Ve ztřeštěné komedii se Mike Myers představuje jako guru Pitka, Američan vychovaný indickými guruy (Ben Kingsley a Omid Djalili), který se vrací do Spojených států, aby zde rozjel byznys osobního kouče v oblasti mezilidských vztahů. Jeho neortodoxní metody jsou však vystaveny zkoušce poté, co musí urovnat milostné lapálie a následný profesní kiks slavného hokejisty (Romany Malco), kterého opustila žena kvůli úhlavnímu sokovi, sportovci jménem Jacques Grande (Justin Timberlake). (HBO Europe)

ZkuKol

Humor Mike Myerse je divný, pohybuje se od naprostých nechutností a trapností až potřeskuté gagy. Stejné jsou i jeho filmy, první hodina je upocená, nudná, dlouhá a občasi nechutná, to co se ovšem odehraje v poslední půl hodině donutí diváka až k slzám(smíchu). Je jen škoda, že na třetiny je to 2:1 pro ty špatné... ()

chmíří

Hodně slabé, ale pořád dokáže Mike Myers vymyslet pár dobrých vtípků, ale na celý film je jich až moc málo :-(...50% ()

rozbris

Mike Myers nemá na můj vkus moc dobrý humor, ale co se mi rozhodně líbilo, když Mike a Romany Malco spolu zpívali - to bylo dost dobrý, klidně by mohli založit kapelu. Jessica Alba byla jako vždy "very hard". A byl jsem překvapen že zpěvák Justin Timberlake taky hraje, pořád jsem si říkal komu je ten týpek podobný....a on to byl fakt Timberlake;-) ()

Spike23

Komedie? možná tak pro pubertálně zaostalé... prostě jakkoliv zaostalé ''lidi''. Myslím, že žánr trapnost/nuda je zde ten správný, i když slabě řečený pojem. ()

Paity odpad!

Co říct k filmu, který je nechutný, oplzlý, trapný a nudný.... jen snad, nedívejte se na to, raději si otevřete okno a sledujte co se děje na ulici. ()

melkor323

Oddychová vcelku sranda, na ktorú si na druhý deň nespomeniete. Trochu nevyužitý potenciál Mika Myersa a Justina Timbrlejka (Jessica Alba bola po hereckej stránke dosť zlá). Hinduistické kulisy však celkom pekné, aj niekoľko ftipných momentov. Tak akurát na 3*. ()

Ollie235

Neskutečně trapná zoofilní blbost. Ta jedna osamělá hvězdička je za Jessicu Albu, jinak je ten film prostě ubohej. ()

jerenymo

Ach jo. Tak sem se na to těšil a takové zklamání se mi dostalo :( Čekal sem že to bude stejná sranda jako Austin Powers, nebo lehčí odvar,ale omyl omyl omyl. To že je děj předpovídatelný, to mi ani tak nevadilo,ale že se člověk zasměje jen dvakrát za film to mě fakt namíchlo. No nic.....budu dále čekat na Austina ()

marquillo

Mate vela volneho casu? tak je tento film ako stvorený práve pre Vás. Asi tri krát sa mi na tvári objavil neurčitý úškrn (vďaka Mikovi Myersovi) a J.Alba je tiež fajn, inak nuda film ()

Strike

Ještě že to komerčně propadlo, protože aby byly další díly, to by bylo zlý. Kouknout se na to dá, ale opravdu jen jednou. Druhá hvězdička je za Jessicu Albu, který to zde neuvěřitelně sluší ()

marttaN odpad!

Neodpaduju rád, ale tohle????........Teď to jede na Nově (11.1.2011, čas 23:25) zachánila mě reklama, co to kur*a je??? Kdo na to dal peníze?? Kdo se kur*a na to dívá, to lidi v dnešním světě jsou fakt bez mozku? Ani Jessica to nezachrání. Ne že by uměla hrát, ale to její tělo.....ne........ ani hvězdu nedám ()

Brylin

Guru lásky? Neuvěřitelně hloupý a trapný humor sráží snímek až na samé dno filmového vkusu. Navíc jsem se celý film nezasmál, což je u komedie zásadní chyba, není-liž pravda? Jen jsem ve vytržení kroutil hlavou nad bezesmyslností děje. Jedna hvězdička za Jessicu Albu. ()

arcticsky

Většinou se v případě pochybností rozhoduji pro vyšší hodnocení - i tomto případě je to tak. Jessica je tady nádherná, Ben a Justin srandovní, Ražniči dobře Pitkovi přihrává a písně jsou vtipně podané. Ovšem Myerse (a jeho dabéra) bych za to dementní pochechtávání kopnul do zadku... ()

JohnFarst

Mike Myers si Austinom Powersom nastavil až príliš vysokú latku. Dokonca tak vysokú, že ju horko ťažko prekoná on sám. Austin bol plný perfektných, premyslených vtípkov, z ktorých sa väčšina stala kultovou už len kvôli tomu, že boli originálne a neopozerané. Mal svoj svet dokonale premyslený, všetko so sebou súviselo. Lenže to už bolo pekných pár rôčkov dozadu. Teraz sa chce Myers vrátiť na výslnie pomocou ďalšej postavy zo svojej originálnej fantázie - stal sa Guru Pitkom. Lenže kam sa podela originálnosť a zábavnosť Austinovských filmov? Guru je plný lacných a stokrát videných záberov a gagov. Nehovorím, že celý film je taký ale valná väčšina určite. Stačila by mi jedna ruka aby som na prstoch napočítal koľkokrát som sa úprimne zasmial. Určite má na tom podiel aj fakt, že Guru je debutom Schnabela ale nechápem ako mohol Myers niečo takéto nedotiahnuté nechať pustiť do kín. Scénar je akoby spichnutý za jeden víkend plný banalít a prvoplánových scénaristických ťahov. Nič originálne. Predsa len Jay Roach je už skúsený veterán a má s komédiami väčšie skúsenosti. Casting je dosť hrozný čo sa týka Alby a Timberlaka, ktorí sa v tom filme úplne stratili svojími chabými výkonmi. Nezachraňuje to ani starý známy Verne Troyer, ktorý dostal asi najnevďačnejšiu rolu vo filme. Stále len šteká nadávky, kope a kričí a nakoniec sa všetko napraví a on je zrazu svätý kouč - ako originálne. Mike sa snaží, to mu treba nechať, ale nezvláda utiahnuť celý film sám. Sú tam záblesky jeho starej dobrej formy kedy každé jeho slovo bola perla ale tých vtipných scén je tam až primálo. Taký Ben Kingsley by sa teraz mal po tejto roli staréhu Guru zahrabať pod čiernu zem. Ach kde sú časy Ghandího? Na to čo som čakal je to veľmi slabý film, ktorý by si zaslúžil aj menšie hodnotenie ale asi mám Myersa natoľko rád, že prižmúrim všetky svoje ´tri´ oči a dám megalsabé 3*. Len mu prajem nech mu plánované pokračovanie Powersa vyjde čo najlepšie a nech sa od Schnabela drží na sto honov ďaleko. Amen ()

ddf76

Tenhle film je nevtipny :(. Jedina hvezdicka za Justina Timberlaka. Mike Myers by se mel hodne rychle probrat. Psat takovy sracky. Kde jsou casy Austina Powerse. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány