poster

X-Men

 • USA

  X-Men

 • Slovensko

  X-Men

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marius
  *****

  Komiksové prerábky vôbec nemusím ale X-meni sú výnimka. Asi preto, že nie sú čisto komiksovou záležitosťou ale snažia sa aj o nejaký psychologický podtext. Ian McKellen a Rebecca sú rozhodne moji favoriti.(16.7.2004)

 • xxmartinxx
  ****

  X-Mení série si mě naprosto získala (přesněji Singerovy díly), a přestože dvojka je o chlup lepší, nikdy bych se na ni nekouknul bez zkontrolování prvního dílu.(4.9.2008)

 • Pethushka
  ****

  Tak konečně jsem po zhlédnutí První třídy doplnila svoji mezeru a mrkla na první díl X-men. S filmem jsem docela spokojená, ikdyž za 5. dílem značně pokulhává v efektech i ve scénáři. Některé postavy ještě nejsou tak detailně vybarvené (Storm, Mystique). Jako sci-fi samozřejmě nadprůměrné, proto zasloužené 4 hvězdičky.(3.7.2011)

 • Skejpr
  ***

  Hodně naivní. Místy působí až lehce televizně. Hugh Jackman, Patrick Stewart a Ian McKellen jsou skvělí, ostatní herci spíš průměr, i když je mi jasný, že v tomhle žánru se na nějaký oscarový výkony nehraje. Triky dost rozporuplný, děj takovej nemastnej neslanej.. Na konci to nabírá obrátky.. trošičku. Scéna s magnetem v plastovém vězení je ovšem skvělá, má atmosféru, je z ní cítit podivné napětí, a dává tušit lepší zítřky. Kdyby takhle vypadal celej film. 3 a půl(5.5.2006)

 • MrHlad
  *****

  Druhá nejlepší adaptace comicu (hned po Vráně). Skvělé obsazení a charaktery, zajímavý scénář, velice dobré triky a především zajímavá myšlenka. Což ve většině comicsovejch filmů dneska nenajdete.(24.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace