Ve ztřeštěné komedii se Mike Myers představuje jako guru Pitka, Američan vychovaný indickými guruy (Ben Kingsley a Omid Djalili), který se vrací do Spojených států, aby zde rozjel byznys osobního kouče v oblasti mezilidských vztahů. Jeho neortodoxní metody jsou však vystaveny zkoušce poté, co musí urovnat milostné lapálie a následný profesní kiks slavného hokejisty (Romany Malco), kterého opustila žena kvůli úhlavnímu sokovi, sportovci jménem Jacques Grande (Justin Timberlake). (HBO Europe)

Tal_Rasha

Vzdy som mal rad jeho exoticky humor pri ktorom som sa vzdy vedel prijemne pobavit. Podla mna velmi dobra komedia s typickym humorom ktory prevlada vo filmoch Mike Meyersa. Najlepsi jeho film po serii Spionator. ()

luckylittl odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Osobně si myslím, že bych sám dokázal natočit mnohem lepší film "z fleku" jen podle myšlenek, které mě zrovna v tu chvíli napadnou. Film nemá pointu, ani vtip, ani nápad. Proč se Jessica Alba upsala do takové kraviny? NAPROSTÝ ODPAD KINEMATOGRAFIE! ()

Tomulka

Jedna hvězdička za sexy Jessicu Albu (i když netuším co tam dělala). Ben Kingsley v tomto filmi šok jak blázen (asi dostal tučný honorář) a Val Kilmer no při svém nafouklém obličeji se do filmu velmi hodil :)). Každopádně tento film je skoro odpad!!! Myers by udělal lépe kdyby ve filmu byl zticha už jen jeho gesta a výrazy jsou velmi slabé. ()

Stinger78

Včera jsem to viděl, jakmile jsem se vrátil od kámoše, kde jsme lili Tullamorku. Zapnu bednu a zrovna začíná typická Myersovina. Není to zrovna milník světové kinematografie a v Torontu asi nebude patřit k oblíbeným snímkům, ale mě to docela pobavilo... ()

zurivymlok odpad!

Jessica Alba je jedna z nejkrásnějších ženských na světě a kdyby uměla lépe hrát, tak bych jí možná mohl brát jako polehčující okolnost, avšak sledovat tento nevkusný a hlavně nevtipný film déle jak deset minut si nezadá se středověkou torturou. ()

naiva odpad!

Sběratelům špatných filmů (a fekálního humoru zejména) mohu tyto sběratele Zlatých malin doporučit... ()

elisabetha odpad!

Jsem jediná, komu příjde divné, že zatáhli takovéhle hvězdy do něčeho tak nezkutečně trapného a nepochopitelného? Ani jsem to nedokoukala. Blbost. Asi to hold není můj šálek čaje. ()

Ondak

Po 20 minutách filmu jsem to chtěl vypnout. No a udělal jsem tu chybu, že jsem to nevypnul a díval se dál. Děj filmu je naprosto nudný. Vtipy jsou debilní a nejsou směšné a vesměs všechny sexistické. Film je čiré utrpení a nedoporučil bych ho nikomu. ()

Aceboris

Austin Powers len s bradou, nicim ma tento film neprekvapil, Mike Myers opat slaby vykon, sem tam som sa zasmial, no ubohost by sa tu dala krajat. Slabucky odvar komedie, ktory mnohi ani nedopozeraju. Film plny dvojzmyslov, zosmiesnovania a dalo by sa pokracovat. Aj ked dobry napad to bol, no realizacia je uplne niekde inde. Za zmienku hadam stoji len pritomnost hviez ako Val Kilmer, Jessica Simpson a hokejistu Roba Blake. To co som cakal ani viac ani menej u mna 35 percent. ()

lumi1 odpad!

Ach bože zabite ma len ma nenúte pozerať to do konca!!!!!! ......už v prvých minútach som mala sto chutí to vypnúť, úbohá trapošina, vymyslieť takýto nezmysel muselo dať obrovskú námahu. No povedala som si že ešte tomu dám šancu a budem to aj napriek tomu pozerať, síce s nechuťou ale aj tak....ale bohužiaľ nevydržala som a vypla to, potom na druhý deň som si to pustila ďalej a zase po nejakom čase som to vypla a už sa nemienim ani k tomu vracať. Človek o nič nepríde ak si takýto úbohý film nepozrie a do kina by som na to už vôbec nešla ani keby mi to niekto zaplatil. Fúúúj nikdy viac, ach bože.... ()

JARDAHONDA

Tuto střeštěnou komedii je potřeba brát s velkým nadhledem. Místy jsem se bavil a přišel na jiné myšlenky. Našli se ovšem místa, které byly zoufalé.. Každopádně na tuto komedii musíte mít náladu..*** ()

KingBoss

Pro mě je to jedna z nejzábavnějších a nejbláznivějších fekálních komedií 21. století. Humor Mika Myerse je moje krevní skupina. Parádní zábava na více zhlédnutí, dávám 5 hvězd. ()

somme

Myers je hodne specifickej a jeho styl mi nevadi, ale az tak sem se nebavila. Jediny co stoji za zminku je postava Justina Timberlakea,skoda,ze nedostal vic prostoru. Le coq byl hodne nadejnej. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány