• Radyo

Můj bože, ty soudružské komedie jsou vtipné i po letech ! Ovšem dnes je to ze zcela jiných příčin. Směšné na nich je spíše to, jaké masové nadšení všichni rekreanti vždycky projevovali, jak se hromadně seznamovali a podobně.(25.7.2002)

Je zajímavé, kolik lidí dokázalo okomentovat tuto komedii slovy: "Skáču dobře, skáču rád!" Trailer: nenalezen (zato celého filmu plný internet)(1.1.2009)

Jak běží čas, je to čím dál trapnější - kromě pana Marvana. Na něj se dá koukat nezávisle na scénáři a všem ostatním okolo.(6.11.2011)

Dobrá komedie. Je tu sice občas cítit socialistický podtón, ale dá se celkem dobře přejít, protože tvůrci filmu si pro nás připravili docela dost dobrých fórků, krásnou přírodu Tater a v neposlední řadě morouse Gustava Anděla v podání perfektního Jaroslava Marvana. Pokuď dokážete přejít soc. podtón, budete se celkem slušně bavit.(19.2.2008)

Máničko, já za nic nemůžu, to všechno Gustav zpískal ... opět nezapomenutelné hlášky a herci.Škoda jen, že už nestihli natočit třetí díl, Anděl u moře.(23.11.2007)

• - Když přijel Marvan představit film do Maďarska, vítaly ho transparenty s nápisy "Jaroslav Marvan - král budapešťkých kin!" (cariada)

• - S podvrknutým kotníkem odehráli několik scén i Josef Kemr a Stela Zázvorková. (cariada)

• - Tvůrci plánovali natočit ještě třetí díl Anděl u moře, ale k realizaci nikdy nedošlo. (cariada)