Epizody(8)

Čtyři generace pod jednou střechou, to nevěstí nic dobrého. Obzvlášť když Hanákovi nejsou tak docela normální. Babička píše detektivky, které nikdy nikdo nevydá, maminka Cilka miluje operní árie a tatínka Oldřicha zajímají jen želvy Poldinky. Jejich dcera Pavla vášnivě cvičí jógu, její manžel Petr nejraději čte noviny, jí nebo spí. Nejmladší členové rodiny, kterým nikdo neřekne jinak než raubíři, s rozkoší vymýšlejí lumpárny. A Káča, mladší dcera Cilky a Oldřicha, se chystá jim představit svého nastávajícího Zdeňka… V téhle rodině není nouze o překvapení. Jak to dopadne, když se konečně dostaví toužebně očekávaný malíř? Co způsobí větší rozruch – nečekaná návštěva tetičky, nebo zpráva o miminku? (Česká televize)

vesper001

Pavla: „Dybyste před těma dětma pořád neřikali cizí slova! Neřiká se ani psikla ani pis… říká se…“ Maminka: „Nádoba?“ Babička: „Nádoba! Tak ať tu NÁDOBU nevylejete na tépich!“ Šlágr mezi českými seriály i mezi rodinkami, protože na tuhle nemá ani ta naše a to je co říct. Nejlepší postavou je pro mě vraždící babička, která nemá vůbec žádný problém... ♥ ()

dr.fish

Oceňuju tu odvahu takovouhle lobotomii filmově zpracovat. Nic na tom nemění, že bych v takovéto rodince žít nemohl. Všecky bych je povraždil už v prvním díle. Velmi mne ty postavičky iritují, nejsem schopen se u toho bavit. 60% ()

ing.Frosty

Geniální herecký výkony všech zúčastněných. Hláškující, vraždící babička, Poldinky, hysterická Káča, pasivní resistence ..... . "Necicmej se furt s těma želvama." No prostě ...... . Poslední dva díly jsou ale poněkud slabší a to tak, že sem se u nich i nudil. Proto bohužel nedám 5 *. ()

Skuby47

Není těžké popsat všechny klady tohoto skvělého českého sitkomu, kterému neubírá na kvalitě ani to, že je černobílý a že se odehrává v jedné místnosti s minimem postav. Každá z nich je totiž jedinečně napsaná i zahraná. Šťastná ruka při výběru herců, jejich brilantní výkony, vtipné hlášky a skvělé dialogy jsou pilíři tohoto legendárního dílka. Hlášky typu : „Vajíčko? Malíři?“ u nás také zdomácněly. Jenom jsem nezjistila, kde ta tetička Šejbalová v Kroměříži bydlela. Ráda bych ji bývala pozvala na kafe. ()

Vecko99

Jeden z nejlepších komediálních seriálů u nás, který ani přes své stáří neztrácí na kvalitě. Obzvášť bych vyzvednul paní Rosůlkovou, ale i ostatní herci předvádějí perfektní výkony. ()

Tinne

I po letech jsme se smáli a žasli, jak je tohle úžasné a zcela převyšující veškerou novou českou seriálovou produkci. ()

Zdeňka

Klasika českých hůmorných seriálů s nezapomenutelnými postavami především vraždící bábrle je legendární! Viděli jste to? Vrahu! Příště každej vrah bude malíř. Co vrah, bestiální maniak. A bude se jmenovat HAMOUZEK! ()

T-pack

Sice jsem to neviděl celé, vlastně jsem viděl jen pár epizod, nicméně jsem se u toho náramně bavil. Musím říct, že mě zarazilo, jak mě tento stařičký seriál pobavil. Na babičku nezapomenu. ()

anli

Samozrejme a jasne cernobila serialova klasika,skvele napsana,zrezirovana,kde od prvni do posledni minuty zaziva divak skutecny herecky koncert vsech predstavitelu serialu.A proto se na to divame zas a znovu a budeme se divat porad a porad.Jasnych normalnich 100%. ()

Master19

Genialita postav a příběhu je trošku kalena skoro až amatérskou kamerou, ale možná i proto je z toho naprosto kultovní "homevideo". Nikdy nebydlete ve vícegeneračním domě! :-) ()

Mytologie

Nezapomenutelný herecký výkon zpívající Medřické, vraždící Rosůlkové, brečící Kolářové, spícího Cupáka a Hanzlíka, který v tom ještě neumí chodit, v podobě nezapomenutelných komických situací, narážek a raubířů přetavený do kledotu televizní zábavy. Poldinky, arzén, kdo snědl to cukroví? malíř, tetička, známky, štěně...děti, tak s tím nemám vůbec žádnej problém. ()

Zemřela herečka Jana Štěpánková

Zemřela herečka Jana Štěpánková

21.12.2018

Česká herečka Jana Štěpánková zemřela. 84letá dáma nakonec nezvládla boj s těžkou nemocí, podle všeho zemřela již v úterý, dnes se s ní pak měli rozloučit její blízcí. Mezi její nejznámější role… (více)

Taková normální rodinka je zpět!

Taková normální rodinka je zpět!

20.04.2007

Je už takovým nepsaným zvykem, že se úspěšné filmové tendence ze zahraničí časem dostanou i k nám. V zámoří trend nekonečných remaků a pokračování snad už dosáhl svého vrcholu, zatímco u nás se tato… (více)