Bývalý golfový profesionál, dnes outsider, Roy "Cink" McAvoy (Kevin Costner), je majitelem zanedbaného golfového hřiště u městečka Salem v Texasu. Tam se přistěhuje psychoterapeutka Molly Griswoldová (Rene Russo), která si tu zařídí praxi. Roye požádá o hodiny golfu, a ten ji ukáže nejen základy hry, ale i svou životní filozofii. Roy se před lety vzdal profesionální kariéry a žije na hranici nouze v obytném přívěsu se svým kamarádem a zaměstnancem Romeem (Cheech Marin). S podporou sympatické a půvabné ženy i svých svérázných kamarádů se Cink rozhodne vrátit se do světa špičkového golfu a dokázat, že už není odepsaná nula. (oficiální text distributora)

Grafito

Světe div se.. asi jediný film, ve kterým snesu Kevina Costnera.. jinak solidně natočený průměr v žánru romantických komedií (kombinovaného se sportovním dramatem) tentokrát z golfovýho prostředí.. ()

Eragon93

Kevin tyhle romanťárny teda umí, to ví každej. Ale teď to plnýmu hodnocení zavařila Rene, která se tam vůbec nehodí. Na to, že je Zelený docela dlouhej, tak nenudí, ba dokonce i s reklamama se to dá překousnout.. ()

mls

Typický film pre televíziu, pre ktorého obyčajnosť má človek sto chutí dať mu hviezdičku iba jednu. A obyčajné veci nemusia byť vždy vyslovene zlé. Proste priemerné. ()

Rockerman

Slušná komedie podle staré známé šablony.Kdy chudák,ale geniální golfista ke štěstí přijde.Komedie ničím nepřekvapí,ale má spoustu skvělých hlášek a hlavně:pobaví a o to tu jde,ne?3 a půl *. ()

Hapretor

Podobně nudný film jak sledovat Tiger Woodse jak se napřahuje a odpaluje míček někam do prčic. Jedna hvězda za Rene Russo a Kevina Kostku. ()

stihac

velmi prijemny film, na ktery se kdykoli rad podivam znovu. "golf a sex jsou jedine dve veci, ktere si uzijes, i kdyz je neovladas" ()

GOREGASM

Tiše a bezbolestně opomíjím fakt, že golf za sport nepovažuji. Přesto si nemůžu vůči filmu, kromě jeho stokrát viděné sportovní šablony, odpustit zásadní poznámku, a to že se scénárista opět nevyvaruje naprosto mimoidních komentářů z úst především komentátorů, které nejen že působí vrcholně amatérsky, ale především rušivě. Všechno ostatní přitom funguje mimořádně dobře a dvojka Costner/Marin si zaslouží divákovy sympatie, první půlka snímku umí několikrát zdravě pobavit a i v závěru vysoce nastavenou laťku udrží. 70% ()

helloween93

Netradiční sportovně-romantická komedie z golfového prostředí s dvěma mými oblíbenci - s Kevinem Costnerem a s Donem Johnsonem. O golfu nevím nic, ale i přesto jsem si tenhle film užil, a to náramně. Pohodový soundtrack, pásovci na hřišti, hádky mezi Kevinem a jeho caddym. Navíc je tu hodně netradiční konec. **** ()

Pingu

Film, díky kterému miluju golf !!!! A "CINK" Roy McAvoy patří mezi mé nejoblíbenější sportovce - hraje srdcem i duší a hraje pro diváky !!!! Film jsem viděl snad třicetkrát a pokaždý brečim jako malej kluk :o)) ()

lxbch

Sportovní komedie, která má v sobě něco navíc, a to pořádnou porci trávy (myslím tím zelený pažit), romantiku, vtip a tvrdohlavost hlavního hrdiny. Dobře jsem se u toho bavil, což je podstatné. ()

PavelZava

Jasně je to film o golfu, ale jsem až překvapen, že se mi líbila hlavně pasáž od záběrů s prvním pásovcem do krásných chvilek s Molly, pak pauza a až do okamžiku, kdy dal tu 12tou ránu do konce, zkrátka když nehráli golf. Vtipné bylo, když se Molly ptala: To je u něj normální ? Von a slovo normální se málokdy sejdou v jedný větě. Komentář Molly při srážce David Simmse a Roy McAvoye také nebyl špatný : Proč si vy chlapy pořád musíte měřit piňďoury. ()

Joppo88

Povedal by som, že golf nie je len hra, ale určitý životný štýl. A K. Costner ho predviedol v plnej paráde. Humor a naťahovačky a veľká túžba prekročiť vlastný tieň sa tiahli od prvej jamky až po tú poslednú... Dôkaz toho, že dobrý film nerobí vysokánsky rozpočet a kvantá grafických efektov... ()