Knight Rider

USA, (1982–1986), 68 h 21 min (Minutáž: 45–91 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

David Hasselhoff, Edward Mulhare, William Daniels, Patricia McPherson, Peter Parros, Rebecca Holden, Phyllis Davis, Lance LeGault, Pamela Susan Shoop (více)

Série(4) / Epizody(84)

Michael Long je bývalý policista, který během své práce málem přišel o život. Z nepříjemné situace se nakonec díky pomoci neznámého muže dostane. Do nového života vstupuje s novou tváří i identitou, pod jménem Michael Knight. Od mecenáše Wiltona Knighta dostává zároveň špičkové vybavení, aby dále mohl bojovat proti zločinu. A mezi vší tou skvělou technikou je i sporťák K.I.T.T., který dokáže neuvěřitelné věci a dokonce i mluví. Z Michaela se stává neohrožený bojovník, který za volantem inteligentního auta brázdí silnice a mstí bezpráví. (oficiální text distributora)

Stark07

Kde by som mohol zohnať tento seriál s dabingom? Slovenský dabing nemal chybu. Prečo tento film nekúpila jedna nemenovaná TV zo skvelým dabingom kde Michaela Knighta daboval Ján Galovič? Čo sa stalo s týmto dabingom???? ()

zsh3

a tak nebuďme tak zlí :-DDDD Hasselhoff už nikdy nic lepšího nenatočil a KITa jsme všichni žrali. Takže jedna hvězda za KITa, jedna ze soucitu pro Hasselhoffa a jedna za úvodní znělku :-DDD ()

jerzy1976

Nemůžu jinak, než za *****, protože na tomto seriálu jsem vyrostl, když ho dávali na ORF a byl jsem z něj úplně paf a byl jsem schopen obětovat cokoliv, jen abych v 18:30 neprošvihl další díl s "Majklem" a Kittem. Symbol 80. let v seriálové tvorbě. Snad jen McGyver konkuroval, ale ten měl jen švýcarský nožík a ne super káru... ()

eaglestar

Pičoidní komentáře na kvalitu chápu, ale vzhledem k tomu, že mám zepár dílů i na audiokazetách (originálních), tak jsou mi logicky u prdele. Jo kurva, já jsem fanda tohodle seriálu. ()

krpik

Jo jo ,Majkl a Kitt. Inteligetní auto co zvládné každou situaci.Jako školou povinný jsem to sledoval a líbilo se mi to.Bylo to jiné než seriály,které byly před a po revoluci u nás v televizi.Dnes už bych se asi na to nedívál ()

KITTbx

Nemohu dát jinak než 5*. Když jsem to jako malej sledoval na ORF a to i v čb kvalitě nenechal jsem si ujít žádný díl, jako velkej jsem to sledoval i na naší TV. Do dnes používám znělku jako jedno z vyzvánění (dříve jen v midi). Triky jsou opravdu nic moc i na tu dobu, ale to mi nikdy nevadilo být do toho auta zahleděný = slabé slovo :-) Takže tak jako Fantomasovo DS i Michaelův K.I.T.T. (Pontiac TransAm) jsou mé sny. Takže pro auto, pointu, nápad a prostě pro K.I.T.T.a... ()

BlueFalcon77

Hodnoceno pohledem 9-letého kluka, co skuhral každý pátek ohledně odjezdu z domova, aby se kvůli Knight Riderovi o 40 minut posunul. Každý seriál má svou dobu a svoje publikum. ()

john_wick89

Na tomto seriály som vyrástol. Nemôžem tomu nedať 5*, ale samozrejme s odstupom času pôsobí viac než vtipne. Každopádne jedného dňa by som chcel mať čierny pontiac doma v garáži. Ešte mi veľmi vŕta v hlave, kde sa podel slovenský dabing, kde Michaela skvelo daboval Ján Galovič. ()

louie100

Seriál môjho teenegerského veku, ktorý som sledoval len na "rakušákoch" (ORF) - inde sa to ani nedalo pozerať. Keď ho dávali v našich televíziách (možno ho dávali až koncom 90. rokov) už som to ani nepozeral. V tom čase to boli dobré lekcie nemčiny. Iný americký seriál, ktorý by som aj pravidelne pozerával si z tej doby ani nepamätám (potom až po revolúcii). V tej dobe ma to fakt bavilo a Haselhoffa som mal rád, keď bol v tom Baywatchi už veru nie. 70% ()

smirec1

Z nostalgie davam 5 hviezdiciek...a aj dnes si rad pozriem tento serial...aj ked odstupom casu je to totalna chujovina....ale pripomina mi to detstvo na ORF ()

megacik

Na tomto seriále mi veľmi vadia, resp. od začiatku vadili tri veci. Ten neustály a neutíchajúci zvuk pokazeného vysávača, ktorý má akože imitovať zvuk "raketového" motora KITTa, ďalej to, že do všetkých častí nasadili tie najškaredšie herečky, aké v tej dobe zohnali.....možno preto, aby nezatienili "šarm" hlavného hrdinu. No a v neposlednom rade ten skákajúci mód, kvôli ktorému zbytočne zničili desiatky áut....vôbec to tam nemuselo byť, aj tak to auto bolo na tú dobu výnimočné.  Inak si vždy rád pozriem tento infantilný seriál mojej mladosti, kde na počkanie vybuchujú nevybuchujúce veci,  a kde horia nehorľavé látky. ()

doom.cz

Guilty pleasure jak sviň. Vzpomínám si, jak jsem coby malé robátko u babičky čuměl na rakušáky, lautr houby jsem rozuměl dialogům, ale to neva. Osmdesátkový synthpop tomu dával korunu. Což nic nemění na faktu, že je to objektivně děsná píčovina. ()

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne