Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

collapse

Podle ukázek jsem čekal akční smršť plnou krve ala Tarantino, ono to ale zas až tak akční nebylo, což ale ve finále nevadilo. Efekty, kamera a muzika super, to že Afflecka zabili už na začátku mě vůbec nevadí, spíš mě to potěšilo hahaha...zase, kterej herec si zahraje mrtvolu, co klape pusou. Pointa filmu úplně geniální! Málokterej film má dost dobrej konec, ale tenhle ho má výbornej. Jinak ve filmu se střídá v podstatě děj, vysvětlování, akce, sranda i sentiment stejně tak jako se proplétají "osudy"...spíš kulky...všech zůčastněných. Prostě přijde mi, že tam bylo všeho tak přesně akorát. Jen teď nevim, jestli byli úchylnější bratři Tremorové nebo ta babka s žužloněm ve vaně...resp. její retardovanej kund-fu vnouček. ()

cubiczech

bylo to na me takove moc zbesile (ve smyslu toho, ze se vzdicky neco nakouslo a clovek pak vedel prd, protoze to uz nikdo dale nerozvedl)... trailerovy hype a velka ocekavani jsou mozna tim problemem (v trailerech jste vlastne videli to nejlepsi) ... ale tohle je jen povrchni dojem, je to totiz solidni zabava, s velice vyrovnanimy hereckymi vykony (nackove obzvlast :-D ) a Ryan Reynolds ktery mne podruhe (Blade III) prijemne prekvapil... davam 4 hodne umolousane hvezdicky, ktere ode mne film dostava ne s odrenyma usima, ale se skalpovanou lebkou.. bylo to na mne proste moc povrchni a kratkozrake ()

da_silva

Po prvnim shlídnutí to bylo na tak na *** ale po druhym tak za 75%, čili čtyri hvězdy a hotovo. Film, od kerýho sem čekal propracovanější vychytávku kde bude chtít každej každýho ňák profi vosrat (možná lehce na styl Ocean's Eleven), a dostal sem jeden akční masakr. Ale kurevsky dobře udělanej, sice často nelogickej až to bolí, a s tak špatnym koncem, ale stejně... Jen mě nasralo, že špatný herci vydrželi dlouho a****SPOOOOILER, volové**** borec Liotta to koupí tak brzo. ****Dobrý, konec spoileru**** . Ryan Reynolds je tragéd, Garcia mě tady vyjímečně docela prudí, Piven přehrává (i když vona ta postava je prostě tak přehnaně už napsaná), Common a Alicia Keys sou skoro k pláči, Tommy Flanagan je frajer, chci ho vidět víc !!! Jo a nejlepší výkon vod Afflecka, fakt. A to ho nesnášim. A největší plus filmu? Hudba !!!! CLINT MANSELL JE PROSTĚ BŮH !!!!!!!!!!!!!! ()

BigBrother

Vidět, užit si a zapomenout. Čistě akční záležitost vykrádající stále dokola už stokrát vykradené. Ale jako oddechovka to vcelku jde. Na základě trailerů jsme si asi ale slibovali víc. ()

Petroniusx

Dílko nevystupuje ze žánru současných gangsterek a má s nimi hodně společného, takže fanoušek stylových postav Guye Ritchieho si přijde na své. Některé prvky se však mohou zdát namixovány jaksi navíc a atmosféře to příliš nepřidává, zvlášť "několik" 30 závěrečných minut. Pomalejší rozjezd s klasickou seznamovačkou střídají dynamické scény z hotelu a vše doplňuje komorní drama ztroskotance Buddyho. Filmu nechybí vedle všudypřítomné nadsázky (prostředí hemžící se několika typy nájemných vrahů, přičemž každý má svůj vlastní styl a pohnutou historii) také emotivní záběry. Překvapivých okamžiků se sice až na jeden nedočkáte, ale ten aspoň stojí za to (Affleckova mimika je naprosto dokonalá). Celek však nevychází v hodnocení špatně, protože i při druhém zhlédnutí se budete slušně bavit. 70 % Oh hell yeah, we was just at the wrong place at the wrong time, so don't feel so bad, chief. ()

Andre.w

Zřejmě se potvrzuje, že mám jinej vkus, než většina společnosti. Od tohohle filmu sem čekal komedii richieovskeho typu Sbal prachy a vypadni, ale hned pár minut po začátku mě to příjemně vyvedlo z omylu. Film nasadil vážnej tón a já si začal řikat, že mi to připomíná Skrytou identitu s nadsázkou, která se objevila v podobě šílený trojky nacistickej nájemnejch vrahů. Nicméně na konci filmu mi přišlo, že bych to příběhem a dějem spíš přirovnal k hodně povedenýmu a originálnímu Tarantinovi (což znamená někde v době Pulp Fiction) bez hlášek a supr dialogů (těch tam opravdu moc nebylo). Tenhle film mě skvěle pobavil a eště mile překvapil, což je ideální kombinace. Finální rozuzlení byla už jen třešnička na prvotřídním dortu. ()

pierre9

Vynikajúce herecké obsadenie, ktorého čerešničkou na torte je Alicia Keys. Viacerí tvrdia, že je to "len ďalšia ritchieovka", no ja si myslím, že viaceré filmy, ktoré spadajú do tejto kategórie Ritchieho predčia. To sa do veľkej miery týka aj tohto filmu... ()

blez

Tento film je ako pubertiak, nevie co chce. Vo vaznych situaciach prehrava, v tych vtipnych je nedotiahnuty, samozrejme to neplati po celej dlzke filmu. Skoda, citit ztoho obrovsky potencial (pre moj filmovy vkus) pochovava ho ale nejednoznacna rezia, ktora ma styl a gule - skor gulky. Napriek tomu bavil som sa a tesim sa na repete,take filmy mam rad. Slabsie 4*. Keby to napisal a natocil Tarantino, bol by to kult. ()

pcarogers

Spíše tři a půl. Dějově se mi to zas tak nelíbílo, myslím, že z toho namíchaného martini na začátku mohl být pořádný vítr, ještě zábavnější a svižnější, ale i tak to bylo slušné. Hlavně - prostě jsem se bavil, tam kde to mohlo být natočeno s většími grády, tam to zachraňovali výborně napsané postavy a na těch film stojí. ()

mseet

Gangsterka ve stylu Guye Ritchieho s poměrně jednoduchou zápletkou, která přivádí na scénu plejádů podsvětních živlů s jedním a týmž cílem. Takže jeden hotel, jeden práskač, spousta magorů, spousta zabíjení, už ne tolik hlášek. Řada peripetií ústí v originální a poněkud temnější finále. Povětšinou jsem se bavil.70% ()

SelfishMan

Zvrácená úchylárna, sice plná hereckých es ale pořád jen úchylárna. Mrtvol je tady víc jak těch karet v jednom balíčku, což odpovídá té závratné spoustě nájemných zabijáku, mezi nimi jsou třeba neskutečně pošahaní ( a jako pěst na oko působící) rádoby nácci co vypadají jak Rammsteini v dobách největší slávy a k tomu prazvláštní rádoby krimi příběh, který tu spíše nehraje než hraje totálně vedlejší housle. Nene, toto srovnávat s (s mými extra oblíbenými) Ritchieovkami bych být Guym považoval za urážku ( to nemá ani skvělý černý humor, ani geniální zápletku, ani to perfektní prostředí a jen vybíjet jednotlivé postavy ve filmu (jak skopčáky v Call of Duty) z toho dobrý film neudělá). 45% ()

Kozlowski8

Mafiánský kápo Sperazza nabídne milion za odstranění herce Israela, který se po létech spolupráce s mafií rozhodno proti ní svědčit. Na milion dolarů si brousí zuby ti největší zabijáci ze širokého okolí... Snímek lehce ve stylu Guye Ritchieho, plný vskutku bizardních postaviček a drsných scén. Scénáristicky velmi vyvedené, vše krásně šlape a zapadá do sebe. V první polovině režisér diváka uvádí do příběhu a představuje hlavní aktéry, kteří se v druhé polovině projevují v celé své bizardní, brutální, psychopatické a magorské kráse. Škoda, že po tomto dechberoucím krvavém představení přišlo před koncem zbytečné uklidnění s až trochu romantikou zavánějící scénou a zbytečně pomalý dojezd. 75%. ()

blekekeke

Nebylo tam těch gansterů nějak moc? A co tam dělaly ty štětky? Tedy odstřelovačka se štětkou? A co dementi, mají si kde hrát? Mají si kde střílet? ()

wray

taky gangstersky film co sa podoba na filmy ktore ma nevedia zaujat ani ked su spravene velmi dobre. Smokin' Aces je spraveny len tak - obycajne. Snad keby tam bola stipka viac humoru aby sa to lahsie pozeralo, alebo potom nejaka zaujimava kamera, akcne sceny... Alebo aspon taky ten poprepletany dej a zvraty - nic z toho v Smokin' Aces (v takej miere aby sa to dalo spozorovat :) nie je. Pre fanusikov tohto zanru sa snad da odporucit (lebo zase objektivne - nebolo to zle, akurat pre mna nezaujimave), ale taky vikendovy divak si asi viac uzije iny film. ()

v.indruchova

Bohužel tady hraje hlavní roli násilí, prachy a děvky. Pěkně vyhlížející děj (pointa) se tu v tom začal topit až se utopil. Mě to nestačí. Další film o kterém za chvilu nebudu vědět. Co to je? To jsem viděla? Tolik známých herců není zárukou dobré zábavy, když je scénář tak plitký. Závěr to zachránil a hudba byla fajn. ()

Ironhead

Hvězdami (nejen těmi hereckými) doslova napěchovaná akční ptákovina, které nejvíc ubližuje to, že tvůrci nevědí, jaký žánr se snaží natočit. Jestli vážnou gangsterku nebo černou komedii. Střídání těchto dvou poloh po celý film to popravdě celé naprosto zabíjí. btw... Chris Pine k nepoznání v opravdu šílené roličce :) ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel