Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ***

  Hezký český film. Až moc. 70% Zajímavé komentáře: Amarcord_1, reypal, kneekal(24.4.2005)

 • castor
  ***

  Masožravá a ještě k tomu žíznivá Magda Vašáryová, azurová barva naděje, šplhání na pivovarský komín, domácí pérový silič svalů, zabijačka v květnu, uřvaný na boty profesionista Hanzlík, na kole se prohánějící paní sládková, nová móda zkracování… Milé, herecky samozřejmě vymazlené, přesto patřím do skupiny těch, kteří neoslavují spolupráci Menzela a Hrabala. Menzelova maloměstská sonda stylizovaná k poetice němých grotesek (zatmívačky, zrychlený obraz, situační komika) mi příliš nesedla, a to už jenom proto, že jsem neustále čekal na nějaký skutečně vtipný nebo zajímavý moment. Když si vybavím humorně hřejivé situace z kousků Vesničko má středisková nebo Na samotě u lesa, tak mě nesmírně mrzí, že režisérova náklonost ke scénářům Zdeňka Svěráka nebyla silnější!!(28.1.2013)

 • sud
  *****

  Paní správcová v podání Magdy Vašáryové a tento film jsou ozdobou České kinematografie.(27.3.2005)

 • raroh

  I když Menzel Hrabalovu poetiku zjemnil a posunul, i tak proměněna hlavní hrdinka z živelné obžerné ženy v kultivovanější uličnickou maloměstskou masochistickou paničku je úchvatná.(4.2.2011)

 • Renton
  *****

  Scénář: Jiří Menzel, Bohumil Hrabal .. Ach, to naše pivo..(12.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace