Ve ztřeštěné komedii se Mike Myers představuje jako guru Pitka, Američan vychovaný indickými guruy (Ben Kingsley a Omid Djalili), který se vrací do Spojených států, aby zde rozjel byznys osobního kouče v oblasti mezilidských vztahů. Jeho neortodoxní metody jsou však vystaveny zkoušce poté, co musí urovnat milostné lapálie a následný profesní kiks slavného hokejisty (Romany Malco), kterého opustila žena kvůli úhlavnímu sokovi, sportovci jménem Jacques Grande (Justin Timberlake). (HBO Europe)

SaNcHeZ_cz

Mike Myers tentokrát naprosto minul. Nezábavná, trapná a nepovedená komedie, které se mohou smát jen ti nejméně nároční diváci. Mezi ně bohudík nepatřím. ()

mysiak

Tento film je neskutočne crazy...a trápny...situáciu zachraňuje Justin "Le Cock" Timberlake, ktorý je jednoznačne najlepšie v tomto filme (aj od Jessicy Alby)...je proste skvelý...ale film...ťažko popísať jeho kvality...lebo žiadne nemá ()

Freemind

Jako vždy solidní porce nechutného, fekálního humoru a naprosté trapnosti - dvě zářivé hvězdičky za kostýmy a hudbu. Nechápu, jak do toho zatáhli Bena Kingsleyho. ()

Bat55

Skutočne krásna Jessica Alba proste nestačí. Film prekypujúci neoriginalitou, trápnosťou a infantilnosťou. Film sa tvári ako veľká komédia plná srandy a humoru, ale opak je pravdou. Väčšina scén ma skôr otrávila a hoci ma to v niektorých scénach aj bavilo, záver filmu na hokejovom zápase ma dorazil. Mám rád komédie, mám rád aj zvrátené a infantilné veci, no nemám rád tento film. Mike Myers mi nikdy nebol sympatický. "TradeMark" :) Trapošina! /15%/ ()

kaylin

Jasně, že to je strašná ptákovina a hodně vtipů zde je trapná, ale některé jsou prostě dobré a já jsem se u filmu zasmál, což se mi u opravdu špatné komedie většinou nestává. Tady jsem se bavil a jen zíral na to, jaké nápady tvůrci měli, nemluvě o tom, do čeho se někteří herci nechali nahnat. Blbé, ale dobře blbé. ()

Aiax

Bylo mi předem jasné, že u masového publika tentokrát Mike Myers nezaboduje, Love Guru přece jen nedosahuje nářezovosti Austina Powerse, ale troufám si tvrdit, že fandové zklamaní nebudou. Myers je bez debat třída, exceluje na všech frontách, k ruce má navíc největší americkou komediální hvězdu současnosti Stephena Colberta, a když k tomu člověk přidá dokonalý kreténský humor podaný s typicky myersovským šmrncem, skvělé popkulturní narážky a jen malý podíl trapných či nepovedených fórků, vyjde mu další skvělá praštěná komedie. Pochopitelně to není pro každého, ale mně Myers pokaždé urve koule, což je zkrátka pocit k nezaplacení. Ballgazer!!!! ()

Dexter1

Žiadne umenie, žiadna prevratná myšlienka samé klišé, ale úderné hlášky útočiace na bránice na čele s gestami Vernea Troyera( ten chlapík ma vždy rozosmeje) a na Jessicu sa vždy rád pozriem. A ešte sú tam celkom dobré hokejové fintičky. ()

maverick10

Docela solidni ptakovina u ktere jsem se kupodivu bavil. Hlavnim humornym prvkem uz tu konecne neni fekalni humor a sceny typu micem do rozkroku :-) Ovsem porad tu jeste je a je to zbytecny. ()

M.i.k.e

Myersův humor mám mnohem radší,než třebas Sandlerův,a i tady sem se párkrát opravdu vydatně zasmál...co je vcelku vhodné,je vidět film v originále,jelikož 90% opravdu dobrých fórů vychází ze slovních hříček atd...nebýt trošku horšího konce,uvažoval bych i o lepším hodnocení...velká škoda je,že větší prostor nedostal Justin Timberlake jako "Le Coq" Grande... ()

Aljak

Taká škoda, že kopa z tých scén pôsobila tak strašne nasilu. Lebo inak je to veľmi schopná komédia, s dobrým humorom, hokejovo-guru príbehom a dejom (hoci klišé jak prasa). Ale aj tak proste fajn. Len fakt neznášam toto preháňanie, či už vo vizuálnych efektoch alebo v extrémne pojatých scénach. Do role Guru by sa mi však ešte lepšie hodil skôr Jack Black. A toho Justina Timberlaka som takmer ani nepoznal, našťastie od tohto filmu sa dostal aj k oveľa lepším úlohám, kde sa mohol aj lepšie odprezentovať. ()

Martin741 odpad!

Podla mna ma genialny komik Mike Myers na viac, tu sa len zbytocne zhadzuje a navyse komercne to bol komplet prepadak : 0 % ()

dezorz

Mike Myers ma nieco, co nema ziaden komik. VELKE MOJO. Dokaze natocit trapnu komediu/parodiu bez vacsich ambicii s obrovskou davkou pochopenia parodovaneho. Aj ked natoci total kravinu, ma to SMRNC ako ziaden iny film. ()

4daPeace

Verdikt: Vrcholí boj o pohár lorda Stanleyho :-) v NHL mezi LA Kings a Torontem Maple Leafs, hlavní superstar Leafs, Darren Roanoke (velice uvěřitelný Romany Malco), se rozejde se svou přítelkyní Prudence, která si nabrnkne frankofonního kanadského brankáře jménem Jacques “Le Coq” Grande aka Justin Timberlake (přezdívku pochopíte) v barvách LA Kings. Od tohoto okamžiku je z Darrena naprostý hokejový břídil. Všemi muži Toronta neoblíbená Jessica Alba se tedy rozhodne přivolat pomoc. Tou není nikdo jiný, než hollywoodský guru vtipnosti/trapnosti (lomítko je špatně vidět, přesně tak tenká je hranice, na které se tento pán pohybuje) Mike Myers změněn k nepoznání (vypadá a hraje jako Ashton Kutcher?!) v Guru Pitku, který má za úkol dát Darrena a Prudence dohromady, čímž si vydělá peníze, dostane se k Oprah a získá si srdce Jessicy Alby. Tolik k dějové linii. Tento úchylný humor rozhodně není pro každého, ale mě si Guru Pitka se svým ašramem získal na svou stranu. Ať už pojízdným meditačním polštářem, strojem na přeměnu hlasu (''Oblíbil jsem si hlas Morgana Freemana''), všudypřítomnými, hluboce filozofickými radami, fotkami s Tomem a Katie, prostě naprostými blbostmi. Ale fungovalo to, stejně jako legendární Rob Blake jako centr elitní formace LA, Kanye West a Mike Myers jako fanoušci Leafs a další maličkosti (Verne Troyer). Nemít soudnost, tak dám 4*. Takže mariska hargitay, uživatelé ČSFD. ()

Juto

Myers nakrútil niekoľko zábavných filmov, ale tento film mohli napísať na steny WC pokojní adolescenti. 1/10 ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány