Šíleně smutná princezna

• angličtina The Incredibly Sad Princess (více)

pantokrator

Civilní herectví poloviny herců a herek strašlivě narušuje nesnesitelné přehrávání a idiotské pitvoření druhé poloviny. A nemyslím tím tentokrát jenom krále debilů Jedličku. Největší hodnotu má zde pro mě hudba mladičkého Jana Hammera, který se vzápětí proslavil v emigraci po boku největších hvězd jazzrocku i jako schopný skladatel filmové hudby. Mahavisnu Orchestra forever! ()

JG9

Jedna z mála pohádek které mě fakt bavily a songy jsou prostě nicel(nejlepší byly Pikle a Miluju a maluju).8/10 ()

SammyboiSK

Ach, byť tak mladý Václav Neckař zamilovaní s Helenou Vondráčkovou a spoločne dodrbávať celú monarchiu v rozpätí 90tych minút. 8/10 ()

Dzejran

Nádherná hudební pohádka s laskavým humorem. Je neuvěřitelné, že chytlavé písničky, ze kterých se staly hity, složil teprve sedmnáctiletý Jan Hammer.  Herecké výkony prince Václava a princezny Heleny jsou bezkonkurenční a jedinečné, velká poklona i ostatním hercům. Dialogy obou králů nemají chybu. Palec nahoru pro obdivuhodného režiséra. Prostě poklad českého filmu. ()