Ve ztřeštěné komedii se Mike Myers představuje jako guru Pitka, Američan vychovaný indickými guruy (Ben Kingsley a Omid Djalili), který se vrací do Spojených států, aby zde rozjel byznys osobního kouče v oblasti mezilidských vztahů. Jeho neortodoxní metody jsou však vystaveny zkoušce poté, co musí urovnat milostné lapálie a následný profesní kiks slavného hokejisty (Romany Malco), kterého opustila žena kvůli úhlavnímu sokovi, sportovci jménem Jacques Grande (Justin Timberlake). (HBO Europe)

sigf07 odpad!

Na dlouho asi můj největší filmové zklamání. Popravdě jsem se při sledování filmu cítil tak trapně, že kdykoli kolem mě někdo procházel, raději jsem okno přehrávače minimalizoval. Mike Myers mi lezl na nervy od prvních minut a upřímně pochybuji, zda má tento člověk vůbec nějaký smysl pro humor. A účast Jessicy Albové se v posledních letech stala zárukou průšvihu. Film je zkrátka trapný až to bolí a lze jen stěží uvěřit, že se pod podobný projekt podepsalo tolik slušných herců. ()

Miky10

Čekal sem od toho poměrně málo, ale to, co sem nakonec dostal, velmi nepříjemně překročilo všechny meze. Kdybych se netěšil na každej další závěr na nádhernou Jessicu, díky který sem taky do tohohle nevídanýho hororu šel, vypnul bych to po pěti minutách a bez jakýhokoliv dalšího přemejšlení klikal na "odpad". Tohle se fakt nepovedlo - obě hvězdičky sou za Albu... ()

Argondia odpad!

Další trapná debilita s nulovým dějem, chabou zápletkou, laciným a často fekálním pseudo-humorem, hromadou klišé, zbytečných nevtipných vulgarit a sprostě zprzněnou klasikou od Extreme a Stevea Millera. Čím mizernější slátanina se točí, tím krásnější herečky se tam nacpou s nadějí, že to snad ve výsledku nevyzní tak uboze, ale ani Jessica Alba s roztomilou, andělskou tvářičkou to nezachránila. Myerse bych za jeho zoufalé a podbízivé filmy nakopala do zadku i když by nejspíš reagoval jen nějakou další idiotskou hláškou, na jejímž základě by vznikl nový přiblblý film na témata k popukání jako je třeba průjem, hemeroidy, nebo anální sex. ()

BaronX

Docela dobré frky, ale jediné co si z tohohle filmu budu pamatovat je, že mi spadla čelist pokaždé, když se v záběru objevila Jessica Alba :-))) ()

Zajija

Můj bože! Po dokoukání této komedie, dá-li se to tak nazvat, jsem si říkal jestli můžu vidět ještě něco trapnějšího! Lituju jen toho, že Prudence hrajé má oblíbená herečka Jessica Alba. Nezábavná komedie * ()

Pakr

Správná stupidita, která mě dobře pobavila a způsobila, že ještě při závěrečných titulcích jsem měl úsměv na tváři. Na nedělní siestu, jak dělané. (Viděno s českým dabingem, který byl mimochodem dost dobře povedený). ()

casef

Tak tohle je pořádná kokotina. Některé vtipy jsou tak debilně trapný, až to vyloudí úsměv na tváři, za to ta 1 hvězdička. Jinak je to brak s roztomilou Jessicou Albou. ()

Nijura odpad!

Zvládla jsem 7 minut a to mi stačilo na to, abych poznala, že je to jeden z nejhorších filmů jaké uvidím. Ne, děkuji! Celých 7 minut minut tu nebylo nic vtipného, i když se o to flm snažil. Radím vám dobře, nedívejte se na to! ()

jadran90

Kravina. TM. Jediné, kvůli čemu stojí za to na film koukat, je něžná Jessica Alba a skvělý Justin Timberlake, kteří ovšem nedostávají dostatek prostoru. Jinak by to byl odpad jak vyšitý a ještě bych dal Myersovi přes ksicht smetákem namočeným v moči. Chápu, že špionátor baví spoustu lidí, jenže tohle bylo už opravdu za hranicí (ne)vkusu. Většina vtípků jsou dvojsmyslné sexuální narážky nebo nechutné prasečiny. Myers se asi docela dobře vyžíval v roli guru s nejasnou sexualitou, jenže mně bylo možná tak na zvracení. Jako to jsem se měl smát u kopulujících slonů nebo u rány do rozkroku? Abych filmu tolik nekřivdil, tak ano, dvakrát jsem se zasmál. Nechápu, jak mohl do filmu dostat Albu, Timberlakea a ještě další cameo postavy. Zápletka ještě celkem ušla. Narážky na rozdíly mezi americkou a východoasijskou kulturou bych taky bral. Pravdou je, že angažování nějakého odborníka na vztahy je možná jedinou cestou, jak by Toronto mohlo vyhrát Stanley Cup. Zatím jsou k němu pěkně daleko.:-D Hodnocení: 15% ()

Kinpr

Sice to není tak dobré jako Austin Powers, ale i tak jsem se bavil. Mike Myers je jedinečný. A ne pro každého. ()

darthhokro

Koukám že tenhle film zase hodnotili jen erudovaní pravítkáři bez smyslu pro humor. Já se teda u téhle blbinky řezal od začátku až do konce. Asi je to tím že mám humor Mika Myerse rád už od Waynova světa. V tomhle filmu mě ale rozsekávali i jiní herci, například švidrající Ben Kingsley, mě donutil poprskat monitor. A Verne Troyer (Mé Mini) jako drsnej trenér, neměl chybu :) ()

El.Negros

Asi jen Mike Meyers dokáže udělat i naprosto otřesný film svým osobitým a zvráceně psychopatickým způsobem zábavný. Nic nedává smysl a džouky jsou o třídu levnější než becherovka v baru poslanecké sněmovny. Nikdo se tam ani nesnaží hrát…snad krom Jessicy Alby, která podává standardní výkon na hranici svých mentálních schopností. Tento snímek spadl tak moc hluboko pod úroveň hodnocení „odpad“, ze vytvořil svůj vlastní mini-vesmír (hned za dimenzí uschlých holubů z nosu a temně hnědých škrkanců otisklých na měsíc starých trenkách). Sám nevím proč, ale přesto jsem se tou bizarní směsicí špatné napodobeniny bangladéšského pouličního humoru od postižených retardů docela bavil. ()

Bigfuckman

Tohle bylo opravdu špatně strávených 92 minut. Nechápu proč si tohle říká komedie, když ve mě nenavodila ani trošku chť se smát. Je to hovadina na entou. ()

ewing

Tento film je genialny. Pripomina mi to Clerks 2 - mudre hlasky zabalene v riadnej somarine. Ale ja som sa na tom fakt skvele bavil. "BIBLE - Basic Instructions Before Leaving Earth" :)))))))))) ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány