Ve ztřeštěné komedii se Mike Myers představuje jako guru Pitka, Američan vychovaný indickými guruy (Ben Kingsley a Omid Djalili), který se vrací do Spojených států, aby zde rozjel byznys osobního kouče v oblasti mezilidských vztahů. Jeho neortodoxní metody jsou však vystaveny zkoušce poté, co musí urovnat milostné lapálie a následný profesní kiks slavného hokejisty (Romany Malco), kterého opustila žena kvůli úhlavnímu sokovi, sportovci jménem Jacques Grande (Justin Timberlake). (HBO Europe)

Olafsson

Viděno zatím dvakrát a ano, bavil jsem se slušně.. Justin Timberlake potvrzuje svůj komediální talent, škoda že je ho postava nedostala víc prostoru... Jessica Alba je bohyně!!! ()

dražis

WTF, tak tohle byl paskvil i na Myerse. Moc hoších slátanin už snad neexistuje. Mám rád Austina a čekal jsem něco v podobném duchu,ale čeho je moc toho je příliš. Nemám co dodat. ()

booom

Tak v tomhle filmu neni jediny vtipny moment. Opravdu velmi ubohy humor, ktermu se proste nemuzete zasmat. Ze se trpaslik skutali dozadu z tureckeho sedu, ehm, excuse me... ()

rafix

Je to docela vtipné. Mike Myers je dobrý komik a ty jeho gagy byly dobré. Role, co hrál Justin Timberlake byla dost ubohá a někdy trapná. ()

theo_phil

Pravda, pred shlednutim je dobre neco popit...ale je to proste skvele! Uplne nesmyslnej dej ala Hollywood a mraky paradnich foru....trochu drsnejsich, to jo. Kdo ma rad Borata, Little Britain nebo Austina Powerse, nebude zklaman. Pokud chce nekdo videt Jessicu Albu, Bena Kingsleyho nebo Justina Timberlakea v charakterni roli, asi bude zklaman.... To ze to dostalo Zlatou malinu je zrejme nejaka pomsta Hollywoodu, protoze s tim, co tam normalne produkujou jako komedie se to neda moc srovnavat... ()

George.Camel

Myersův humor je opravdu zvláštní, někdy jde až za hranici trapnosti a nechutnosti, ale když to překousnete, začnete se bavit. Ve filmu je hodně vtipných scének, nápadů a hlášek, které si ovšem vychutnáte v originální verzi. Dabing mnoho vtipů doslova vynuluje a degraduje film. ()

lobo87

Jednorazová hovadinka Mike Myersa. Niektoré dobré veci sú zabité zbytočnými trápnosťami a nechutnosťami. Baby pekné, Timberlake vtipný... 45% ()

Víteček odpad!

Ono je to natočeno vlastně dost kompetentně. O to smutnější je, jak neskutečně trapný ten film je a jak blbý je to příběh. ()

sAreOn

Guru Pitka je poloviční Austin Powers... kde nechal Myers svoje mojo? Asi doma. Není to tak strašné, já se u toho docela bavil, přislo mi to na stejné úrovni jako Kopačky (Forgetting Sarah Michel), co jsem viděl hned na to, ale to je asi jen otázka vkusu, přece jen humor Myerse není úplně pro každého. kolem 60% (spíš míň) ()

JoshuaMach

Dle mého mínění,není tento film tak špatný. Pokud ho bereme,jako volnou komedii bez nějakých složitostí pro uvolnění, pak tuto úlohu naprosto splňuje.Myslím si,že je i v rámci možností vtipný. ()

marrrrian

Mike Myers je už tak zaškatuľkovaný do Austina Powersa, že sa z tej škatulky asi nikdy nedostane von, pokiaľ bude naďalej opakovať rovnaké vtipy a hádzať stále tie isté ksichty. Ale mne nevadí, že Powers a Guru sú v podstate stále len jedno. Aj Atkinsonov Johnny English, Mr.Bean, a ten z Miliónového závodu sú rovnaké postavy a mám ich rád.... Guru lásky má super obsadenie, mnohými zatracovaný humor OK a tí hokejoví komentátori sú bezchybní... Na Myersove pomery obstojná komédia. ()

LencaN

Omlouvám se předem za to slovo, ale je to hovadina první kategorie. Tu jedinou hvězdu dávám jen kvuli Justinu Timberlakovi. Nechápu, že do takové blbosti dostali tolik známých tváří, fakt ne. Přisprostlý (místy vyloženě nechutný), absolutně ubohý humor - to je poznávací znamení filmu Guru lásky. Snad co dvě minuty jsem si říkala věci ve stylu: WTF!, to snad ne!, a jiné :) Naštěstí to nebylo až tak dlouhé. Ale slušně se u toho dají třeba lakovat nehty, žehlit, apod. Více slov k ohodnocení je v tomto případě škoda. ()

kantyna2

Nevím, jak přesně Pitku brát, jestli jako parodii na tuto přehnanou americkou tématiku, obyčejnou oddychovou komedii či jestli za tím hledat hlubší smysl... Mý být celý film narážka na extrémní US šamanismus, kde ochrnutí vstávají z vozíků ??? Všechno naznačuje vše a tím ztrácí kouzlo jedinečnosti. Výkon Mike Myerse mi přišel velmi dobrý, infantilně hloupou postavu Guru ztvárnil dokonale. Ostatní jsou až průměrní. Nemohu hodnotit celkově film, rozpolcenost vážnosti a vtipu nejde dohromady. Výborně jsem se však zasmál, při popití drinků či kouření něčeho silnějšího bude mít divák určitě lepší zážitek. 43% ()

Agamo

Jedna hvězda za prcající slony na ledu a Jessicu Albu, na kterou se hezky dívá.. Jinak je to velký špatný. ()

Elissabet

Hm nějak nemám slova...tenhle film byl naprostá haluz! :D Vám se to zdá trapný, mě vtipný. Vám se to zdá blbý, mě geniální...Jo, nechápu jak do tohohle filmu nacpali ještě Justina. Love Guru je prostě skvělá komedie. Po tom co sem si četla komentáře tady jsem se úplně hrozila zmáčknout play, ale když jsem zmáčkla tak jsem se tlemila prakticky pořád...Myersovy nevtipný vtipy byly místy tak nevtipný až byly vtipný...TM :D Jo a jestli se budou dražit rekvizity...jezdící koberec je můj. ()

Flopps

Úroveň filmů s Myersem je stabilně klesající. Od Wayne´s World tenhle chlápek nenatočil nic, co by opravdu stálo za shlédnutí. Jeho Austin Powers je zoufalým pokusem o bondovskou parodii a přestože gagy a vtípky nestojí za moc, snímek slavil úspěch. Dostavila se pokračování, jejichž kvalita rapidně s každým dílem klesala. A teď je Myers zpět, tentokrát jako pochybný guru. Jenže Američané na oplzlé fórky dnes mají Sandlera s Ferrellem a na dětinský humor na úrovni prvního stupně základní školy není nikdo zvědavý. Filmu The Love Guru se prosím vyhněte. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány