• raroh
  ***

  Jaroslav Kořán scénář situoval původně do taxikářského prostředí, přenesení do pošťáckého proti vůli autora (stiženého následně zákazy publikování) samozřejmě ubralo drsnosti a autentičnosti. Škoda, že roli zpěvačky si nezahrála sama Rottrová a muzikanti z Flaminga alias Plameňáků byli nadabováni. Každopádně jejich jazzrock v hudební složce zní dodnes autenticky.(24.2.2012)

 • insurgentes
  ***

  Na Vorlíčka slabé, jinak průměrné. Libíček je bůh a pozvedne vše, i srajdu. Celkový dojem po shlédnutí: Ani nadšení, ani naštvání. Prostě nula.(20.1.2010)

 • Enšpígl
  *

  No jasně, pošťákovi zabijou kámoše a on nechá poštovní zásilky poštovníma zásilkama a začne si hrát na Colomba, to je fakt dobrý a Jana Šulcová s výrazem leklýho vokouna v roli femme fatale, tak to je ještě lepší. Film působí spíš jako trapnej dodatek k písničce jéde, jéde poštovskej panáček, jéde, jéde poštovskej pán než jako kvalitní kriminálka.(6.4.2010)

 • sud
  ***

  Solidní a poměrně realistická krimi s příjemně civilním výkonem Václava Postráneckého. Václav Vorlíček detektivku, žánr na hony vzdálený jeho filmografii, zvládl poměrně dobře. 60%.(24.2.2008)

 • LiVentura
  ****

  Vyšetřování vraždy dovede mladého kamaráda oběti až k vrahovi, sice se štěstím, ale možná i tragickým koncem.?!(28.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace