Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ***

  Hezký český film. Až moc. 70% Zajímavé komentáře: Amarcord_1, reypal, kneekal(24.4.2005)

 • AngelAngie
  ****

  Česká klasika, která si mé srdce z daleka nezískala, ale režijně nadchla.(30.9.2009)

 • Ampi
  *****

  Podle mne zatím nejlépe zfilmováný Hrabal, jeho dvorním režisérem Menzelem s velmi kouzelným humorem. Lituji, že Hrabal nedostal Nobelovu za literaturu. Magda Vášáryová, Jiří Schmitzer, Jaromír Hanzlík a další plejáda herců fungují jako koření tohoto filmu.(28.10.2011)

 • darkrobyk
  *****

  K tomuhle snímku mám poněkud osobní vztah, a tak se psaní komentáře stále vyhýbam. Děda byl sládek, a i když jsme byl ještě malý kluk, když si ho smrt vzala, tak na dětství v pivováře nezapomenu. Vůně sladu, sešeřelá varna, obří sudy a pivo, kam se podíváš. Mistrně převedená Hrabalova próza, tak jak to snad jen Menzel umí. Krásná M.Vašáryová pijící zlatý mok na jeden zátah tak, že dostanete žízeň, i kdybyste nechtěli. A což šťavnaté bifteky, jejichž vůně se doslova z plátna/obrazovky/monitoru line. Vždy polituji J.Schmitzera pojídajícího jen tvrdé topinky. Všechna ta báječná poetika časů minulých, prodchnutá veselými příhodami, trochou erotiky i odvážnou spank scénou...A pak jistě, strýc Pepin! Nudíte se, kupte si medvídka mývala! A nebo si případně pusťte Postřižiny.(28.5.2011)

 • Lima
  ****

  Nejlepší oslava piva, tučného jídla a ženských vlasů, jakou si lze představit. A posilovacích pružin :o)(13.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace