• blackrain
  **

  Celkem nudná kriminálka, kterou spestřovala hudba legendárního skladatele Karla Svobody a zpěv Marie Rottrové, ta propůjčila hlas Janě Šulcové. Jana Šulcová v jedné scéně vypadala úplně jako Marika Gombitová. Václav Postránecký se procházel po železničním mostě v Hlubočepích. Most protíná Prokopské údolí v jeho severovýchodní části. Když pod ním projdete a půjdete směrem na západ, rozprostře se před vámi kus romantické přírodní scenérie na okraji Pražské kotliny. Divím se, že se Václav Vorlíček podílel na psaní scénáře. No, budiž mu k dobru, že psal i něco jiného.(7.11.2009)

 • otík
  ***

  Tradiční české krimi se svědomitým komisařem, kterému zdatně pomáhá jeden ze zaměstnanců pošty, jehož kolega byl zavražděn.(18.4.2006)

 • WANDRWALL
  ***

  Když si odmyslím základ příběhu, tedy že se podaří solitérovi poskládat do sebe zapadající skládačku, až z ní vypadne vrah, tak raději mi sedí tihle tvůrci a herci, než ti současní.(18.5.2011)

 • RonaMidu
  ***

  upozorňuju,že příspěvek odtajňuje téměř vše :-)... černobílá pošťácká pohádka aneb detektivka na koleně.....úspěšná finální honička s poštovními auty proběhla pod heslem: když se ruka k ruce vine,tak se dílo podaří :-)(12.10.2014)

 • LiVentura
  ****

  Vyšetřování vraždy dovede mladého kamaráda oběti až k vrahovi, sice se štěstím, ale možná i tragickým koncem.?!(28.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace