Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// /// +z herců Ryan Reynolds, Common, Ben Afleck a Alicia Keys, v závěru opravdu pěkná mela, ve výsledku zajímavá pointa a konec -spousta dialogů a zbytečného vysvětlování, občas pocit protahování, mnoho nesrozumitelných postav, a řekl bych špatný scénář/// Hmm, něco z toho filmu je zajímavé. Tedy hlavně přestřelky, ale je jich v průběhu filmu zatraceně málo a rovněž ke konci bych čekal větší parádu. Takhle je to jen zajímavý filmový úlet který nestačí vidět jednou, ale stejně se na něj asi podruhé nepodíváte./// Celkem 61%/// ()

HAL

Joe Carnahan je magor. Můžete s tím polemizovat, můžete proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno co s tím můžete dělat. Nejdřív si natočí slušnou kriminálku, pak jednu výbornou reklamu a rovnou se vrhne na akční krimi-šílenost s obsazením o kterém se většině režisérů ani nezdá. Bohužel se ale asi nemohl rozhodnout jestli chce natočit hodně zběsilou komedii a nebo naopak vážné krimi s twistoidní pointou a tak jednoduše natočil obojí, takže jsou ve filmu chvilkové záchvaty naprostého šílenství prokládané scénami za které by se nemusel stydět ani Brian de Palma nebo Scorsese. No, myslím že nikoho moc nepřekvapí když řeknu že tenhle kočkopes vůbec nefunguje a po asi hodině pokusů film nějak uchopit a přijít na to co se mi jím autor snaží sdělit jsem to prostě vzdal a začal se bohapustě nudit. A v tom jsem pak vesele pokračoval až do příšerně natahovaného závěru. Slabých 7/10. ()

ChewieDC

Pravda, potenciál není využit až na dřeň, ale stejně je to celkem kulervoucí... Už by si ale měli filmaři uvědomit, že překvapivé pointy vůbec nejsou "in". ()

Rudovous

Vyborny Ryan Reynolds a Ray Liotta (kdyz vam nevadi patos). Andy Garcia jako vzdy profik. Scenar-no to uz jste parkrat videli. Par dobrych vtipnych i vaznych scen. Nekolik neuveritelnych klisovitych trapnosti jako treba banda techno-nacku, banda prostytukek "spicich" na zemi. ()

kingik

V bláznivé honičce a střílečce vyhrává ten, komu se podaří sejmout eso. Esem je populární lasvegaský umělec Jeremy Piven, kterému k jeho skvělé kariéře výrazně dopomohla mafie, za což ji hodlá poděkovat tím, že u soudu bude svědčit proti jejím špičkám. Mafiánský boss nabídne milionovou odměnu tomu, kdo ho sprovodí ze světa. A že těch, kteří mají zálusk na tučnou odměnu, nebude rozhodně málo. Atraktivní herecké obsazení spolu s neotřelou režií debutanta Joe Carnahana vytváří celek, který má nakročeno do kategorie bizarně bláznivých filmů, ve kterých kulky sviští vzduchem, a zdánlivě hlavní postavy umírají hned na začátku. Dvojka však z daného tématu podle mě vytěžila víc, protože tady občas chyběl nadhled. ()

Payushka

Nevim, jak nekdo muze tenhle film povazovat za nudny! :)) mozna je trochu pritazeny za vlasy, ale hlavne to je proste jizda. Strih strih, do toho sem tam zrychlene zabery, nebudu uz opakovat recene - podobnost s G. Ritchiem. A i kdyby, tak co - ja nezkoumam, jestli nekdo opisoval, nevadi mi inspirace jinym autorem.. Tu patou hvezdicku jsem ale musela strhnout za ohromny zmatek, at uz ve jmenech, nebo zbesile rychlych rozhovorech... Nekdy jsem skoro nestihala, co ze se to vlastne udalo. Ale jinak herci skveli a "ster" s Affleckem na zacatku me dokonce donutil pauznout film, protoze jsem se zacala nehorazne smat :D ()

dr.horrible

OK, priznávam, pozeral som to iba kvôli Alicii Keys. No a dostalo sa mi celkom milého prekvapenia! Podobných filmov sa už od Pulp Fiction natočila hromada - viacmenej neoriginálnych - a časom sa mi všetky zliali do jedného veľkého zlepenca Snatchu a Confidence. A Smokin Aces .. je iné. Je tu hromada postáv (najviac sa mi okrem Alicie páčili asi Pine a Bateman) a je to značne prekombinované, ale maximálne akčné a maximálne zábavné. A v závere je cítiť takmer niečo ako emócie a to je pri takomto type filmov veľké pozitívum. A Alicia, tá je dokonalá! O nejakom hereckom výkone u nej nemôže byť reč, ale je nádherná, sexi a má zbraň! Na akčňák príjemný zážitok tento film. 70% ()

IQ Tiqe

Ještě v půlce jsem měl bordel v postavách a u některých mi unikal motiv. Vypadalo to, že jediná pointa je, nějak zařídit, aby se potkalo dost skupin ozbrojených lidí a aby nastal slušnej masakr. Přiznám se, že to mělo grády. Sice mě ujetý bráchové vyloženě srali, ale těžkotonážní sniperka byla luxusní. Nakonec se pointa našla, už dřív na ni byly náznaky, sice byla dobrá, ale chyběl mi tu nějakej hlavní hrdina, kterýmu bych mohl fandit. Tady byla banda lidí, z nichž nikdo nevyyčníval a skoro všichni mi byly ukradený. Ten film byl trochu divnej. ()

Jordan

doprdelenářez . . . kurnik, na takéto filmy mám asi slabosť či čo, nedávam 5, lebo to nebolo ako napríklad taký CRANK, niečo na spôsob Lucky Number Slevin, miestami som si hovoril, že to je taký príjemný koktejl Pulp Fictionu, Tonyho Scota a Guya Ritchieho, skrátka riadna štýlová akcia a každopádne ďalší príslušník "novej vlny akčných filmov", žánru, ktorý dostáva za posledný rok nový dych a ten dych sa mi zatiaľ každým predstaviteľom, ktorého som zatiaľ zhliadol, naozaj páči . . . všetky postavičky sú mňam mňam (jedna čokoládová s priliehavými šatôčkami ešte o čosi viac) a situácie ako výťahová scéna a to finálne besnenie na penthouse poschodí, ku ktorému to smeruje . . . ooo, a aby som nezabudol (toto bude asi mierny spojler) tak malý karatista v karavane s babičkou, to je skrátka taká malá scenáristická nádhera ()

Anderton

Veľmi príjemná akčná jednohubka, ktorá na vyše hodinu a pol zabaví a nám to úplne stačí, pretože vieme, že to bol jediný zámer režiséra Carnahana. Vidieť film už asi viac chcieť nebudeme, ale v porovnaní s filmami, ktoré pripomína a z ktorých čerpá, nevychádza vôbec ako porazený. Poteší samozrejme luxusné obsadenie a vydarená pointa, vďaka ktorým dávam vyššie hodnotenie, ako by si film samotný možno zaslúžil. ()

Kothy

Překombinovaný film s neskutečně nabitým castem, nečekanými zvraty a skvělou akcí. Slavných jmen je tu skutečně mnoho. Divím se, že jsem o filmu nevěděl a že má tak slabé hodnocení. Celé je to o lovu na mafiána. Na něj si brousí zuby kromě FBI i několik nájemných vrahů. Všechno nemůže skončit jinak než obrovskou řežbou v kasinu. Filmu dost pomáhají vedlejší postavy, například parta nácků s Chrisem Pinem byla super. Určitě to stojí za to. "FBI, pusťte mě ven'!" ()

swamp

Asi absolutně přestanu 'věřit' trailerům. Na Smokin' Aces jsem byl natěšený jako malé dítě na lízátko, akce střídající akci, svižná kamera, střelba, střelba, střelba..a ve finále nic. Ani nechápu, kde do traileru vzali tolik akčních záběrů. Pro mě byl tenhle film nekonečně se táhnoucí nudou, která se tváří jako něco velkého. Nejvíc mě pobavily momenty, kdy začne hrát dojemná hudba a divák jakoby měl soucítit s postavami.. "Eh, fuck this." ()

teutates

Herci, hudba, pár akčných scén a trocha srandi - nič viac. Prvú hodinu sa to točí len okolo nejakého... pomaly sa to začína rozbiehať a nakoniec to tak aj zostane (iba pri rozbehu) Film dráždi oko diváka, ale neuspokojí ho. Príbeh stojí na mrtvom bode a v závere sa to snaží napraviť, NESKORO. Dá sa nato pozerať, ale film si už predpremierou nastavil vyokú uroveň, ktorú nedokázal obhájiť... 6/10 ()

Ant

První polovina tohohle ensemble filmu je strašně nudná. Řeší se podrobnosti, plány... prostě se jen nemůžete dočkat, kdy se všichni vrhnou do akce. Ta přijde v druhé části flmu a té akce je tady opravdu požehnaně. Přestřelky jsou výborné, tak jako skvěle vymyšlený konec. 3,5* ()

predators

20 minut....ano, přibližně tolik času z filmu, bych hodnotil, jako ucházejících, jinak nebylo nic, co by mě nadchlo. Poslední půlhodinu sice přinesl pár zvratů, ale tak trochu se daly tušit. No kromě přestřelky nic moc. 40% ()

Eawy

Slušná práca tento film. Dej rovnako ako herci boli veľmi dobrí. Ryan Reynolds výborne nervózny, Andy Garcia naopak nenormálne kludný, Chris Pine neuveriteľne bláznivý, Mattew Fox pekne umierajúci, Martin Henderson pekne polomŕtvy a Alicia Keys zaujímavo ,,drsná". Toto dielko bolo veľmi príjemné, čo sa týka pozerania. Príjemné na počúvanie, lebo to malo geniálny soundtrack. A hlavne pochopiteľne vysvetlený dej, ktorý by mal pochopiť každý. Blo to na veľmi pekných 75% ()

Vitason

Sice se Smokin Aces snaží podobat Ritchiemu filmům. Částečně se to daří stylem, ale to je asi tak všechno. Tenhle film je jako hezká holka, která absenci charakteru (čti scénář) maskuje velkým výstřihem (čti efektní přestřelky). Jenže to co vypadalo efektně v traileru už v celovečerním filmu, tak skvěle nevypadá. Je to také dáno tím, že nemáte čas začít fandit některé z postav. Takže jediné co se dá na postavách pochválit je, že umírají v nečekaném pořadí. Scénář se sice snaží vám všechny padouchy představit v první polovině filmu, ale dělá to nešikovně a nedává zabijákům velký prostor. Úvod je ozdoben několika nudnými rozhovory, které vám pořád podsouvají to samé, aby film vyvrcholil při velké hotelové přestřelce, kde se snad všechny postavy stihnout potkat a každá z nich má snad deset životů. Hned od začátku je jasné, že se vám film pokusí vyrazit dech nečekanou pointou. Ne, nechci říkat, že je předvídatelná. Ono se to z nabídnutých kousků skládačky ani nedá odhalit. Ona je ta pointa totiž vysloveně dementní. Celé je to nasnímáno s nepříjemně přesvíceným filtrem. Myslím si, že u podobného filmu by kamera mohla být vynalézavější a střih dynamičtější. Po herecké stránce není moc koho chválit, protože velké množství postav nedalo žádnému z herců prostor, aby něco předvedl. Tak snad pochválím jen Ryana Reynoldse, který vysloveně nezklamal, ač jsem to čekal. Smokin Aces se snaží být chytrým akčním filmem, kterému ovšem chybí akce i vtip. Nedávno viděný akčňák Crank je o třídu lepší. ()

klerik

DANNYHO JEDENÁSTKAxPRAVDIVÁ ROMANCA Napriek tomu, že to nie je akčná jazda, akú sľubovali trailery, je to pekne zbesilý film - hlavne vďaka strihu a množstvu postavičiek. Napriek tomu, že príbeh je jednoduchý a "zápletka" je tak trochu nepodstatná, Carnahan majstrovsky pracuje s emóciami, ktoré aj v tých najbizarnejších situáciách vyznievajú uveriteľne. Herci skvelo hrajú to, na čo vyzerajú, hudba perfektne podtrháva tempo aj dramatickosť. Napriek tomu, že skákanie medzi jednotlivými postavami je na jednom mieste trochu pridivoké (kým jeden chlap urobí päť krokov, ostatní ubehnú kilometre :)) dáva to filmu zvláštnu príchuť tarantinovsko-ritchiovského odľahčenia, ale zároveň tam ostávajú prvky silnej drámy. Ide v podstate o policajný film, ktorý je však veľmi dobre zamaskovaný svojou zdanlivou "béčkovosťou"... ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel