Ďábelský mazlíček

Daddy's Girl

Thriller / Drama / Horor

USA, 1996, 95 min

• Wacoslav1

Ta holka byla fakt hrozna svine jinak dost prumernej thriller ale porad lepsi nez podobny veci tocici se v soucasnosti...(20.1.2012)

Film nie je až tak zlý ako by naznačovalo hodnotenie. Pozeral som to v mizernej kvalite z netu, kde to niekto nahodil zo starej VHSky a to samozrejme narušuje dojem z filmu. Film my pripomenul podobný film Mikey - Dieťa zločinu (1992), ale ešte sa my niečo marí, že som videl ešte jeden, alebo dva dosť podobné filmy. Śkoda, že niektoré filmy zo začiatku 90tých rokov tu na čsfd majú len pár hodnotení a ostali v podstate v zabudnutí pri tom porevolučnom návale filmov zo západu a nástupu VHSiek a káblovej TV. V pamäti tak ostanú útržky istých filmov, ale nájsť ich ako sa volali a ešte ich aj zohnať s dabingom je dosť ťažké.(31.12.2018)

Doufám, že se mě takhle jednou dítě nepomstí. Takovýhleho ďábelského mazlíčka bych doma fakt nechtěl!(21.1.2012)