Kutil Tim

Komedie / Rodinný
USA, (1991–1999), 77 h 36 min (Minutáž: 20–24 min)

Hudba:

Dan Foliart

Série(8) / Epizody(204)

Mol

Tim Allan a jeho životní role. "Cože, to musím umýt nádobí než ho dám do myčky? To je ženská myčka. Chce to pořádně zvýšit výkon." ()

WolfR

Tim Allen a jeho slavná role. Tohle jeho kutilství bylo občas fajn. I ta jeho povedená famílie, ale pravidelně bych na to koukat nemohl, 3 hvězdy. ()

MJMilan

Kutil Tim to je bourák, ale bohužel v tom pravém slova smysl. Společně s Elem, jeho asistentem, který vlastně dělá vše za něj jsou nerozlučná dvojka. Seriál plný laskavého humoru, co bych každému dílu vytkl je americké ponaučení z něčeho... ()

otík

Správně praštěný sitcom, který mě ve své době a hlavně v době bezstarostného věku velmi slušně bavil. ()

Decker

Skvelej serial pro celou rodinu. Neco jako Alf nebo Krok za krokem. Navic skvely Tim Allen a jeho nadabovani Václavem Postráneckým. ()

COF_666

Ty první díly jsou nejlepší a spolehlivě pobaví, těm bych dal klidně i těch 5*. Ale s dalšími sériemi kvalita spolu s úrovní zábavy klesá. Tim Allen je ale boží ve většině dílů! ()

Jizni Tlapa

O kutilství jde až v "poslední řadě" a to mi vyhovuje. Skvělý sitcom ve stylu Krok za Krokem, kde T.Allen ztvářňuje životní roli. Kdo ví, jestli Tima kdy napadlo, že postavu kutila už nikdy ničím nepřekoná. Tradiční nepřehlédnutelná znělka a vyčnívavě "neviditelný" soused Wilson! ()

T-pack

To je zas ten Tim Allen. Takovej pomalejší, vlažný, rozsypaný humor pro amerického diváka, ale pořád se u toho člověk pobaví. Navíc tam je ten divný soused za plotem a fousaté Timovo druhé housle. Akorát mi stále neleze do hlavy, jak to, že v seriálech podobného ražení se křestní jméno hlavní postavy kryje s křestním jménem jejího herce :P ()

Zdeňka

Proč se ten soused nikdy neukázal? On měl nějak zohavenej obličej, stala se mu někdy v mládí nehoda? Chyběli mu zuby? Nebo měl bradavici na bradě? Jizvu na krku? Proč? Chci to vědět! ()

sallyann

Tak tohle jsem jako malá milovala. Soused Wilson, z kterého jsme neviděli víc než čepici a oči :D a Al, který měl s Timem svatou trpělivost :D :D :D ()

civalII

nechápu tak vysoké hodnocení. Už jako malému klukovi mi to přišlo trapný, no a když to občas zahlédnu teď...odpad. ()

Aven

Hodně zábavný seriál se spoustou skvělých hlášek a dialogů. Bohužel pozdější díly už nedabuje Tima Václav Postránecký a to mi dost vadilo. ()