Reklama

Reklama

The Retirement Plan

  • Austrálie The Retirement Plan (více)
Trailer

Obsahy(1)

Když se Ashley (Ashley Greene) a její malá dcerka Sarah ocitnou v zločinném podniku, který ohrožuje jejich životy, obrátí se na jedinou osobu, která jim může pomoci: na svého odcizeného otce Matta (Nicolas Cage), který v současné době žije život vysloužilého plážového povaleče na Kajmanských ostrovech. Jejich shledání je pomíjivé, protože je na ostrově brzy najde zločinecký boss Donnie (Jackie Earle Haley) a jeho poručík Bobo (Ron Perlman). Když se Ashley, Sarah a Matt zapletou do stále nebezpečnější sítě, Ashley rychle zjistí, že její otec měl tajnou minulost, o které nic nevěděla, a která ukazuje, že její otec je mnohem víc, než se na první pohled zdá. (TommyZR)

(více)

Recenze (11)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak co se zase nepozdává zdejší obci kverulantské? Za mě náhodou úplně na pohodu jednohubka co se s vypnutým mozkem dá bez problému sledovat. Cage si tu roli vysloužilýho vychlastanýho zabijáka užívá. Navíc ukazuje, že i akci ještě pořád v pohodě zvládá. Černošská holčička pak překvapivě není nijak zvlášť otravná a dá se přežít. Jasně o analogový akci tu nemůže bejt řeč všechno je digitální jako prase jak už je dneska u podobných nízkorozpočtových filmů zvykem, ale tady mě to ani nějak extra nesralo a přiměřeně jsem se bavil. Samozřejmě, že Nico má z poslední doby i povedenější kousky, ale tohle je přesně ten příklad neurazí ani nenadchne a dá se s tím zabít večer.60% ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Nic dost přízemní a bohužel i dost nudný. The Retirement Plan není zábavný bizár, který bychom od Nica očekávali, ale nevýrazný film, který není ani vtipný ani akční. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Tak Nicolasovi tá rola neoholeného, ožralého pána chrápajúceho s fľašou v ruke pasuje, veď za to dostal kedysi aj zlatú sošku. A kto vie, do akej miery to musí aj hrať. Inak film svojím spôsobom aj vtipný, ako má byť, a silne pripomínajúci The Bakera, keďže sa objavia niektorí rovnakí herci, rovnaké prostredie Kajmanov a ide o jeden z troch dohodnutých filmov, ktoré sa natočili v spolupráci s kajmanskou vládou, a zdá sa, že to bolo scenáristicky len tak narýchlo upravené, nech máme dielo rýchlo hotové a ide sa na pláž. Ale dá sa pri tom oddýchnuť aj pousmiať. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Na prvý pohľad podobná zápletka ako nedávny Perlmanov Baker. Zase starý dedo (Cage) chráni svoju vnučku pred zlými mafiánmi (pre zmenu Perlman a Haley). Mihne sa tu dokonca aj tá černoška z Bakera, kde hrala policajtku. Ale tentoraz je akcie minimum a je to podané ako komédia. Aspoň som mal taký dojem, ale ani raz som sa nezasmial. Bolo to strašne trápne. Po technickej stránke to pôsobí veľmi lacne a amatérsky. Zase film za pár drobných. Nevidím nič, čo by som na filme pochválil. Možno za Cagea, ktorý sa aspoň snaží hrať, ale v tejto mizérii mu to je prd platné. 2/10. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

ucházející béčko ve kterém prošedivělý a úsporný Cage hraje vysloužilého agenta, který dělá všechno proto aby ochránil svojí dceru a vnučku Jak už to ak u těchto béček bývá, žádný zázrak se nekoná, ale v rámci Mikulášovi filmografie z posledních let je tohle ten lepší kousek...45% ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Celkem odlehčený béčko. Akce nijak netlačí na pilu, takže se při tom ani necejtíte trapně. S přihlédnutím k posledním Cageovým filmům je to v pohodě. A dokonce se i pousmějete. 50%. ()

borec999 

všechny recenze uživatele

Béčko jak vyšité. Príbeh a dialógy príšerne jednoduché a na spracovaní bohužiaľ vidno, že najlepší počin kariéry režiséra má na ČSFD 42% a že mu evidentne chýba talent. Dedko Cage je ako večne ožralý vyslúžilý zabijak v dôchodku v pohode (svojim herectvom sa do podobného béčka točeného s nadhľadom hodí), z ostatných známych tvárí zaujme Ron Perlman a jeho príbehová linka s Cageovou vnučkou a malým cameom poteší i Krotiteľ duchov Ernie Hudson. Záporáci sú neschopní a neškodní, humor občas funguje a občas nie, akcia pôsobí dosť lacno, umelo (digi krv,oheň) a priemerne na béčkové pomery, s 1 či 2 "lepšími" momentami. Lepšie ako Seagalovky, či moderné Willisovky, no z daného námetu a za daných okolností (herci, rozpočet) sa dalo vytrieskať určite omnoho viac. 45% a lepšie 2* ()

Mamlas 

všechny recenze uživatele

Ta hodina a půl neubíhala zrovna rychle. Nebyl to ale úplný průser, neboť jsem se při sledování 2x zasmál a to se mi často nestává. ↘️ 35% ()

Kushina 

všechny recenze uživatele

Nejlepší zabiják všech dob připomínajícího starého bolavého dědu, který se sotva ohne. Komedie taky nebyla nic extra. Takový odpočinkový dýchánek na večer, jinak se to nedá brát vážně. 45% ()

snop 

všechny recenze uživatele

Perfect Nick Cage movie. Oddychovka, jak má být. Trochu prvoplánové béčko, ale zahrané s radostí a s vědomím vlastní blbosti. Zejména Ron Perlmen perlí, ale i Nick Cage je dokonale na hraně přehrávání a masivního talentu :-) ()

Raid91 

všechny recenze uživatele

Příjemné béčko, kde to hlavně táhne Nicolas Cage a místy mu sekunduje tentokrát i Ron Perlman (jeho role mě bavila) akce je průměrná a ostatní postavy nestojí moc za řeč. ()

Reklama

Reklama