Universal Pictures hrdo uvádza prvú romantickú komédiu od veľkého amerického štúdia o dvoch gejoch, ktorí sa možno tak trochu pravdepodobne potácajú k láske. Možno. Obaja sú totiž veľmi zaneprázdnení. Od komika Billyho Eichnera prichádza inteligentná, srdečná romantická komédia Kamoši o hľadaní sexu, lásky a romantiky uprostred šialenstva. (Filmový festival inakosti)

Trailer 1

M.i.k.e

Stoller se ve svých komediích vždycky pohyboval i lehce na hraně dramatu a Bros z jeho tvorby nijak nevybočují. Jediným rozdílem oproti třeba Kopačkám je tak akorát absence výraznější ženské postavy. Aby také ne, když se to celé motá okolo gay a LGBTQ komunity.Trošku škoda, že tu není sympatičtější hlavní postava, protože Billy Eichner moc charismatu nepobral a neměl sem moc důvodů mu jakkoliv fandit. Pro místní komunitu fobů to nicméně bude velmi těžko překousnutelný film...60% ()

Aljak

Áno, je pravda, že tej LGBT agendy je vo filmoch primiešanej už celkom dosť (a niekedy to pôsobí až neprimeraným agitačným dojmom), ale taký je zrejme trend. Pri komédii Bros však nie je pochýb, že téma homosexuality tu bude hrať prvé husle. Spočiatku som bol síce skeptický, ale musím uznať, že táto atypická rom-com stála naozaj za to! Dejová línia je síce typická šablóna (aj keď trocha utrhnutá z reťaze), ale odhliadnuc od toho pôsobí film skutočne parádnym ironicko-sarkastickým dojmom s množstvom trefných a dôvtipných situácií. Billy Eichner a Luke Macfarlane boli výborní, a svoje postavy zahrali priam uveriteľne. Jedine, čo mi skutočne prekážalo na tomto filme, boli tie intímne a sexuálne scény (to si fakt mohli odpustiť). 4* ()

Stanislaus

Z toho, co jsem od Nicholase Stollera viděl, se mi nejvíce líbilo Čapí dobdrodružství, které spolurežíroval, jinak jeho (romantické) komedie na mě působily veskrze průměrným dojmem. Bros bohužel nijak nevybočují z režisérovy žánrové tvorby, což je celkem škoda. LGBTQ filmů se točí každým rokem stále více a Stollerův snímek se mezi nimi hravě ztratí. LGBTQ obsazení v takřka plném nasazení je sice fajn, protože jak zaznělo ve filmu, herci potom nic nehrají, nýbrž jsou sami sebou, nicméně mi přišlo až na pár výjimek takové jalové. Největším kamenem úrazu byl Billy Eichner v titulní roli, s nímž bylo po většinu stopáže těžké sympatizovat. Minirole pro Debru "Grace" Messing mě však potěšila. ()

Botič

Jak by dneska asi vypadala Láska přes internet, kdyby se odehrávala na Tinderu/Grinderu, nebo kdyby se Julia Roberts v Pretty Woman před každou sexuální scénou přátelsky „poprala“ s Richardem Gerem? Asi jako Bros. Ti jsou ve své podstate křehkou romantickou komedií stojící na hodně silných insightech. Podívanou o nejistotách, o kterých se v romantických komediích tolik nemluví. ()

Muel

| Universal Pictures | Nič pre homofóbov. Bros je full LGBT komédia, ktorá funguje po celý čas tak na pol plynu. Páčila sa mi chémia medzi hlavnou dvojkou a film obsahuje pár vtipných scén, ktoré ale vo vás dlhšie, aký je film dlhý, jednoducho nevydržia. Snímok ale môže mať za následok to, že homosexuáli budú viac sami sebou a uvedomia si, že byť ním nie je hanba. Koniec prisladký, ale pekný. Nič viac mi ale film nedal, zbehol ale pomerne fluidne, čiže za mňa ok. Viac TU. | Hodnotenie: 6/10 | ()

• Snímek produkovaný společností Universal Pictures je historicky prvním velkým studiovým filmem, jehož kompletní obsazení se skládá z LGBTQ herců, a to i v heterosexuálních rolích. (Sinner.)