Knight Rider

USA, (1982–1986), 68 h 21 min (Minutáž: 45–91 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

David Hasselhoff, Edward Mulhare, William Daniels, Patricia McPherson, Peter Parros, Rebecca Holden, Phyllis Davis, Lance LeGault, Pamela Susan Shoop (více)

Série(4) / Epizody(84)

Michael Long je bývalý policista, který během své práce málem přišel o život. Z nepříjemné situace se nakonec díky pomoci neznámého muže dostane. Do nového života vstupuje s novou tváří i identitou, pod jménem Michael Knight. Od mecenáše Wiltona Knighta dostává zároveň špičkové vybavení, aby dále mohl bojovat proti zločinu. A mezi vší tou skvělou technikou je i sporťák K.I.T.T., který dokáže neuvěřitelné věci a dokonce i mluví. Z Michaela se stává neohrožený bojovník, který za volantem inteligentního auta brázdí silnice a mstí bezpráví. (oficiální text distributora)

chalp

Plagáty s „tupé“ Davidom stojacim pred autom snov každého malého spratka som mal aj na hajzli, áno toto bol pre mňa kedysi kult :)“ ()

Patrac999

Když to za mých mladých let dávali na nově "žral" jsem každý díl. Teď jsem se podíval na pilota, bzlo to průměrné se strašně trapnými zloději, kteří se cihlou snaží rozbít okénko a ta se čirou náhodou odrazí tak aby ho zasáhla přímo do hlavy. Ale stejně to bylo boží ()

JM87

Ale jo, z nostalgie dvě hvězdičky. Popravdě se divím, že David nikdy netočil porno nebo tak. Když se na něj podivám, připadá mi jako klasickej porno herec z 80. let. ()

Mortemiss odpad!

Tak si to zhrneme. Jeden týpek dostane novej ksycht, se kterým dokáže ulovit kdejakou děvu a při svém zmáhavém úkolu si ztihne ještě, jak to napsat co nejefektivněji....vrznout....jeho jméno je Micheal- Michael Knight (dost drsný na chlapa v kožených kahotech, ale nu což). Tento muž se stává hlavním hrdinou, který chytá velmi nebezpečné zločince se svým parťákem K.I.T.A.N.E.M. Někdy se mu podaří je dopadnout, jindy se stane nehoda a upadne mu kus obličeji, někdy omylem vybuche továrna a v ní bude jeho vyvolená, občas zajde do Modré ustřice na koktejl a sem tam nějaké to povyražení. Jeho cesta je však velmi nebezpečná, na každém rohu stojí lidé, kteří ho chtějí zabít a nebo mu chtěji čornout jeho stylové fáro. Co dodat, tento séroš ve mně nevyvolal nikterak vlnu milostných pocitů, nýbrž opovržení vůči Davidu Hasselhoffovi. ;) ()

arcticsky odpad!

Hmmm...213.nejoblíbenější seriál...v hlavní roli nejhorší, nejtupější a nejnesympatičtější herec všech dob...jděte do háje všichni... ()

Jaroslaf

pamatuju si, jak se mi ve školce snažil spolužák namluvit, že v tom autě je zabudovanej chlap .)) kultovní klasika .) ()

Santino7

Seriálová legenda. A to napriek tomu, že kvalitatívne je takmer na bode mrazu. Takto s odstupom času mi to príde neskutočne naivné, no zavrhnúť to jednoducho nejde - mávam pri tom pocit nostalgie, ako decko som to miloval, podobne ako väčšina. Knight Rider bol svojho času vážne kult. Michael a jeho K.I.T.T. zvládli všetko :-) Keďže som dal inému Hasselhoffovmu počinu Baywatch také hodnotenie, ako som dal, tomuto musím zákonite taktiež niečo pridať. V žiadnom prípade to neberte objektívne, je to hlavne kvôli spomienkam na detstvo, nič viac. 3/5 ()

Nolanofil

Kto tvrdí, že na tom seriáli v detstve nefrčal, je klamár a pokrytec. Je jasné, že teraz keď to vidím v TV sa jedná o podpriemernú zábavu, no nostalgia ma holt svoju váhu a tu jednu hviezdu s čistým svedomím prihodím. ()

Zeek

Jakej kluk tuhle klasiku 80.let nežral? Já myslím, že každej, alespoň já určitě. Teď už o to sice ani nezavadím, ale tenkrát ... to byly časy. Moje hodnocení: 60% ()

Martyr

Zhliadnut tento skvost po rokoch je priam divacky zazitok. Michaela v Kittovi nahana dvojica obtlstlych zloduchov, z ktorych jeden cez bocne okienko vytiahne raketomet a vypali. Michaela to neodradi a spolocne s Kittom sa vydavaju stare americke auto prenasledovat v obrovskej rychlosti, avsak tu ani Kitt nepomoze. Z neznamych dovodov obtlstli zloduchovia opustaju stare americke auto a vydaju sa na utek ( po utoku) peso pricom po mole obaja narazaju do masinky, ktora ma na korbe sudy. To je sanca pre Michaela v jeho kozenkovej bunde a cervenej koseli a skracuje vzdialenost. Bohuzial vsak obtlstli zloduchovia naskok opat zvacsuju a opustaju molo na motorovom clne. Michael komunikuje s Kittom pomocou hodiniek ale v tomto pripade je aj Kitt bezmocny. Niekto mu narusil jeho vyhladavacie zariadenie a Michael zostava zaskoceny, ze Kitt nemoze cln zamerat. Michael - "Doteraz si vzdy vedel zamerat zazihovy motor". Skoda, ze si zloduchovia nenechali este jeden naboj do raketometu. Mozno by nemuselo vzniknut tak vela casti o Michaelovi a Kittovi. Nemozno tvrdit, ze ako dieta som ich pribeh nepozeraval. Naopak, bol som v nemom uzase. Avsak po vela vela rokoch si uvedomim, ze aj toto musel niekto natocit, Michael je David Hasselhof a Kitt v skutocnosti nevytiahne na 200 mil za hodinu. Uvedomenie si, ze aj tento serial bol natoceny pre dospelych ludi, ktori ho sledovali ma privadza k nazoru, ze pred vela vela rokmi boli ludia neuveritelne sprosti, ak dokazali pozerat taketo sracky! Samozrejme, ze Knight Rider nie je ani zdaleka jediny film pre tupy svet,nanestastie este stale sa tocia. Z pohladu dietata 80%, uz som vsak trochu vyrastol 15% ()

ypres.bass

Jsou čtyři typy filmů a seriálů s D.H. 1.Typické Hasselhofovky ... 2.Na které se při troše tolerance (a alkoholu v krvi) dá dívat ... 3.Kde D.H. těží ze svého jména a dřívější slávy ... 4.Kde si D.H. dělá srandu sám zue sebe nebo kde si z něho někdo dělá srandu. --- tohle je někde na pomezí 1-2 ()

TomasKotlant

Klasika. Jeden z mála hraných seriálů, který mě v raném věku bavil. Nedávno jsem to zase viděl v televizi a pořád mi to přijde luxusní. *** Ve zkratce: Michaele, zmáčkni už ten Turbo Boost! ()

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne