Asterix v Británii

• Francie Astérix chez les Bretons (více)

Maličký Asterix a jeho mnohem větší kamarád Obelix, bojovníci z poslední galské vesnice, stále svobodné po římské invazi, se vydávají na výpravu, aby doručili sud slavného kouzelného lektvaru od svého druida, který má pomoci Asterixovu bratranci v Británii bojovat proti nájezdu římské armády. (TV Minimax)

josieaddms

Tak tenhle díl se hodně povedl. Asterix s Obelixem tentokrát vyrazili do Británie setkat se s výstředními Brity (kteří si s neskutečnou grácií dělají legraci z dnešních Britů) kteří je nutí pít teplé pivo, což se jim zrovna dvakrát nelíbí, ale stejně jim veškerou silou pomáhají proti Římanům. Je to hodně vtipný a má to kouzlo komiksu na papíře. Pokud máte rádi vtipy na historii a cizí země, rozhodně si nenechte ujít. ()

woo-hoo-hoo

Asterix ma rozveselil, rozosmial i poučil: viera v seba samého môže robiť zázraky (feniklové čarovné-čajové homeopatikum) . Celá séria “Asterix a Obelix” je populárna plným právom a od tohto typu animáku už asi ani nemožno čakať viac, som naplnený. Odchádzam. ()

MRPitivier

Skvělý díl! Návštěva Británie je bezvadný nápad a divák se seznámí se zvyky Britů a opět všude plno klasické francouzské komiky, která Vás rozesměje a celý film provází! ()

Alojs

Jeden z těch povedených Asterixů. Obelix hláškuje, Asterix je zase ten racionálně smýšlející a navíc tu nechybí Římáni - přestože se děj přesouvá na ostrovy. Scénka s koštováním sudů patří mezi mé oblíbené. ()

Sandler

Dělat si srandu z Britského flegmatismu není nic neobvyklého. Ve francouzském podání však získává novou dimenzi, která mi navozuje křeče v břiše.:D ()

Diable128

Animovaný Asterix & Obelix si drží svůj standart. Pro mě stále jedna z nejlepších serií co se animovaných filmů týče :) ()

AshT

Tenhle díl je jednoznačně nejvíce podobný komiksové předloze. Samozřejmě animák má lepší i horší momenty. ()

Spectacle

Miluju ty neškodné vtípky, které si Francouzi tropí z Angličanů a naopak. Tady se mi takového humoru dostává plnou měrou. Dokonalost se skvělými hláškami! "Přišel jsem, viděl jsem a nevěřil svým očím!" ()

Fanak

Jako dítě jsem se u něj královsky bavil, jako dospělý dost nudil. Ale kvůli exkurzi do britské mentality a také z nostalgie dávám 3 hvězdičky. ()

Joe16210

Jeden z mnoha příběhů kreslené dvojice Asterixe a Obelixe. Tentokrát na výpravě ze Země galského kohouta do Velké Británie... ()