Fresh Prince

• USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scénář:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (více)

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (více)

Série(6) / Epizody(148)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

Allia

Tak nějak mi to dřív přišlo zábavnější... bohužel s odstupem let (možná je to i věkem), ztratil Fresh Prince hodně ze svého vtipu. určitě dost kazí kvalitu seriálu i mizerný dabing, ale přece jen už vím, že Will Smith má lepší herecké kvality než ty, co předvádí v tomhle příliš barevném a uječeném seriálu. ()

Ereniss

Nebýt Willa, asi by to byla ještě větší stupidita, než už je. Každopádně když v TV nic jiného nedávají, Fresh Prince se nabízí jako nejlepší varianta. A Willa můžu kdekoliv, tedy těch 24 minut není zas až tak marných a občas se přistihnu, že se i usmívám. ()

Slam7

Rebel, kterej vletí do snobský, papalášský rodiny a ukazuje jim jak se bavit životem, tak to baví i mě! Will Smith se tady odráží ke snový kariéře, ale i kdyby zůstal jenom u Fresh prince, tak v mejch očích je to pořád top herec. Tady jsem si ho zamiloval a Carlton tu skvělou zábavu tohodle seriálu ještě umocňuje nadruhou!!! ()

walkingdead

Solidní rozjezd, ale pak dost rychlý pád na hubu, který potkává řadu podobných seriálů. Tady je problém, že se až příliš často řeší ryze "černošská" témata a až příliš často se seriál snaží podávat poselství o rasismu (typickým příkladem je epizoda, kde jsou Will a Carlton zatčeni za krádež luxusního auta, které ale ve skutečnosti bylo jejich). Ale ta znělka byla fakt povedená a určitě lepší než u 99 % "bílých" sitcomů a v době, kdy jsem chodil na střední, jsem to sledoval a bavilo mě to, akorát bylo trochu na palici, že měla každá série jiný dabing minimálně poloviny postav (holt si dabing nechávala vyrábět kabelovka a ne žádná "velká TV"), naštěstí Willa daboval celou dobu Vondra, který na něj speciálně v téhle roli perfektně pasoval. ()

maestrotatum

Čéče, Fresh Prince alias mladík Will, ktorý je (ako on sám tvrdí) ten najlepší, najkrajší a najužastnejší boy z Philly. Fresh Prince bola a stále je IKONA. Vo svojej dobe udával Will trendy v móde, akože ruku na srdce, ani dnes by nezaškodilo troška farby do všednej všednosti. Podla mňa je Fresh ten najlepší kamarát akého si človek môže priať. Je s ním bohovská sranda, pretože podobne ako on aj jeho vtípky sú ikonické. Fakt dakujem, že Will Smith vytvoril Fresh Princa.. ale počkať veď on je Prince stále :D. Nikdy som sa pri seriály nedokázal tak nasmiať ako tu, a to mám každý diel videný snáď minimálne 3-4 krát. Dokážem to sledovať dokolečka dokola a to je klúč k úspechu. Rodina Banksovcov je dôležitou súčasťou môjho života a nikdy neoulutujem deň keď som sa do Bel Air pustil. Odporúčam !! ()

cubiczech

Mozna to bude tou nostalgii, ale Will mi tenkrat prisel neskutecne vtipni a dobre jsem se bavil, kdyz clovek umi sotva precist svoje jmeno tak si ani moc nestezuje ()

Meinhart

Geoffry the butler a jeho londýnský akcent, roztomilá Ashley, přísný Mr.Banks, shovívavá aunt Vivian, střeštěná a sebestředná sexy sestřenice Hilary a bratranci Carlton a Will se šíleným kamarádem Jazzem. Pamatujete? Will Smith není jeden z mých oblibených herců, ale tento sitcom patří k mým oblíbeným kouskům, zřejmě z nostalgických důvodů. Pravda je, že 6tá série již nedosahovala kvality těch předchozích, převážně prní a druhé, ale je to složité hodnotit seriál, když má 70 hodin. Celkově je 5 hvězdiček asi přehnané gesto, ale za první 2 série si to zaslouží. Jen škoda že nejsou ani anglicke titulky ke 4,5 a 6té řadě. ()

Simir79

Proč ta jedna hvězdička navíc na rozdíl od převažujících třech??? Pokud dám dohromady podobné typy sitcomů jako „Krok za krokem“, „Cosby show“ či „Roseanne“, nepřevažuje tam tolik typický americký patos, který vždy vyvolával pocit trapnosti a magnetismus mého prstu na dálkový ovladač. A navíc je Will Smith občas opravdu vtipnej. ()

MapleLoops

Průměrný seriál by to byl bez výjmečného Willa Smithe, ale díkybohu celý seriál stojí na pevné konstrukci Williama která je krásná a honosná jako sama Eiffelovka, k tomu geniální vtipy, narážky na tloušťku strejdy Philla a v neposlední řadě černošký styl zábavy devadesátých let který mi zde krásně sedí. Nenechám se ovlivnit názory druhých a dám tomuto vynikajícímu seriálu plný počet, už jenom za Willa :-) ()

rodier

kdysi sem to moc nemusel, nechapal to. Ted na t koukam znova (utube nebo kinotipcz) a proste je to super :) hlavne will smith ()

Boxer666

když se nudim, pustim si Fresh Prince a je mi fajn, když se chci zasmát pustim si Fresch Prince a směji se celých 30 minut :-) ()

eFrankie

Will tady byl hroznej zajíc a ty jeho extra oblečky taky neměly chybu. Byl to seriál mého mládí. Pro Willa to byla vlastně jedna z premiér před kamerou a vyšlo to na výbornou s hvězdičkou, vlastně se čtyřma **** ()

Chejpao

Americký komediální sitcom je žánr, který naprosto nemusím, na tohle se ale dalo vcelku koukat. Svižné, inteligentní, plné sebeironie, na sitcom nadprůměrně realistické, jako oddychovka po návratu ze školy (dávali to odpoledne, pokud se pamatuju) velmi příjemné. ()

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (více)