Ve ztřeštěné komedii se Mike Myers představuje jako guru Pitka, Američan vychovaný indickými guruy (Ben Kingsley a Omid Djalili), který se vrací do Spojených států, aby zde rozjel byznys osobního kouče v oblasti mezilidských vztahů. Jeho neortodoxní metody jsou však vystaveny zkoušce poté, co musí urovnat milostné lapálie a následný profesní kiks slavného hokejisty (Romany Malco), kterého opustila žena kvůli úhlavnímu sokovi, sportovci jménem Jacques Grande (Justin Timberlake). (HBO Europe)

Rehooo

Jedním slovem LUXUS. Mike Myers mě bavil od začátku až do konce. Jeho guru humor byl úžasný. Když se k tomu připojí pěkná Jessica Alba tak z toho vzniká báječná komedie:) ()

Vodny

Od začátku jsem si říkal, hlavně ať to není blbost. Po pár minutách jsem si říkal, ona to je kravina, sakra. Jenže pak mi to postupně začalo docházet. Humor je zde dvojí - naprosté kraviny a pak ten Myersovský, nad kterým musíte přemýšlet. Není to tak, že by vás donutil se smát, ale připraví vám k tomu podhoubí a vy se nad tím textem musíte zamyslet. Cvak. Za 3 vteřiny vám to dojde a vy si řeknete: "To je chytré." Sice se tolik nesmějete, ale spíše ho obdivujete, jako ty lidi ve filmu, protože zkratky a hrátky se slovy DRAMA, INTIMACY (In To Me I See), Nowhere->Now-Here vás prostě dostanou. Nebo aspoň mě dostali. Takže, buď guru Pitku potřebujete (já asi jo) nebo ne. Jo a Timberlake a Kingsley jsou úžásný postavičky. Marishka Hargitay. ()

Olík

Za jako zatím jediný přínos Mike Myerse pro světovou kinematografii považuji komedii Wayneův svět. Od té doby se Mike plácá v druhu humoru, který není určen každému a nejlépe ho vystihují slova jako dětský, trapný, negramotný, fekální nebo kanálový. Guru Pitka není nic jiného než zarostlejší Austin Powers a tudíž je pro mne spíš odpadem než komickou postavou. Fanoušky NHL možná zaujme drobné cameo Roba Blaka, fanoušky kvalitního humoru nezaujme nic. ()

darkreider

Uznávam, že to nenudilo(prvé plus), niektoré vtipy a scény sa podarili(druhé plus) a za známe tváre, ktoré sa len mihli a paródiu situácií a fráz "zo života", ktoré poznáme, dám tri hviezdy, aj keď musím privrieť oči nad fekálnym a postpubertálnym humorom a nad sloními orgiami. ()

Stíba

Totální debilita, kterou jsem radši vypnul už po 20 minutách. Ta jedna hvězdička je za krásnou Jesscia Albu a pár dalších pro oko pěkných žen... ()

Fulham

Strasna kravina :D ale proste Verne Troyer, jako trener Toronta je neuveritelny... a ta scenka s tou vodni dymkou, nebo infarktem me dostala... 2* vetsinou za nej... ()

kluzo

Četl jsem nejdříve zdejší hodnocení a řekl si, a sakra, to zas bude blbost, ale nakonec jsem byl příjemně překvapený. Nemůžu si pomoct, ale humor tohoto snímku mi připadal inteligentnější, než v Powersovi. Smál jsem se určitě častěji. Nejvíce asi při parodování Bollywoodu. ()

Ondr@932

No občas jsem se i trochu zasmál, ale, že by to byla pecka to se říct nedá spíše slabě podprůměrná komedie. Takže dávám 2/10 ()

Lumberjack

Myersův super humor tu jede na plné obrátky... Kdo má rád Austina Powerse, bude chrochtat blahem... Malinu si to fakt nezasloužilo..! ()

Luckyman

Ja som sa u toho skvele bavil rovnako ako u Austin Powersa, ale treba povedať, že ľudia, ktorí nemajú radi humor Mike Myersa, tak sa im to asi nebude páčiť. Ja mám jeho humor rád a bolo to riadne uletené. Boli tam niektoré fakt husté a silné scény, ktoré nemusia vydržať slabšie žaludky, ale inak skvelé. ()

Joski

Neuveriteľná kravina!!! Až je vtipná?:-) Zaradil by som to do špecialnej kategórie: "Kvalitný odpad". Paradoxne ma to pobavilo?:-) ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány