Koníček mladého fotografa Ondřeje se točí kolem pilotování ultralehkých letadel. Při jednom z takových letů zahlédne u osamělé vily dva muže, z nichž jeden střílí na druhého. Podaří se mu scénu vyfotografovat, je však přitom spatřen. Než se mu podaří snímek vyvolat, je film nešťastnou náhodou zničen. Vzápětí na to se v rockovém klubu seznámí se smutnou modelkou Viktorkou a také bohatým podnikatelem Walterem Rychmanem, který mu nabídne práci. Po návratu zjistí, že mu někdo prohledal ateliér a brzy nato pochopí, že Walter byl ten, kdo střílel. Přestože podnikatel tvrdí, že šlo o nevinnou zábavu, tzv. paintball (hra na vojáky, kdy po sobě hráči střílejí kuličky s barvou), žádá po Ondřejovi negativ a když mu fotograf řekne, že ho nemá, vyhrožuje mu. Ondřej se rozhodne přijít záhadě na kloub a pouští se do vyšetřování na vlastní pěst. Stále více se však zaplétá do nepřehledné hry, v níž se lze jen stěží orientovat. Viktorka, se kterou se mladý fotograf sblíží mu představí podivný svět světáckých flákačů a zbohatlíků. Z různých náznaků se v Ondřejovi rodí podezření, že v případě Walterova střílení nešlo jen o nevinnou hru. Když však Ondřej podnikatele obviní z vraždy jeho společníka Schneidera, ten se vzápětí objeví živý. Hra však zdaleka není u konce a Ondřej má jen mizivou šanci na vítězství. (oficiální text distributora)

mira007

hodně prapodivný film, ale mne to zaujalo. Netuším jak mohl Renč donutit Mejlu Hlavsu , aby hrál nějakýho mafiána, ale zajímavé. Vaculík borec. ()

slajsik

Na tenhle typ filmů (český, devadesátkový se zajímavou atmosférou) většinou narazim lehce navátej pozdě v noci na čt2 a vždy mě děsně baví. ()

Oxymoron

No, tentokrát nechci házet vinu jen na Tomáše Hanáka a jeho obvyklý impotentní herecký (ne)výkon. Ale nakonec bych u něj stejně zase asi skončil, takže ušetřím čas. ()

Cartman odpad!

Opravdu sem nevydržel víc než asi půl hodiny...Vaculík už asi nevěděl coby a u Renče to omlouvá snad jen mladistvé nadšení drogami. ()

mh.mail

40% — Po Requiem pro panenku jsem byl celkem namlsaný, ale film mě v zásadě zklamal. Tajemné chování postav a hlavní zápletka byla, bohužel, již v době uvedení dost profláklá, takže nemohla představovat žádné napětí. Protože to byla jediná myšlenka filmu a žádné jiné překvapení se nekonalo, nemůžu ani já hodnotit výše než dvě hvězdičky. ()

helloween93

Wtf film od Řenče. Chudák Vaculík, že toho musel být součástí. Příběh a atmosféra táhne cca první půl hodinu, potom je to film o ničem. Nahota na prodej je lepší experiment. ()

Panacek odpad!

Takhle to dopadá, když si narcis bez talentu myslí, že točit filmy jako Lynch není žádná věda. Co tam, sakra, dělá Mejla? ()

Mocoft

Rádoby umělecký film s často rušivou hudební stopou. Jednoduchý děj, hodně klišé. Zajímavá je pouze atmosféra díla a vnitřní kouzlo Gaislerky... ()

coco.brice odpad!

chtěl jsem dát původně jednu hvězdičku,ale ne..nedám..je to příšerný..asi to mělo být šokující,temný ..ale místo toho je to jenom klišé,trapné klišé..pokud by to měla být parodie,tak by byla vynikající,..ale pokud tohle někdo myslel vážně jako thriller..no tak potěš panbuh.. ()

ForGump

Je to asi jediný film, kam ta Renčova vizuální onanie bezpochyby patří a vesměs je to takový osvobozující film se spoustou látek a paintballovými kuličkami. 50% ()

Mykhaluu

To už vládl naší zemi druhým rokem svou železnou rukou pan Vladimír z "Klanějte se řediteli" a já přestával téhle zemi rozumět... Filmu jsem nerozuměl vůbec! ()