poster

X-Men

 • USA

  X-Men

 • Slovensko

  X-Men

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ****

  Znamenitá komiksová adaptace, ve které se skloubí herecká shakespearovská elita, hollywoodské celebrity, zručná Singerova režie a skvělé triky. Casting nemá chybu, především pak Wolverine a Žabák.(11.5.2003)

 • Malarkey
  ***

  Ve svých jedenácti letech jsem si X-meny vcelku oblíbil. Svůj komiksový příběh se ve mně docela ujal a já se bavil. Sice to nebyl žádný zázrak, ale tenkrát to všechno s komiksovými hrdiny začínalo a já koukal na hrdiny, kteří měli schopnosti, o kterých jsem vždycky jenom snil a maximálně četl, i když komiks o X-Menech jsem zrovna nikdy nečetl a ani dnes mě to nijak neláká. Zábava to ale je, akce je požehnaně a důkaz toho, že vznikla celá trilogie dokazuje, že právě tenhle příběh je jeden z mála těch komiksových, které dokázali bavit, mě určitě, ale že by mě to lákalo dál, to už moc ne. --- Pokud mají něco, co zadrží naši stíhačku, zaslouží si nás chytit.(15.3.2008)

 • StarsFan
  ***

  Hugh Jackman hraje postavu, která jako by byla psaná na tělo Clintu Eastwoodovi, ve filmu, na kterém je až moc poznat omezený rozpočet a který ve srovnání s novějšími Avengers nebo První třídou působí až příliš nevýrazně a ploše.(27.1.2013)

 • Matty
  ****

  Sociologická akční sci-fi, jež mne potěšila více práci s postavami než akčními scénami. 80% Zajímavé komentáře: Galadriel, Le_Chuck, Anderas(4.4.2006)

 • BadoXXII
  ****

  Venku jsou mutanti s neuvěřitelnými silami, Logane, a hodně jich nesdílí můj respekt k lidstvu. Jestliže se jim nikdo nepostaví, dny lidstva mohou být sečteny...... Mal som 13 rokov, ked som bol na tom v kine. Bolo to niečo nové, čo odštartovalo obrovský boom novodobých komixových filmov (Spider-Man, Daredevil, ďalšie časti X-Men a mnoho iných novších...). Inteligentná komixovka, ktorá ponúkala zaujímavý dej a dobre natočené súboje mutantov (dnes už tie súboje tak dobre nevypadajú). Bavilo ma to.(17.9.2011)

 • - Hugh Jackman si dával každý den studené sprchy, což mu prý pomohlo k vytvoření Wolverinova "zběsilého charakteru". (fannah)

 • - Předtím než byla vybrána maska Rebeccy Romijn, musela absolvovat přes 60 pokusů včetně nanesení modré barvy kartáčkem na celé tělo. (fannah)

 • - Scénárista Andrew Kevin Walker napsal scénář, kde se X-Meni skládají z Profesora X, Kyklopa, Jeane Grey, Beasta, Icemana, Angela a Wolverina, zatímco záporáci byli Magneto, Toad, Sabretooth, Juggernaut a Blod. Ze scénáře se použili jen některé dialogy. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace