• raroh
  ***

  Jaroslav Kořán scénář situoval původně do taxikářského prostředí, přenesení do pošťáckého proti vůli autora (stiženého následně zákazy publikování) samozřejmě ubralo drsnosti a autentičnosti. Škoda, že roli zpěvačky si nezahrála sama Rottrová a muzikanti z Flaminga alias Plameňáků byli nadabováni. Každopádně jejich jazzrock v hudební složce zní dodnes autenticky.(24.2.2012)

 • LiVentura
  ****

  Vyšetřování vraždy dovede mladého kamaráda oběti až k vrahovi, sice se štěstím, ale možná i tragickým koncem.?!(28.8.2009)

 • Karlos80
  **

  Pokus o realistickou detektivku ovšem jen s průměrným námětem a s pracováním..Na režiséra Vorlíčka (když pomineme že jeho parketou byli úplně jiné filmy) to ještě ušlo. Hudba: Karel Svoboda, zpěv : Marie Rotrová.(23.2.2008)

 • RonaMidu
  ***

  upozorňuju,že příspěvek odtajňuje téměř vše :-)... černobílá pošťácká pohádka aneb detektivka na koleně.....úspěšná finální honička s poštovními auty proběhla pod heslem: když se ruka k ruce vine,tak se dílo podaří :-)(12.10.2014)

 • Mylouch
  **

  Hezká hvězdná komunikace hlavních představitelů na evropské úrovni v sice poučeném, celkem lehkém stylu, ale po detektivní stránce se pořád jedná pouze o zakázkovou práci. Rané ♫ funky K.Svobody. 2-3*(12.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace