Petr Pospíšil je autobusák a šéf místních dobrovolných hasičů. Bohužel zase nestihl hasičský výjezd. Ve vesnici si z něj už utahují, a proto se rozhodne podat rezignaci. Kvůli arogantnímu starostovi Vladimíru Urbanovi, který hasičům odmítne výjezd proplatit, to ale prozatím musí odložit. Nejdříve je třeba starostu donutit, aby zaplatil fakturu za hašení pole. Podaří se to? A je možné, aby požár způsobil holub? Petrova syna mezitím okouzlí starostova dcera, kterou potkal po mnoha letech. Nový víkendový chalupář, nepraktický soudce Jára, se pod dohledem své přísné ženy Bětky snaží nafouknout a napustit bazén. (TV Nova)

nudlis odpad!

Zatím je to dost velká nuda. Na to, že to režíroval Skórka. Jeho Lajna nebo sKORO NA mizině jsou super. ()

Sfaxia odpad!

Asi někdo chtěl natočit něco podobnýho jako je Okresní přebor a vyšlo z toho tohle hovno. Nedokoukáno, režisér který si obsadí do komedie herce bez komediálního talentu, je blázen nebo mu je výsledek fuk. ()

Ruda.neck

Dal jsem šanci prvnímu dílu, co kdyby se to náhodou povedlo, práce dobrovolných hasičů a vesnický život může jistě přinést mnoho zajímavých a vtipných momentů. Alespoň jako komedie je tento seriál prezentován. Nepovedlo. Sice je občas poznat, že rozehrané situace by měly být vtipné, ale nejsou. Herci nemají co hrát, dialogy jsou trapné. Umělé vousy Petra Rychlého vůbec nechápu, bylo to opravdu nutné? Stručně řečeno, úplná žumpa to sice není, ale pokračování si jistě nechám ujít. ()

howwolf

Líbí se mi zde to množství skvělých režisérů, scénaristů atd...fakt výkvět ! Za mě fajn letní koukání, není třeba rádoby "rozšířené" okecávání :-) ()

milos.bradik

Slabý příběh a žádný kvalitní herec. Oni ani Chalupáři nebyli žádná extraliga po stránce námětu, ale hráli tam skvělí herci. ()