Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  ***

  Rozhodně mi to nepřislo tak zábavný, jako mému kamarádovi, který mi to doporučil.(5.5.2004)

 • choze
  ****

  Silný rozjezd velmi kvalitní série, který zároveň zvedl novou vlnu komiksových filmů s linií dospělejších podívaných a la TEMNÝ RYTÍŘ a WATCHMEN, a předznamenal model komiksových trilogií lehce nedopečená jednička-vychytanější dvojka-problematická trojka (SPIDER-MAN, Nolanův BATMAN). Povedený scénář a casting, slabší po akční stránce.(21.10.2014)

 • Lima
  ****

  Znamenitá komiksová adaptace, ve které se skloubí herecká shakespearovská elita, hollywoodské celebrity, zručná Singerova režie a skvělé triky. Casting nemá chybu, především pak Wolverine a Žabák.(11.5.2003)

 • Djkoma
  ****

  Pomalejší rozjezd, ale pak už je to v pohodě. Tento díl je takové částečné nakousnutí toho co nás bude čekat v dalších dílech. Uvedení do světa, který si začíná zvykat na mutanty(at už kladně či záporně). V přístích dílech očekávám veliký nárust bojů, počtu hrdinů a rozvinutí wolverinovi minulosti. Výborný scénář a skvělá Singerova režie(a jeho milovaná kamera :o))) dodávají filmu skvělí komiksový nádech.(12.6.2004)

 • Shit
  *****

  Paráda, takhle si představuju pořádnej sci-fi film, nejenže to má výbornou akci, ale dokonce i dobrej a originální příběh a to je u podobných filmů docela vzácnost a tim tenhle film vyčnívá nad ostaními. Dalším velkým kladem tohoto filmu je perfektní výber herců, ne že by tam předváděli nějaký famozní herecký výkony( tim samozřejmě nechci říct, že by byly mizerný, jenom tam nikdo nevyčnívá a hrajou spíš přirozeně, něž nějak úchvatně), ale dokonale padnou do svý role a ztvárněj tu postau tak, jakoby hráli sebe. Tvůrci taky skvěle vystihli stopáž, který je tak akorát, aby film vůbec nenudil a dokázali se tim vyvarovat hluchých míst, který by tuhle trikama nabitou podívanou dost kazily(24.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace