Táta na plný úvazek

• USA Jersey Girl (více)

Oliver Tinke má nastartováno k úspěšné kariéře v hudební PR agentuře. S manželkou Gertrude čekají první přírůstek do rodiny. Narodí se holčička, ale matka při porodu zemře. Ollie se s pomocí svého otce Barta snaží starat o dítě a zároveň dostát svým povinnostem v práci. Ve stresu urazí shromážděné novináře a musí z agentury odejít. Odstěhuje se k otci do New Jersey. A hledá práci. Začne pracovat v komunálních službách města jako jeho otec. Když je malé Gertie sedm let, připravují ve škole besídku a Ollie slíbí Gertii, že s ní zazpívá písničku z muzikálu Sweeney Todd. Ollie se seznámí s Mayou Hardingovou, která pracuje ve videopůjčovně a zároveň studuje. Když Maya zjistí, že si vypůjčil pornofilm, chce si ho vybrat jako studijní objekt pro svou diplomovou práci, která se týká pornografické fixace. Sejdou se a Maya se dozví, že Ollie od smrti své ženy, kterou stále miluje, neměl sex. Nabídne mu nezávazný styk. Doma je přistihne Gertie, která se vrací ze školy. Kvůli havárii potrubí musejí ve městě uzavřít silnici. Lidé se bouří a Ollie je dokáže uklidnit. To mu dodá odvahy, chce zpět svůj dřívější život a vypraví se za svým bývalým kolegou Arthurem Brickmanem, který pracuje pro PR agenturu. Arthur mu domluví schůzku se šéfem. Ollie doma oznámí, že se budou stěhovat  zpátky do New Yorku. Gertie však nechce a s otcem se pohádá... (TV Prima)

StaBa

Ben Affleck snad poprvé skutečně hraje. Místy dojemné, místy vtipné. Nevím, zda se to zdálo jen mě, ale připadalo mi to trošku bez konce - jako by tomu ještě něco chybělo na závěr, ale nevím co. ()

Warapeidza

Komedie, která občas pobaví, ale která je bohužel hrozně předvídatelná. Po prvních 5 minutách a lehkém šoku, (který se vám asi přihodí, pokud dopředu nevíte o čem ten film je) se hraje rutinní a ohraná povídačka o tom, jak si táta postupně uvědomuje, že jeho dcera je pro něj přednější než jeho práce. ()

jcall2bad

Už i ty, Kevine? V tobě dřímá potenciál točit skvělé komedie, tak proč se toho nedržet? Tento pokus a rodinné drama prostě nevyšel. Je to jen šeď a nuda, ani jednomu protagonistovi nevěřím, že cokoliv co výjde z jeho úst je myšleno vážně a ten příběh je prostě absurdní. A taky se bohužel vysktlo jedno obrovské klišé - po dojemném inteligentním rozhovoru Benovi docvakne co a jak a stane se z něj úplně jiný člověk. Ale prosím tě, Kevine! To nemyslíš vážně. Já ti věřím a toto ti odpouštím jako nepovedený experiment. ()

Gabra

No já nevím, už je toho asi trochu moc... Malá Gertie je jistě roztomilá a když finálně se všemi ostatními představiteli hlavních rolí zpívá svou "důležitou píseň" na školním představení, je to dojemné, skoro k pláči... Klasický, romantickými komediemi mnohokrát odzkoušený, Ben Affleck a dobrá, naopak zase ve vyjímečné roli, Liv Tyler zajistí klasickou rodinnou romantickou komedii a jako vždy to tu zachraňují děti, protože nebýt jich, v žádném případě by to nemohlo být tak roztomile sentimentální... Tento snímek je ale jen dalším v řadě a vlastně nijak nevyčnívajícím... (Snad jen cameo rolemi - Matt Damon, Will Smith atd.) Dvě a půl hvězdičky. ()

Adams

41/2 Rodinný film, klasický americký slaďák. Klasická story. Ovšem tento film má něco navrch, hvězdné obsazení není důležité. Malá Raquel Castro hraje skvěle, Afleck, Lopez a další hvězdy v tomto příjemném snímku hrají odpočinkové role. Liv Tyler je nádherná a vtipy s erotickým podtextem jí sedí. Zajímavé úvahy, které jsou opravdu ze života a příjemně ubíhající příběh se šťastným koncem. ()

eFrankie odpad!

Tyhle rádoby romantické americké komedie mi zvedají žaludek... bohužel, všechny jsou jak přes kopírák, všechny obsahují uplně stejné dialogy a ta tupost amíků je do nebe volající. Za takové snímky dávám ODPAD! ()

ste

Nic moc jsem nečekala a byla jsem příjemně překvapená. Sice film nevybočoval z hranic a pravidel daného žánru, ale přece jen do něj režisér sem tam dostal svůj originální rukopis. ()

zero_zelo

nejsem si jistá, že kvůli skatulce Jay&Boba musím zkritizovat todle dílo. přijemný, uvěřitelný, spousta známejch ksichtů a jako kliše mi to nějak zásadně nepřišlo. naopak, milý překvapení, a i když se u toho neřežu smíchy, je to patetický (samo téma je patetický)... a pardon, ale ta malá krásná holčička to zahrála parádně! ben affleck mi taky sednul, will smith tomu dal korunu (i když to bylo teda trošku moc). úplně v pohodě stravitelná záležitost. 70% ()

dodopet

Ben Affleck a jeho pár hereckých výrazů, jako například údiv se zavřenou pusou, nebo údiv s otevřenou pusou. Ovšem když jsem viděl, jak ztvárnil smutek a pláč ze stráty milované osoby, tak jsem se musel smát a to asi nebyl tvůrcův záměr. Od té chvíle už jsem nedokázal sledovat děj filmu a věnoval jsem se pouze hereckým výkonům a dospěl k názoru, že ona malá holčička, jeho dcera, podala daleko lepší herecký výkon, než hvězdný Ben. Ústřední postava, by asi neměla podat nejslabší výkon z celého hereckého obsazení. ()

LUCIM

V první řadě Bena Afflecka prostě žeru. Většinu filmů s ní mám opravdu rád. Tenhle film mě prostě dostal. Vypracován do detailů a záblesk role Willa Smitha prostě byla skvělá. Skvělá nenáročná komedie, která mě velmi potěšila. ()

Ladunka

Poměrně průměrný film s předvídatelným koncem a klasickou romantickou zápletkou. Tento film skutečně ničím nepřekvapí což není nutně špatné. Vlastně se celou dobu těšíte na závěr, kdy všichni budou žít šťastně až do smrti, s vědomím, že se opravdu dočkáte. ()

KapitanKuraz

Tak ja som to už videl, ale toľko krát som názor nemenil, je to perfektné, ale také super tuctové, no 79% to má, lebo okrem hnoju, čo napcháva drámu, je to pecka. ()

Alexis

Nemůžu říct, že by mě Kevin Smith nevaroval – úvod ve stylu Policajta ze školky byl dostatečným znamením, že ctitelé břitkého slovního humoru zapřisáhlého propagátora legalizace tentokrát budou upozaděni. Smith si vybral téma, které je obehrané asi tak jako chudá služka a bohatý krasavec, zavalil ho nechutně slzopudnými momenty a příšernými žvásty, které mají daleko do obvyklé brysknosti jeho dialogů, v důsledku čehož se po plátně rozprostře u něj nevídaná nuda, jen občas okořeněná nějakým tím peprnějším výrazem. Z ospalého průběhu vytrhne až naprosto nesnesitelný dialog s Willem Smithem, kdy jsem začal pochybovat o režisérově svéprávnosti. Jaké štěstí, že casting ulovil Liv Tyler, která je krásná, dobře hraje a navíc v závěru nádherně zpívá. ()

Mlčenlivý Bob zabijákem?

Mlčenlivý Bob zabijákem?