• sud
  ***

  Solidní a poměrně realistická krimi s příjemně civilním výkonem Václava Postráneckého. Václav Vorlíček detektivku, žánr na hony vzdálený jeho filmografii, zvládl poměrně dobře. 60%.(24.2.2008)

 • WANDRWALL
  ***

  Když si odmyslím základ příběhu, tedy že se podaří solitérovi poskládat do sebe zapadající skládačku, až z ní vypadne vrah, tak raději mi sedí tihle tvůrci a herci, než ti současní.(18.5.2011)

 • blackrain
  **

  Celkem nudná kriminálka, kterou spestřovala hudba legendárního skladatele Karla Svobody a zpěv Marie Rottrové, ta propůjčila hlas Janě Šulcové. Jana Šulcová v jedné scéně vypadala úplně jako Marika Gombitová. Václav Postránecký se procházel po železničním mostě v Hlubočepích. Most protíná Prokopské údolí v jeho severovýchodní části. Když pod ním projdete a půjdete směrem na západ, rozprostře se před vámi kus romantické přírodní scenérie na okraji Pražské kotliny. Divím se, že se Václav Vorlíček podílel na psaní scénáře. No, budiž mu k dobru, že psal i něco jiného.(7.11.2009)

 • otík
  ***

  Tradiční české krimi se svědomitým komisařem, kterému zdatně pomáhá jeden ze zaměstnanců pošty, jehož kolega byl zavražděn.(18.4.2006)

 • raroh
  ***

  Jaroslav Kořán scénář situoval původně do taxikářského prostředí, přenesení do pošťáckého proti vůli autora (stiženého následně zákazy publikování) samozřejmě ubralo drsnosti a autentičnosti. Škoda, že roli zpěvačky si nezahrála sama Rottrová a muzikanti z Flaminga alias Plameňáků byli nadabováni. Každopádně jejich jazzrock v hudební složce zní dodnes autenticky.(24.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace