z nejsilnějších filmových zážitků mého života.(24.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace