Sedmé nebe

Drama / Rodinný
USA, (1996–2007), 178 h 3 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Brenda Hampton

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Happy, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Lorenzo Brino, Nikolas Brino, Jessica Biel (více)

Série(11) / Epizody(243)

Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza, ich starostiach aj radostiach. Camdenovci každým dňom riešia problémy dospievania ich detí, či prežívajú životné krízy a trápenia. Vždy však otvorene, s láskou a humorom. Na začiatku prvej série tvorilo rodinu sedem členov, ale postupne jej členovia pribúdajú a spolu s nimi aj nové zážitky. Seriál sa odohráva vo vymyslenom mestečku Glenoak v Kalifornii. (klokyn)

Marek1991

Evanjelik nie som a preto by som mal v určitých momentoch výhrady, ale nábožensky je to príjemné, nemyslím, že nejaká tvrdá agitka. Malo to milé príbehy, ale aj nudné a trápne. Najmä však zbytočne naťahované na toľko dielov, ťažko s a potom na to pozeralo, je to doslova rodinný film snažiaci sa rozprúdiť diskusiu. Veľa vecí však rieši pripomenutím vzájomnej lásky. ()

viperblade

Čím více dílů vidíte, tím jde hodnocení dolů. A je docela možné, že se mé hodnocení zasekne na jedné hvězdičce, protože sestra si to nahrává. Každopádně tu jednu dávám jen za Jessicu Biel.. Já mám pro ní velkou slabost.. :-) K datu 29.9.08 Snižuju na tu "slibovanou" jednu hvězdičku. Protože, aby v každém díle řešili válku v Iráku a že je to správné a tak podobně.. to ne.. ()

JohnnyD odpad!

PREBOHA! 45%? To je sakra ako možné? Dobre, dobre - prvé série sú tak na 30%, ale to čo prišlo potom ... preboha! Pár príkladov: rodinný rozhovor: "Otec, mám podozrenie, že váš syn, teda môj brat, už sexuálne žije a nie v manželskom zväzku. Nemal by si ho karhať, ale radšej by si ho mal poučiť o antikoncepcii!" ... "Máš pravdu synak" ______ "Prečo si zničila telocvičňu? Si na drogách, si v gangu, navádzal ťa na to svojimi textami Marylin Manson?" _______ Syn pastora zabije človeka a len tak sa mu to "prepečie". Ó áno a to najlepšie - scenár. Najradšej som mal toho blondiaka, kamaráta najmladšej dcéry, ktorý stále povedal nejakú múdrosť a každý dospelý mu na to prikyvoval. Avšak v posledných sériách ho bezkonkurenčne pretromfli malé dvojičky. Toto nemá chybu. Tí parchanti sú ešte horší herci ako ten bastard z The Ring. Pseudo-scenáristi sa im snažia napísať vtipné scény, ale oni ich svojim neherectvom úplne ničia. Ehm, vlastne nie, oni ich robia nezabudnuteľnými. Ako inak okomentovať to, že sa stále pozerajú "kdesi vedľa", alebo že v scénach, kde má jeden doplňovať druhého, je medzi jednotlivými replikami niekoľko sekundová medzera? .... No a to najlepšie - diel, kde všetci hovoria o tom, ako treba voliť - nakonci všetci priamo do kameri! Aj deti! A ešte by som zabudol - "vynikajúce" sú časti, kde rozoberajú toleranciu náboženstiev, irackú vojnu ("bojujú za nás, musíme pri nich stáť ..."), či rasovú neznášanlivosť. Hodnotenie je jasné - čistý odpad. Nezachráni to ani Ashlee Simpson. Tá nech radšej spieva a nech sa vyhýba takýmto ODPADom .... ()

marttaN odpad!

Tak tohle je na mě už opravdu moc, při pohledu na tento seriál je mně fyzicky zle, hlavně z postavy Beverley Mitchell, nevím proč, ale jak ji vidím mám chuť udělat něco hodně, ale hooodně zlého a jak vidím ty malé parchanty jak vědí co přesně chtějí a co je pro ně dorbý.....tak a doooost i při psaní tohoto komentáře se klepu vzteky, proč tady nejde dát záporné hodnocení, protože pro ně odpad je až moc velká pocta......poroboha já fakt asi budu blejt. ()

lesumir odpad!

omfg, co to je za trapnej serial? Né, že bych se na něj nekoukal, ale je to opravdu zvláštní. Mary: Tati, můžu si dát tetování? Otec: Ne Mary, nemůžeš!!! Mary: Díky tati, mám tě ráda. Měj se... Co to je za kravinu? Takhle by se nikdo nechoval. Ty malé děcka se omylem ztrati a on je potrestá měsícem domacích prací a to, že nesmí chodit ven? Blbost! On všem pomůže, ona se o všechny postará. Nevadí jim, když už nich někdo bude přespávat klidně i rok. No tohle je fakt zajímavý. I Chuck Norris je lepší než tenhle serial. Nebo taky to, že jejich syn ma cca 18 let odsuzuje líbání? Jeho mladší sestra (12) se cucá na každým rohu? Divný! ()

• 7th Heaven je najdlhším rodinným seriálom súčasnosti. Obsahuje 11 sérii. (rador)
  • Interiéry domu sa točili v ateliéroch v Los Angeles. (rador)
  • Barry Watson (Matt Camden) je jediným z účinkujúcich, ktorý režíroval jednu epizódu a k jednej napísal aj scenár. (rador)

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut