Druhá nejlepší adaptace comicu (hned po Vráně). Skvělé obsazení a charaktery, zajímavý scénář, velice dobré triky a především zajímavá myšlenka. Což ve většině comicsovejch filmů dneska nenajdete.(24.8.2002)

Škoda, že komiks u nás nemal tú časť každý ani čítať a ani vidieť animované spracovanie, no pri filme to ale nevadí! Tým pádom pre mňa najlepšie spracovaný komiks, aj keď som sa dozvedel, že nejaký vôbec existuje tesne pred filmom. Výborná akcia, ktorú akýmsi šiestym hlbším zmyslom dopĺňa vecná línia filmu a brilantné hlášky. Navyše čo do inteligentnosti s tejto žánrovej palety excelentný výkon Singera. 100%.(22.5.2006)

Chybí tomu nadhled.(24.10.2003)

jestli tomuto snímku něco chybí, tak DTS zvuk. film je o tom, že američani si zasluhují právo, aby jejich děti věděli, že chodí do školy s mutanty. celkem bych s tím souhlasil, ale to není důležitý. důležitý je, že triky zde nehrají zdaleka takovou roli jako ve druhém dílu a přesto je se na co koukat. to ale neznamená, že tu nejsou. jen není přeplácanej celej film (cerebro je zajímavě fantastické). prostě - kvalitně vystavěný příběh s dobrými efekty, u kterého jsem se dobře pobavil.(22.12.2005)

Nejlepší komixová filmová adaptace, kterou jsem měla tu možnost vidět. Poctivá filmařská práce, která baví, těší, dojímá, překvapuje... // Viděno 4x...(24.5.2008)