Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele, v tomto případě Vladimíra Párala. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává tento příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo.
První část erotické komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrick Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patricka a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrickova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy. (oficiální text distributora)

L_O_U_S

Na melancholickou Simonu Chytrovou bych se mohl dívat celý den, ale to je tak všechno, co se tu dá pochválit. Scénář je zmatený a postrádá gradaci, hudba s anglickými písničkami je výsměchem. Laciná explicitnost se nese na vlně porevoluční snahy šokovat a vnášet do všeho erotiku. Vůbec nevím, proč tohle vzniklo, a ptám se sám sebe, zda je Páralova předloha taky tak hloupá. Pro komentář s tímhle pořadovým číslem jsem si mohl vybrat lepší film. (1 111.) ()

rakovnik

Z dnešního pohledu zajímavá sonda do doby divokého kapitalismu devadesátých let u nás, kterou ale dusí hrůzostrašný casting (no jo, tak necháme vydělat kamarády a partnery, že - i to je krásný obraz té doby) a příšerné (ne)herecké výkony v čele s Kateřinou Kornovou. ()

Flaxik

je to sračka to ano. Ale viděl jsem mnoho mnohem větších sraček, takže tomuhle ještě nejde dát odpad. Kam by pak přišlo Jméno kodu Rubín? ()

DruidKarel odpad!

Dneska už vářně nechápu, jak jsem si mohl kvůli tomuhle filmu někdy dávat budíka. Jo, do eroťáku to má hoodně daleko, tam je aspoň náznak o šukec, tohle je sračka... Odpad! ()

MarekT odpad!

Už dlouho se mi nestalo, aby mě téměř každá scéna byla tak protivná, jako tomu bylo v případě tohoto propadáku. Dodávat, že děj, dialogy etc. stojí za velké... nic, je nošením dříví do lesa. A to má být pokračování ještě lepší. Jenomže jeho shlédnutím nechci riskovat definitivní zešílení. O kvalitě snímku mimochodem už svědčí fakt, že zrovna (18.12.2008) na CS Film probíhá druhá polovina filmu, a já už píši komentář a jsem si jistý svým hodnocením. A to jsem třeba byl schopen třeba Soukupovu Dagmaru dokoukat celou. ()

otík

Když jsem to kdysi dávno viděl, dal jsem si tomu 20 %, dnes vůbec nevím proč. Ale určitě vím, že to muselo být strašné. ()

DivX

Můj první erotický film, který jsem v mladém věku viděl. I když je to kokotina, počáteční pocity byly jiné. 60% (DĚJ * VTIP * EROTIKA ** HERCI **) IMDb.com: 2,7/10 ()

Sfinkter

Za věrné připomenutí devadesátých let jedna hvězdička, jinak samozřejmě tragédie ve všech směrech. Jediné co potěší, je Milan Bahúl v jedné z hlavních rolí. ()

drella_lover

Tento film je extrémně, extrémně špatný. Proto cítím potřebu napsat komentář a obhájit své hodnocení. Do tohoto filmu jsem šel s očekáváním nejhoršího možného a díky toho jsem se u tohoto filmu královsky bavil jak moc velká blbost to je. Tudíž moje hodnocení je založeno na jak moc vtipné mi to přišlo. Český The Room? Velice pravděpodobně. ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje