Fresh Prince

• USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scénář:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (více)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (více)

Série(6) / Epizody(148)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

Jaro.Krafcik

Ale no tak, hbo max ponúka iba jednu epizódu princa. Neviem či je to práve bug alebo niečo ale nevadí. Zabavilo a podarený sitcom. Kde sa ešte mladý Will hladaľ ale komediálne úlohy mu išli takmer vždy. Fakt hodnotiť seriál po jednej epizode by sa nemalo ale teraz spravím kompromis. Snáď hbomax má aj lepšie kúsky. Ale hlavne asi skoro všetko je dabované. 3* ()

P1tr

Jeden ze seriálů mého dětského věku. Přesně už si nepamatuji o čem tento produkt byl, nicméně vzpomínky v mé hlavě jsou příjemné, tudíž dávám nekonfliktní 3 hvězdy, už jenom kvůli vědomí, že s Willem to nemůže být na míň:) ()

weselow

Tohle je jeden z mých dětských hrdinů :) a ani dnes se za to určitě nemám důvod stydět a rád se na to zase podívám. ()

giovanni3

,,Černošské,, filmy a seriály moc nemusím, ale tento se prostě povedl a jako taková oddychovka se dá vždy shlédnout.. Ale na víc jak 3z5 to opravdu není.. ()

Smileface

Nezodpovědný a pořád zábavný Willík Smith,seriál který vychoval skvělého herce.Bylo natočeno celkem 6 sérií.První bych hodnotil bez mrknutí oka na *****,bohužel poslední série už silně postrádaly vtip a byly zbytečně zahořklé,scénářům silně chyběl čerstvý vítr a díky bohu se další série už nenatočila.Dohromady za ****.Kromě Willa vychoval seriál zpěvačku Tatyanu Ali a zkuste si tipnout jakou postavu v seriálu hrála:http://www.tatyanaali.com.Jo a pro SEPPa:"Navážej se laskavě do někoho jiného než do Willa,jestli si myslíš že neumí hrát tak se podívej na filmy jako Ali nebo Legenda o slavném návratu.Není sice žádnej adept na oscara ale umí dobře hrát i zpívat tak se s tím smiř" ()

The Viper

Nezaslouženě odsuzovaný seriál, který je typickým černošským výtvorem, s ucházejícím humorem a morálním ponaučením na konci. Will Smith a jeho gestikulace tomu dávají nevídané grády, stejně jako úvodní znělka. ()

wosho

Místy vtipné. místy nudné, místy vlezlé, ale pořád děsně černé-moda i hudba-jen ten černý humor se tu nenacházel. ()

divak84

důvod proč vlastně west coast v čele s eminemem, dr.drem apod smithem opovrhují. Je pravda že smith v serialu ze sebe dělal šaška nejhrubšího zrna, avšak pravdou zůstává že se najdou díly které vyloženě pobaví. Pravda, jejich hustota se dá přirovnat k hustotě sloupů el.vedení v azerbajdžánu, ale přesto, mě osobně ten seriál nikdy vyloženě nenudil. Taneční kreace Carltona, nebo sluha Jeffrey patří k tomu nejlepšímu, včetně znělky. ()

Paity

Čtyři hvězdičky jsou možná moc, ale nic to nemění na tom, že se u toho dobře pobavíte. Některé gagy jsou vyloženě přiblblé, to ano, ale zase začátek 90. lét na vás dýchne jako nikdy. Ideální pro sledování jako vedlejší činnost. ()

G_I_S_M_O

Jeden z nejlepších seriálů co se kdy objevil na televizních kanálech, ve kterém jde o takovou "normální" rodinku, do které se přistěhuje will smith a prožívají společné chvíle až do posledního dílu odstěhování. Škoda, že už ho nevysílají. 5 hvězdiček je na pravém místě. ()

Káronoš

Perfektní sitcom s ještě lepším Willem (nečekaně). Opravdu jsem se směle zasmál a pobavil nad směšnou rodinkou Banksů. Nejenom William sršel vtipem, občas jsem z "gentlemana" Carltona umíral smíchem a o stríčkovi Philiphovi ani nemluvím, jeho ironický humor, který se občas měnil v cílený, ostrý sarkasmus mě dostával na plný čáře. Prostě příjemný seriál okořeněn černým humorem. Hodnocení: 7.5/10. ()

Wishkah

Průměrný seriál, gagy s kolísající úrovní, mizerné herectví a co všechno nedokázaly zničit tyhle věci, to naprosto zruinoval český dabing. Jako jediná růže mezi trny tu přímo září Will Smith. Kolik on dokáže zachránit, tomu byste nevěřili ()

Prochy38

Průměrný seriál s výborných W. Smithem, který ale sám seriál neutáhne. Výborný je i sluha (už nevím, jak se jmenoval - Geofrey?). Jinak na ten černej humor moc nejsem. Dobré jsou hudební vstupy v některých dílech. 70% ()

Savel

za mě will smith v lepšim případě průměrný komik a přehrávající neherec...nikde jsem ho neviděl hrát hůř.... ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (více)