Kutil Tim

Komedie / Rodinný
USA, (1991–1999), 77 h 36 min (Minutáž: 20–24 min)

Hudba:

Dan Foliart

Série(8) / Epizody(204)

Mekgrůdr

Kutil Tim Allen ve své nejlepší formě. Se svým nadáním cokoliv pokazit, vydávat podivná citoslovce, všechno narvat do drtičky dokáže rozesmát i člověka v komatu. Stejně tak mu zdatně sekunduje Al "flanelový oblek" Borland a soused bez tváře Wilson :) takže čas kutilů!!! hou hou ()

Remini

Nechajte si Priateľov a HIMYM a dajte mi Tima, jeho televíznu šou, idilickú rodinu, nindžovského suseda a flanelového asistenta. Home Improvement je moja večná láska :) ()

bobstock

Devadesatkovej everygoodafternoon pri pauze mezi skolou a domacimi ukoly. +nej soused (Earl Hindman) vzdy za plotem v khaki klobouku 🙌😶‍🌫️ ()

kujon

Klasika s velkým K. Ať už vzpomenu Tima, Ala, kluky, Wilsona, Jil, Alovu matku. Nikdy nezapomenu na epizodu kdy Tim závodil s Bobem Villou na zahradních sekačkách :D Bob: Dal sem tam motor z harleye ;) Tim: Já tam dal motor z vrtulníku :D :D :D :D A nebo jak "vytunil" jedné malé kamarádce svých synů autíčko na autodráhu - instaloval motor z vysavače, autíčko udělalo několik bleskurychlých kol a totálně rozsekalo francouzské okno :D 5 hvězdiček málo ;) ()

Raimok

Věděl jsem, že se mi v dětství tento seriál líbil. Ale když jsem si ho pustil asi po 20 letech, zjistil jsem, že to jeden z nejlepších sitcomů, co jsem kdy viděl. Tim Allen je génius. Je tam dokonalé snad všechno – narážky na Ala (i samotný Al), Wilsonovy rady, které Tim vždycky překroutí, Jill i výjimečně vtipné děti, což nebývá zvykem. 91 % ()

Johny303

Já jsem velký fanoušek sitcomů, ale u Kutila Tima jsem se ani nepousmál - pokud hledáte zábavný sitcom je lepší volbou rozhodně Jak jsem poznal vaši matku nebo Teorie velkého třesku - toto ale ne... ()

Hadati

Dobrý americký seriál plný vtipu. Tedy alespoň ty první sezony. Vždycky mě zajímalo, co ve svém televizním pořadu zase provede :o) ()

Money_too

Tohle je rodinná kutilská lahůdka..! Škoda jen některých nepovedených dílů a pozměňování dabérů... Postránceký byl určitě lepší než Mahdal...! ()

Platom

Troufám si říct, že Kutil Tim je snad nejpovedenějším sitcomem 90. let. Příběhy šikovně nešikovného kutila, jeho početné rodiny, kamaráda a kolegy Ala ala flaneláka a souseda Wilsona, který léta úspěšně schovával svou tvář za plotem a pokud ještě žije, schovává ji dál. Bylo zajímavé sledovat, jak se s postupem času Taylorovic kluci mění z dětí ve vytáhlé čahouny, Jill a Tima nemilosrdně okousává zub času a jak Timův soused roste stále více do výšky :) Super zábava! ()

HouseMK

A zase v televizi. A zase neodolám. A zatímco Krok za krokem už přestává bavit, Kutil u mě s postupem času zraje jako víno. Nebo spíš motorový olej. Hou hou hou. Seriál zdánlivě pro muže a o mužích, který si z nich na druhou stranu dělá prostřednictvím Jill a chlapů samých nehoráznou srandu. Mě seriál přijde jako velmi vtipná sonda do manželského života, kde se bez kompromisů nikdo neobejde. Ano, taky jsou tu rádoby mravoučné poučky (vševědoucí soused Willson bez anfasu), ale vždy mají hloubku a jsou, pokud může svobodný člověk jako já (nebo Al) soudit, velmi pravdivé. "Proč nemáš ráda myši? - Jsou malé, chlupaté, špinavé a živí se odpadky! - To jsou naše děti taky a miluješ je." "Manželství je jako tenhle lakovaný nárazník. Každý vidí jak se leskne zvenčí, ale nevidí pod povrchem všechnu tu práci. Rozdíl je v tom, že v manželství máme tchýni - tu se většinou snažíme dostat před nárazník." P.S. Neplatí pro poslední série a nový dabing. ()

fr3ak

Jo tak tady jsem se opravdu bavil, je to sice nějakej pátek co se u nás tahle záležitost vysílala a tak už si ani nevybavuju všechny podrobnosti, každopádně to byla fakt sranda :-) ()