Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po lodním neštěstí v zálivu nedaleko od San Francisca bere "Ghost" - loď k lovu tuleňů, přeživší na palubu, mezi nimi také spisovatele Humphreye van Weydena. Kapitánem lodi je však "Mořský - vlk" Wolf Larsen, jenž se ukáže jako brutální a panovačný kapitán, který trosečníky nutí zůstat na palubě, aby tak doplnili jeho posádku. Pokus uniknout ze zajetí se stává bojem na život a smrt. V hlavní roli Raimund Harmsdorf. (kakamilurb)

(více)

Recenze (3)

Merťas

všechny recenze uživatele

Některé díly byly uvedeny do českých kin: Mořský vlk (Der Seewolf - 5.díl ?), Pomsta (Die Suche nach einer verlorenen Insel - 4. díl) ()

Korra 

všechny recenze uživatele

Raimunda Harmstorfa nechtěli obsadit, protože byl na roli příliš mladý, ale pak to naštěstí udělali a máme tu zatím jediného opravdu dobého představitele Vlka Larsena. Děj seriálu se inspiroval i jinými Londonovými díly, ale tady to naštěstí nevadí. Jedna z mála adaptací, kdy je Van Weyden opravdu hubený chudáček. Moc se mi líbil i představitel Mudgridge, tak nějak jsem si ho pře četbě představovala:-) ()

Reklama

Horal.P 

všechny recenze uživatele

V kinech byly dva díly : 1. Mořský vlk a 2. Pomsta - šlo o sestřihy 1. a 2. dílu u Mořského vlka a 3. a 4 dílu u Pomsty. Mořského vlka se mně podařilo sehnat, Pomstu bohužel ne. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • V českých kinech byly dva díly: 1. Mořský vlk a 2. Pomsta. Šlo o sestřihy 1. a 2. dílu u Mořského vlka a 3. a 4 dílu u Pomsty. (sator)

Reklama

Reklama