agentmiky

Klasika jako ze staré školy. Film se rozjíždí pěkně zvolna, snaží se divákům trochu blíže vykreslit postavy hlavních dvou hrdinů, což považuji za důležité, když s nimi máte strávit pár těch desítek minut. Někomu to tempo může vadit a pochopil bych to, ale já si docela rychle navykl na tento styl. Asi jsem čekal, že i Bonnie a Clyde dostanou více prostoru, ale nestalo se, bohužel. Jinak tedy Costner s Harrelsonem zaváleli, scéna s Woodym na záchodech bezpochyby highlightem celého filmu (trochu škoda, že ji naznačili již v trailerech). Tito herci mají charismatu na rozdávání, což jejim postavám přidalo plusové bodíky na věrohodnosti (i tak se ale nemohu zbavit pocitu, že kdyby film natočili v 80. letech s Newmanem a Redfordem, tak by výsledek byl ještě o pomyslný level výše). Dialogy skvělé, atmosféra třicátých let minulého století na mě dýchala v každém záběru. Akci moc nečekejte, on se film ani nesnaží být něčím jiným než poctivým dramatem. Ale silné chvíle se i tak dostaví, ať už se jedná o scénu se zastřelenými policisty či závěrečné zúčtování, kde se kulkami dozajisté nešetřilo. Mohu doporučit a zároveň radím, ať si něco přečtete o opravdovém Hamerovi a Gaultovi. Stojí to za to. Filmu dávám 80 % ()

ArsenalEagle

Spolu s dvěma veterány se vydáváme na dvouhodinovou naháněčku asi nejznámějšího zločineckého párečku Ameriky. Tempo je pozvolné a ke své době a faktu, že oba Rangeři už nejsou ve svých kovbojských letech, opravdu skvěle sedí. Přičteme-li i nejednu ze scén, kdy se tají napětím dech, vyjde nám z The Highwaymen výborný krimi thriller, který se chlubí bohatou dobovou výpravou a hlavně neuvěřitelnou chemií obou hlavních protagonistů. Btw. Verbal mě pro jednou se svým posledním souvětím opravdu odrovnal. ()

MikO_NR_1909

Vidieť Kevina Costnera opäť s klobúkom, uhladeným oblekom a so zbraňou môže pripomínať jeho zašlú formu a rešpektovaný patriotizmus. Taktiež Woody Harrelson a jeho piruety v Troch bilboardoch stáli za to a mohli látku posunúť o level vyššie. Vychádzať z takéhoto stavebného kameňa je kľúčové, avšak zlyhávajúcim faktorom je podpriemerný scenár bez reálneho konfliktu. Všetko sú to len také prieberčivé a naivné výstupy, ktoré vedú šerifov proti nie príliš otvorenej spolupráci občianskych komunít pri dolapení hviezdnej ozbrojenej dvojky. S troškou nadsázky sme mohli čakať konvenčné vylíčenie kriminálnych dejín Spojených štátov so všetkými jej stereotypmi. Zlyháva to však na predvídavosti a veľmi ladne vykreslenej vývojovej štruktúry, ktorá kráča bezpečnou cestou, pritom je do značnej miery falošná a neautentická. Hoci vychádza "zo skutočnej udalosti". Takých už tu bolo... ()

Tony.cs

Možná by to chtělo více akce, ale jinak je tohle film přesně pro mě. Dva charismatičtí herci a úžasná dobová atmosféra. ()

Dr. Hawkeye

Bonnie a Clyde z druhé strany aneb Očima těch, kteří po nich šli. A v případě obou hlavních hrdinů jsou to oči již poněkud zestárlé a unavené. Bohužel poněkud unavená je i režie, a tak se film, který je výborně obsazený, kostýmy a výpravou dotažený takřka k dokonalosti, vleče jak Lovosice. Škoda, že jen do ruky nedostal zručnější režisér, neboť vše ostatní funguje výborně.. ()

Lucjen

Keby nebolo tej vysokej kvality dnešného obrazu, ktorá mi umožňovala vidieť každú vrásku Costnera a Harrelsona, ani by som neverila, že sú Highwaymen natočení v roku 2019. J. L. Hancock sa vracia k poctivým krimi filmom deväťdesiatok najpoctivejšie, ako sa dá. Nesnaží sa o zbytočne komplikované zvraty, nežmýka povesť známych kriminálnikov, ako by sa dalo čakať. Film je trpezlivo vystavaný na ústrednej dvojici rangerov. S gradáciou si tvorcovia dávajú naozaj načas - verím a chápem, že u niektorých to môže spôsobovať stratu trpezlivosti, mne to naopak spolu s prostredím 30. rokov nesmierne ulahodilo. Ak čakáte niečo inovačné, okrem detailu, že záporné postavy uvidíte minimálne množstvo času, dostanete zvyšok trochu obrátene - práve v tej priamočiarosti a jednoduchosti, ktorá už nie je takým trendom, ako kedysi. Ja tvorcom nemám čo vytknúť, dokonca ani to, že si dovolili označiť za najlepšieho Texas Rangera niekoho iného, než Chucka Norrisa. Snáď to prežijú bez ujmy. ()

salalala

Hodně příjemná dobovka, která ale nenabízí nic navíc. John Lee Hancock je rutinér, což je vidět z každého záběru. Snímek je velmi dobře nasnímaný, má parádní dobovou atmosféru, velmi dobrou výpravu a technicky je celkově řešen velmi dobře. Obsazení je také výborné, protože Kevin Costner a Woody Harrelson jsou sázkou na spolehlivou jistotu a ve svých menších rolích se k nim přidávají třeba i Kathy Bates nebo William Sadler. Problém je v tom, že tempo je extrémně pomalé a vzhledem k tomu, že se dlouho nic neděje, taktéž nudné. Dialogy jsou místy nepříliš zajímavé a hodně zdlouhavé, některé jízdy autem a rozpravy dvou hlavních hrdinů mohly klidně zůstat ve střižně. Akce je tu naprosté minimum, což je škoda, protože podobný film by ji zasloužil a závěrečná přestřelka je navíc naprosto standardní a rádoby brutální, jenže pořád působí dost uhlazeně. Být tu víc takových momentů, jakým je rozmluva jednoho z rangerů s otcem Clydea, dal by se snímek hodnotit i výš. Takhle ale zůstává někde na lehkém nadprůměru a v množství sobě podobných asi bohužel brzy zanikne. 60 % ()

FilmFan24

Styová gangsterka o dopadení nechvalně známé dvojice Bonnie a Clydea, která spíš než akcí oplývá dobře napsanými dialogy.Herecky sázka na jistotu. ()

Trevor

Doteraz najlepšie spracovaný príbeh ospevovaných zločincov a vrahov Bonnie Parkerovej a Clydea Barrowa z pohľadu dvojice texasských rangerov, ktorých priezieravo zrušila pri nástupe do funkcie prvá ženská guvernérka štátu Texas aby dvojici uľahčila zločineckú kariéru nielen v tomto štáte. Samotná Miriam "Ma" Freemanová sa preslávila viacerými skutkami, najmä kampaňov postavenou na podpore od feministických hnutí a médií ktoré vlastnil jej manžel, ale najmä korupciou jej manžela ktorý v jej mene rozhodoval a zrušením vysokej školy svojho protikandidáta. Progresívna to žena, skoro ako naša Sjúzi s rozprávkovou chúzi z Hradu. Kevin Costner spolu s Woodym Harrelsonom dodávajú príbehu nezameniteľný pôvab a dané obdobie je zachytené výborne, rovnako tak ako rozhovor Hamera s Clydeovým otcom či príhovor v podaní Harrelsona pred posledným lovom. Záverečné zábery sú skvelým bonusom o tom, ako sa zo zločincov stanú v štátoch celebrity. Keď chodíte do práce a staráte sa o deti máte na pohrebe 10 ľudí, ak ste vraždiace prasce tak ich príde 20.000. Výkladná skriňa liberálneho slušného života, Spojené štáty nacistické... ()

OG_Swifty

Skvely film pro staromilce, pomerne nudny film pro kohokoliv bez zajmu o historii a pozadi dopadeni svetoznamych gangsteru Bonnie a Clydea z prvni poloviny tricatych let. Filmu o zlocineckem duu Bonnie a Clyde je nekolik, ale vetsina z nich nejakym zpusobem jejich ciny romantizuje a oslavuje - nikoliv vsak tento film, kde se o nich sice mluvi a sem tam se na obrazovce objevi, ale film je zameren na byvale Texaske Rangery, kteri stali za jejich dopadenim / zabitim. Je to oslava strazcu zakona, vysloveni ucty a pamatky obetem radeni zabijaku a me osobne se to hodne libilo. ()

Fíla

Třeba si uvědomit, že je film o dvou Rangerech a ne primárně o dvou zločincích. Je to podle pravdy, žádné přehnané přestřelky nebo honičky, a toho si cením. Rozpravy mezi Costnerem a Harrelsonem mě bavily. ()

M.i.k.e

trochu sem se bál přepálené stopáže v kombinaci s pomalu plynoucím dějem,protože podobné typy filmů prostě musí sednout do nálady...a tenhle sednul dokonale.Děj je sice opravdu hodně pomalý,ale s čistým svědomím můžu říct,že tohle je zatím pro Netflix s přehledem největší trefa do černého.Costner s Harrelsonem jsou tu vynikající a jsou opravdovou třešinkou na tomhle velmi dobře upečeném "moderním" westernu..80% ()

Martin741

Najlepsimi filmami Dzona Li henkoka ostavaju Zrozeni Sampiona a Zachrante pana Bankse. Opat tema "Bonnie a Clydeô - ale nevyrazna, suchoparna, poriadne nudna, otravna a s planymi dialogmi. Tuna idu po znamom due Kevin Costner /Tanec Vlku, neuplatni, JFK/ a mne odporny Woody Harrelson /Natural Born Killers/. Harrelson moze natocit cokolvek, vzdy pojde u mna hodnotenie filmov dole uz len za to ze si tie vrazdy a bordele vo filme NBK vyslovene uzival. Mno ale spat k tomuto dielu. Nudne to je, dialogy dobre, len rezisersky dost mimo a posledna radobydrsna prestrelka ma nechala v uplnom klude a nezaujme - filmov som videl uz na mraky, a obycajne prestrielanie jedneho auta dojem neurobi. Kedysi este jakz takz, dnes uz ne . 52 % ()

Figu

Ústřední duo hlavních postav nemá chybu. Costner a Harrelson jsou vostřílení bouráci plní všeho hereckýho na rozdávání. I přes to, že máme kvalitní herce, příběh o nahánění Bonnie a Clydea se v určitých pasážích táhne jak sopel... Akce je málo a napětí, na kterým to zřejmě Hancock hodně stavěl, mě nějako dvakrát neohromilo. Nicméně závěr, a to i přesto, že to byla krapet rychlovka, mě sedl, kor když byl podloženej nějakou tou skutečnou fotkou hlavních hrdinů i vrahů. Jo, Kevin byl skoro jak z reálu. 65% ()

bourec

Popisek drama na to sedne asi nejvíc.Bylo to samozřejmě dobrý,strašně mě bavily Costner s Harrelsonem,a i atmoška toho filmu byla vcelku dobrá,ale ta dvojice známejch zlodějů a vrahů se nám ve filmu moc neukázala.Proto chyběla i nějaká akce.80%. ()

Rocky88

Atraktivní téma, výborní herci v hlavních rolích, úžasná dobová atmosféra. Ale celé je to strašně nevýrazné. Kosťa s Woodym jezdí po okolí, ptají se, jestli tam náhodou nebyli Bonnie s Clydem, sem tam zkusí popoběhnout a udělat si srandu ze stáří, až si pak na dvojici nesmyslně glorifikovaných zmrdů na konci počkají a rozsračkují je na atomy. Hodně slabé 3 hvězdy. ()

Nach

Ani ne tak mysteriózní jako fakt dobře udělaná kriminálka těžící ze skutečností ohledně dopadení Bonnie a Clyde ve filmu, jenž měl náročný vznik minimálně deseti let. Kevin Costner a Woody Harrelson se zde skvěle doplňují. Vidět tyto dva vedle sebe sedět v autě nebo restauraci, ihned jim řeknu i to co není pravda, jen abych mohl vypadnout. Prostě dokonalý casting. Též beru za plus, že tu zločiny Bonnie a Clyde nejsou nijak adorované a krásně se zde pracuje jak s jejich slávou, tak jejich reálnou zločineckou tváří, která si zaslouží jen opovržení. Vykreslení USA po velké ekonomické krizi je také výborné a zamrzí tedy občasná zdlouhavost a hluché pasáže. Závěrečná přestřelka je naturalisticky nasnímaná a i se drží dobových skutečností. Suma sumárum nádherná kriminálka, která potěšilo oko i ucho. Zvedám palec nahoru. 75% ()

Streeper

Za mě to bylo příjemné překvapení. Chtěla jsem se na fllm podívat hlavně kvůli Woody Harrelsonovi, kterého mám moc ráda. Takže jsem ani nevěděla o čem ten film je, bylo to tedy velké překvapení, když jsem zjistila, že se jedná o příěh, kde se Bonnie a Clyde chytí do pasti. A bylo to super. I přes délku filmu to krásně utíkalo. Vyváženost akce, vtipu, vážnosti tam byla na jedinčku. Herecké výkony ušli. Opravdu mě to bavilo, čekala jsem to daleko horší. ()

C0r0ner

Ústřední duo je špičkové, stejně tak námět, lokace, hudba..., ale to zpracování, které je i přes solidní killcount strašně utahané a rozvláčně, mě teda nemile překvapilo. U Netflixu točit umí, to vím víc než dobře, ale tady to chtělo nůžky a střihat a střihat. Škoda. 65% ()