• blackrain

Celkem nudná kriminálka, kterou spestřovala hudba legendárního skladatele Karla Svobody a zpěv Marie Rottrové, ta propůjčila hlas Janě Šulcové. Jana Šulcová v jedné scéně vypadala úplně jako Marika Gombitová. Václav Postránecký se procházel po železničním mostě v Hlubočepích. Most protíná Prokopské údolí v jeho severovýchodní části. Když pod ním projdete a půjdete směrem na západ, rozprostře se před vámi kus romantické přírodní scenérie na okraji Pražské kotliny. Divím se, že se Václav Vorlíček podílel na psaní scénáře. No, budiž mu k dobru, že psal i něco jiného.(7.11.2009)

Tradiční české krimi se svědomitým komisařem, kterému zdatně pomáhá jeden ze zaměstnanců pošty, jehož kolega byl zavražděn.(18.4.2006)

Když si odmyslím základ příběhu, tedy že se podaří solitérovi poskládat do sebe zapadající skládačku, až z ní vypadne vrah, tak raději mi sedí tihle tvůrci a herci, než ti současní.(18.5.2011)

upozorňuju,že příspěvek odtajňuje téměř vše :-)... černobílá pošťácká pohádka aneb detektivka na koleně.....úspěšná finální honička s poštovními auty proběhla pod heslem: když se ruka k ruce vine,tak se dílo podaří :-)(12.10.2014)

Vyšetřování vraždy dovede mladého kamaráda oběti až k vrahovi, sice se štěstím, ale možná i tragickým koncem.?!(28.8.2009)