• Enšpígl
  *

  No jasně, pošťákovi zabijou kámoše a on nechá poštovní zásilky poštovníma zásilkama a začne si hrát na Colomba, to je fakt dobrý a Jana Šulcová s výrazem leklýho vokouna v roli femme fatale, tak to je ještě lepší. Film působí spíš jako trapnej dodatek k písničce jéde, jéde poštovskej panáček, jéde, jéde poštovskej pán než jako kvalitní kriminálka.(6.4.2010)

 • LiVentura
  ****

  Vyšetřování vraždy dovede mladého kamaráda oběti až k vrahovi, sice se štěstím, ale možná i tragickým koncem.?!(28.8.2009)

 • blackrain
  **

  Celkem nudná kriminálka, kterou spestřovala hudba legendárního skladatele Karla Svobody a zpěv Marie Rottrové, ta propůjčila hlas Janě Šulcové. Jana Šulcová v jedné scéně vypadala úplně jako Marika Gombitová. Václav Postránecký se procházel po železničním mostě v Hlubočepích. Most protíná Prokopské údolí v jeho severovýchodní části. Když pod ním projdete a půjdete směrem na západ, rozprostře se před vámi kus romantické přírodní scenérie na okraji Pražské kotliny. Divím se, že se Václav Vorlíček podílel na psaní scénáře. No, budiž mu k dobru, že psal i něco jiného.(7.11.2009)

 • Mylouch
  **

  Hezká hvězdná komunikace hlavních představitelů na evropské úrovni v sice poučeném, celkem lehkém stylu, ale po detektivní stránce se pořád jedná pouze o zakázkovou práci. Rané ♫ funky K.Svobody. 2-3*(12.10.2014)

 • insurgentes
  ***

  Na Vorlíčka slabé, jinak průměrné. Libíček je bůh a pozvedne vše, i srajdu. Celkový dojem po shlédnutí: Ani nadšení, ani naštvání. Prostě nula.(20.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace