Když si odmyslím základ příběhu, tedy že se podaří solitérovi poskládat do sebe zapadající skládačku, až z ní vypadne vrah, tak raději mi sedí tihle tvůrci a herci, než ti současní.(18.5.2011)

Na Vorlíčka slabé, jinak průměrné. Libíček je bůh a pozvedne vše, i srajdu. Celkový dojem po shlédnutí: Ani nadšení, ani naštvání. Prostě nula.(20.1.2010)

• Mylouch

Hezká hvězdná komunikace hlavních představitelů na evropské úrovni v sice poučeném, celkem lehkém stylu, ale po detektivní stránce se pořád jedná pouze o zakázkovou práci. Rané ♫ funky K.Svobody. 2-3*(12.10.2014)

• Enšpígl

No jasně, pošťákovi zabijou kámoše a on nechá poštovní zásilky poštovníma zásilkama a začne si hrát na Colomba, to je fakt dobrý a Jana Šulcová s výrazem leklýho vokouna v roli femme fatale, tak to je ještě lepší. Film působí spíš jako trapnej dodatek k písničce jéde, jéde poštovskej panáček, jéde, jéde poštovskej pán než jako kvalitní kriminálka.(6.4.2010)

upozorňuju,že příspěvek odtajňuje téměř vše :-)... černobílá pošťácká pohádka aneb detektivka na koleně.....úspěšná finální honička s poštovními auty proběhla pod heslem: když se ruka k ruce vine,tak se dílo podaří :-)(12.10.2014)