jack_scott

Luxusní minimalistická záležitost. To bezpochyby. Ale na pět hvězdiček to neni, jakkoliv je to jina knapínavý a nenudí to...prostě kromě psychopate a jeho oběti to nic nenabízí. Ani vynikající výkony zúčastněných na tom nic nezmění. **** a 80%. ()

BenchPress

Perfektní, příjemný thriller, který si na nic nehraje a i přes krátkou stopáž dokáže zaujmout a po celých 80 minut zabavit. Herecké obsazení je vynikající Hl. Forest Whitaker je ve své roli policejního kapitána velice přesvědčivý. Miluju thrillery s jednoduchou zápletkou bez nějakého vysokého rozpočtu a tenhle se řadí hodně vysoko. V samotném závěru jsem čekal nějaké to překvapení, ale to uvidíte sami. 5/5. ()

Dragiii

Kdo by byl řekl, že lze natočit film odehrávající se celý v telefonní budce. O to více mě pak překvapilo, že po celou dobu, jsem se výtečně bavil. Nebyla jediná chvilka, kdybych se nudil. Snímek možná těží z toho, že má kratší stopáž, ale během celých 81 minut se na diváka chrlí napětí a emoce v enormní dávce. Colin Farrell se před našimi zraky mění v někoho, koho prostě musíte zákonitě litovat, i když to vlastně je celkem pěkná svině. Ale kolik podobných jich po světě běhá? Málokdy se mi stane že bych tak moc nechtěl, aby nějaká postava zemřela. U zpočátku arogantního manažera se mi to, věřte nebo ne, stalo. To svědčí o tom, jak mě celý snímek vtáhl do sebe. ()

rasto87

Na to že tento film natočili za dvanásť dní s nie veľkým rozpočtom a celý dej filmu sa odohráva takmer iba v telefónnej búdke je to fakt špica, ktorá Vás prinúti sa pozerať až dokonca. Neustále sa zvyšujúce tempo, vynikajúci výkon Collina Farrella. Telefónna búdka je naozaj psychické veľkolepé divadlo. ()

benny159

Joel Schumacher v tomto filme predviedol svoje umenie natočiť "Two-man show". A Colin Farrell predviedol svoj úplne najlepší herecký výkon. ()

NightScene

Neskutečně dokonale propracovanej film! Výkon Colina je na Oscara! Kiefrovo hlášky jsou zabijácký a atmosféra výborná. Když jsem četl, že se film odehrává jen v jedné telefonní budce, myslel jsem si, že to bude nuda, ALE film vás na tolik zaujme a napne, že už se od toho neodtrhnete. Hudba k tomu docela dobře seděla a závěr byla dokonalá tečka za takhle povedeným thrillerem jako je tento. Zajímavé jak se vám může během jednoho telefonátu změnit život co? :) ()

BisiJoker

Nic tak giga převratnýho,možná mi něco ušlo ale jediný co mě zaujalo by Farrell a rozumě určená doba filmu to napětí by s každou další minutou klesalo takže tohle bylo naprosto v pořádku. ()

Crybaby

Pomerne zaujímavý námet a obsadenie, príjemná stopáž, prostredie rušného New Yorku a tak či tak ma to sklamalo. Prílišné moralizovanie poznáme už napr. zo série SAW a ani tam to príliš nepomáhalo. Zo začiatku neoriginálne, postupom času napínavé, až sme sa nakoniec dostali k úplne zlému koncu, a celkový dojem z filmu, bol zničený. ()

P3tulQa

Spousta lidí tvrdí, že tam o nic nejde, že je celý film jen v telefonní budce. Ale umí si to někdo představit? Takovou situaci, kdy Vám někdo vyhrožuje, že když zavěsíte, tak vás zabije? Spousta lidí by se zhroutilo jen při pomyšlení na vlastní smrt. Stuart to vydržel dostatečnou dobu, jen aby ochránil ostatní. A nakonec? .. Stejně toho parchanta nezadrželi .. Kdo ví, jak by to pokračovalo ;) ()

Bercuss

Hodně mi to ,v některých pasážích, připomínalo SAW, ale to nic nemění na tom, že je to pecka! Zase filmík na kterej se rád podívám znova a znova... ;) ()

teacher

Stále váhám mezi 4 a 5 hvězdami, ale kousek k té páté mi chybí...Každopádně skvělý biják, to zase jo... ()

Eress

Nějak nemůžu pochopit takto vysoké hodnocení, ze začátku to vypadalo sice slibně, ale to, aby byl celý film natočený na jednom místě, mě vcelku nudilo, pak taky to, jak si skákali do řeči (volající psychopat s policistou nebo jinýma, třeba šlapkama), nevěděla jsem, koho poslouchat dřív. Psychopatický chlápek jako hlas svědomí byl možná dobrý nápad, nicméně v takovém podání mě to už vůbec nebavilo, čekala jsem, že to ve mně vyvolá aspoň nějaké emoce a vůbec to nefungovalo, dokonce ani smích (a že to už pak na výsměch bylo). ** za nezvyklé místo, zajímavý nápad a hlavní postavu. ()

Weany

Tak tohle byla největší pecka. Je neuvěřitelné, že film, kde se 99 % děje odehrává v jedné telefonní budce, je tak šíleně napínavý, strhujcí a poutavý. Jediné, co jsem chtěla bezprostředně po shlédhutí udělat, bylo pustit si to znova. ()

AndrewNewman

Nieje to dokonalý film,ale ani trochu sa pri ňom nebudete nudiť. Napriek tej istej lokácií,to vďaka silnému aspektu záporáka a výkonu Colina Farrela budete prežívať až do konca. Škoda len,že vo finálnej fáze vás už tento thriller nemá čím prekvapiť.Jediná otázka,ktorá vám bude hýriť v hlave je,či Colina niekto zastreli,keď vyjde zo svojho "bunkru". Ale aj tak musím uznať,že som sa bavil a tento veľmi dobrý film doporučujem každému :) ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor