Fresh Prince

• USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scénář:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (více)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (více)

Série(6) / Epizody(148)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

C0r0ner

Dost nudná, nezábavná a trapná show, kde jediné, na co se dá dívat, je Will Smith a to ještě ve chvílích, když ze sebe netrousí nezáživné kecy. Fakt mě tenhle seriál hodně zklamal, ač jsem o něm slyšel jen samou chválu. Pokaždé se holt nezadaří a tenhle seriál je toho důkazem. 25% ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (2) - 50. ročník (za rok) 1992, 51. ročník 1993 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Will Smith ()

Šimpy

Jako menší se mi to nelíbilo, ale spíš jsem nechápal smysl vtípků. Teď vidím, že je to docela přiměřený sitcom. ()

WolfR

Jako je tam Will Smith, občas procedí vtipnou hlášku a je to jeho první větší role, ale mě tenhle typ humoru prostě nechytl, 2 hvězdy. ()

Noviik

Mě tento seriál vždy přišel hrozně nechutný a nepříjemný. Ani nevím proč (zřejmě úvodní znělka a výstup z taxíku), ale tenhle pocit se ve mně nese do dnes a nemohu se na to dívat. ()

Mrkvič

Místy celkem zábavný seriál. Nevybavuji si snad ale ani jediný vtip od Willa Smithe. Trochu komicky působí taťka se sluhou, ale jinak je to jen samé etnikum sem a etnikum tam. V našich vodách se tohle nikdy nemohlo moc uchytit. ()

Lachtaan

Každý z dnes populárních herců musel někde začít a dost velké množství z nich začínalo dost slabě, mezi nimi je i Will Smifh a prapodivný Fresh Prince. Viděl jsem pár dílů a bohatě stačilo. ()

Compadre

Will Smith byl už tenkrát borec. Tenhle seriál je mi prostě sympatickej (a to už od úvodní znělky, kterou jsem nikdy nezapomněl) :). ()

Brain-D

Will jede !!! Seriál, na kterém si vybudoval kariéru. Původně byl určený jen pro afroamerické diváky, ale šlo to do celého světa a já si seriál hodně oblíbil. JO! Výborná znělka, kterou zarapoval sám Will :) ()

sskrblik

Ptákovina s Willem Smithem, ani nechci vědět jestli si zde herec vydobil svou kariéru. Křivdil bych tomu kdybych tu seriál srazil s hodnocením na nižší příčky a hlavně jsem to tehdá sledoval. ()

Siri69

Kdyby to byl serál bez Willa Smithe,tak bych dával 1*... Ale Will tomu dodává naprosto perfektní srandu... Jeho úvodní písnička je super a xichty se kterými podává své vtípky taky !!! 3,5* ()

Stasz

Na tento seroš koukám jen, když se v telce nehraje Premiere League nebo Bundes liga.. takže asi každou středu a a někdy i v pátek. Některé gagy jsou dobré. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (více)