Knight Rider

USA, (1982–1986), 68 h 21 min (Minutáž: 45–91 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

David Hasselhoff, Edward Mulhare, William Daniels, Patricia McPherson, Peter Parros, Rebecca Holden, Phyllis Davis, Lance LeGault, Pamela Susan Shoop (více)

Série(4) / Epizody(84)

Michael Long je bývalý policista, který během své práce málem přišel o život. Z nepříjemné situace se nakonec díky pomoci neznámého muže dostane. Do nového života vstupuje s novou tváří i identitou, pod jménem Michael Knight. Od mecenáše Wiltona Knighta dostává zároveň špičkové vybavení, aby dále mohl bojovat proti zločinu. A mezi vší tou skvělou technikou je i sporťák K.I.T.T., který dokáže neuvěřitelné věci a dokonce i mluví. Z Michaela se stává neohrožený bojovník, který za volantem inteligentního auta brázdí silnice a mstí bezpráví. (oficiální text distributora)

Skeevee

at to bylo jak chce blby, tak jsme se u toho vsichni bavili a vsichni jsme to milovali =)) to je asi stejne kultovni jako MacGyver ;) ()

vladi87

Ako malý chlapec som ani nedýchal, keď som to pozerával, no s odstupom času tomuto seriálu nedávam viac ako za 3 body. ()

Zabuza

Nemôžem hodnotiť ináč ako za 5/5. Keby som dal menej, zradil by som sám seba. Na tomto seriále som vyrastal, pozeral som ho z rakúskych aj maďarských staníc. K.I.T.T. a Majkl boli proste neporazitelné duo. Ein man, ein auto, ein computer... ()

*Fish*

Nebudu jako ostatní pokrytecky hodnotit jednou či dvěma hvězdičkami. Jako prcek jsem to miloval a nikdo mi to nevezme ;-) ()

JJJHHH

nezapomenutelný seriál...nebo spíš nezapomenutelný kitt?to auto prostě umělo všechno a ještě se s ním dalo pokecat... ()

gu-staff

Já nevim, když jsem byl malej, tak jsem to možná trochu žral, ale teď když to opakujou ráno na Primě, je to valnou většinu času spíš k smíchu. Jednu hvězdu za to, že mne to ráno pobaví, druhou za to, že nemusim koukat na hajzlhófa v plavkách. Ale to auto by se mi hodilo, obzvlášť po Praze bych funkci "Turbo boost" používal velmi často...ale zase by se mi do něj nevešly bicí :-( ()

racing666

Myslím, že je to dobrý seriál. Když jsem byl mladší, tak jsem ho žral. Hlavně auto KITT chtěli tenkrát úplně všichni ze školy. :-) Bez váhání 4*. ()

KaKKashi

Srandovní seriál, taky pokud vim jedna z kvalitnějších rolí Davida "Hungačaka zlaté hrdlo" Hajzelhofa, teda kromě nějakýho muzikálu, je prej dobrej, a toho filmu o lavině. Takovej Nick Slotr s lepšim autem(i když nikův jeap byl super). Jo a jeho výstup ve European trip byl naprosto dokonalej, i když byl jen předtava na pár vteřin, málem sem spadl ze židle...možná by mohl zkusit nějakou komedii založenou na jeho kariéře a seriálech co točil:-) Nazval bych to "Baywatch Rider Nigtčaga" ()

petan416

Naivita bohužel sráží nápad níž a níž. Bohužel velmi naivní provedení všech scén alespoň trochu vyvažuje skvělý Kit a občasným herectvím i David hasselhoff. Celkově to ale stačí jen na průměrných 55% ()

HennessyVSOP

Hovadina, ale přiznám se že jako malej kluk jsem na to koukal. :) V době mého mládí byl David idol, KITT absolutní vrchol klukovských snů a stupiditu scénáře a zápletek jsem ještě nebyl schopný rozpoznat. 40% za tu nostalgii. ()

ZAUME

Mluvící auto a akční Američan David Hasselhoff - To je Knight Rider ! Dříve možná nadchlo, dnes velmi pobaví. ()

vilusinska

Když bych sem napsala "blbost" tak bych musela i napsat že je to urážka slova blbost (jak by to definoval Chandler z Přátel) .Jediný co na tomhle filmu bylo fakt super bylo to auto. ()

maniak.sused

Tak toto je príliš céčkové aj na to, že to má 30rokov a hrá v tom Hasselhoff. ,,Kite, ty jseš dneska nejakej nervóznej. Co pak je? Probudil jsi se na zlé strane garáže?" ()

The_God

Nemá to kdovíjakou kvalitu, ale jako osmiletej smrad jsem ten seriál naprosto žral a snad každej kluk chtěl mít někdy KITTa v garáži nebo aspoň v pokojíčku :) ()

jjjerry

Ohromě těžké na hodnocení...:( jako dítě jsem se těšil na každý díl... skvělé intro... Amerika 80.let, správní záporáci. miloval jsem to, dneska na to raději koukat nebudu zkazil bych si asi vzpomínku... ()

StrixCZ

4 hvězdičky za to, jak mě to kdysi bavilo... ;o) -1 za to, kolik jsem mj. díky tomuto seriálu strávil času u televize -1 za to, jaká je to ve skutečnosti strašná a příšerně zahraná blbost. Celkem tedy 2. 35% ()

TheMe

Miluju KITTa.. jestli bych byl někdy schopný za něco vyměnit Eleanor ze 60 sekund, tak by to byl KITT v "plné palbě" jako ho má Michael Knight, osamělý jezdec ve světě... ale však to znáte :)... Přijde mi trochu smutné zdejší hodnocení.. Chápu, že na někoho, v dnešní době techniky, můžou některé věci působit komicky, nicméně stejně je to pro mě zklamání. Srdeční záležitost - pět kousků! ()

Movie Maniak

Jako malý jsem tenhle seriál hltal, ostatně jako všichni. Bezchybný KITT, frarajer Michael, správňák Devon a krasná Bonie. Kdo by to neměl rád. S odstupem času musím říct, že to tak skvělý výtvor není, scénáře některých dílů jsou psané hodně zkratkou, stejně tak jako motivy některých padouchů. Takže za kvalitu jedna hvězda a za nostalgii se znělkou dohromady druhá. PS - nejvíc mě vždycky štval ten příšerný zvuk turbíny místo pravého zvuku motoru KITTa ()

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne