Bývalý golfový profesionál, dnes outsider, Roy "Cink" McAvoy (Kevin Costner), je majitelem zanedbaného golfového hřiště u městečka Salem v Texasu. Tam se přistěhuje psychoterapeutka Molly Griswoldová (Rene Russo), která si tu zařídí praxi. Roye požádá o hodiny golfu, a ten ji ukáže nejen základy hry, ale i svou životní filozofii. Roy se před lety vzdal profesionální kariéry a žije na hranici nouze v obytném přívěsu se svým kamarádem a zaměstnancem Romeem (Cheech Marin). S podporou sympatické a půvabné ženy i svých svérázných kamarádů se Cink rozhodne vrátit se do světa špičkového golfu a dokázat, že už není odepsaná nula. (oficiální text distributora)

lennyd

Příjemná romantická komedie - Kevin Costner jako "zkrachovalý" golfový mistr - a Rene Russo jako psychiatrička, která se chce naučit golf. Už od začátku to mezi nimi jiskří, a to by nebylo aby... však se podívejte sami :) ()

LadyDevil

Pohodičkovej snímek, kde je tak nějak jasný, kam děj míří a jak to celé skončí..ale vzhledem k pěknýmu prostředí a sympaťákovi Costnerovi neházim Zelený svět k úplnýmu průměru..ideální film na fajnovej sobotní večer:-) ()

Zdeňka

Wimbledon ten mě utvrdil v to, že tenis je skvělý sport oproti tomu Zelený svět mě ukazuje, že na golfu přece jen něco bude. ()

terunka003

Sladké, laciné, nudné, trapně dlouhé. . Nic moc, budu upřímná. Děj tuctový, přišla jsem asi o 15 minut filmu a nijak mě nepřekvapila změna v ději. Takové laciné to bylo. Romanticky přeslazené, až se mi chtělo zvracet (a že jsem zrovna v milostném rozpuku), Costner co by lamač srdcí mě nikdy neuchvátil, vtípky byly nudné, triky a soustředěné pohledy taky takové zřetelně nahrané. Já vám nevím, fakt nic moc, na sobotní večer, bych si asi vybrala lepší film. ..přebrali si ženský a pořád jsou přátelé.. ()

LittleJohnny

Zase jednou povedený snímek. Napříč tomu, že vím o golfu asi tolik, že se hraje na jamky, jsem nepocítil nudu ani vteřinu z tohoto filmu. Když si k tomu přičtete i skvělý herecký výkon Kevina Costnera a Rene Russo nešlápnete s tímto filmem vedle. A možná vás i donutí se na nějaký golf cup podívat... ()

Brain-D

Naprosto skvělá jízda s velmi sympatickým Kostnerem, kterého jsem žral už od začátku.To jeho šíleného, nevypočítatelné a egoistické chování, které ho táhlo pořád do větší problému. Navíc asi nejlepší film s golfovou tématikou. ()

horacko

Pekný športový film spojený s romantikou. Ak si chcete pozrieť film s partnerkou, tento by som odporúčil. Ženské pohlavie poteší romantická aféra, mužov sa poteší športové prostredie, v ktorom nechýba humor. ()

Pecival

Docela pohodová oddychovka, která se trochu zbytečně vleče. Je to mezi 3 a 4, ale zaokrouhlím dolů, protože golf je pěknej aušus a taky Costner byl chvílema fakt na přeshubu. Ale párkrát jsem se zase od srdce zasmál. ()

Seti

Nakonec Rene Russo ty tři dám. Tin Cup ničím neuráží, ale kromě ne zcela tradičního golfového pozadí ani ničím nezajímá. Romantická linie je provařená, struktura příběhu snad ještě provařenější, Kevin Costner mi moc sympatický nebyl, proto tu trojku zachraňuje právě maximálně příjemná Rene Russo. Králem golfových pohádek pro mě zůstává Bagger Vance. ()

iXtr3m3

Pohodový golfový snímoček s vtedy ešte vo forme Kevinom Costnerom a Rene Russoovou. Taká malá rozprávka o americkom sne trochu inak. ()

cab

Byvaly fenomenalni golfista, dnes na hranici preziti trenuje zajemce o hodiny golfu. Kdyz mu cestu zkrizi uhranciva blondyka, jeho zivot nabira rozlicneho smeru. Navrat na vrchol neni snadny. Vtipna, svizna a herecky dobre zvladnuta sportovni komedie. 75% ()

I.AM.NOT

Sportovní drama se silnými vtipy, které se nevtírají a nevyčnívají z děje s melodramatickým koncem, přesně jak to mám rád! ()