Inspektor Gadget 2

Phil Shearer

Kostýmy:

Terry Ryan
  • kaylin

Tohle se nikdy nemělo dostat do hraného filmu a už vůbec ne do jeho pokračování.(25.4.2018)

• Mandalorian

Alex Zamm je blbec. Řekněme si to narovinu. Ono je rozdíl v tom, když je film pro větší, pro menší a nebo úplně pitomej. Upozorňuju všechny, když se na to chtějí podívat, že nenavazuje a nemá nic společnýho s prvním dílem. 20% je tak akorát.(20.11.2012)

• Jamal

jestli byla jednička ptákovina, kde dejme tomu byl nějaký ten příběh, pak dvojka byla naprosta ztráta času. :: (( A to jsem měl ten seriál tak rád.(18.11.2005)

• Mrkvič

tak tohle bylo hodně zlý, ikdyž jsem v angličtině na zahraniční televizi viděl celkem tak 15 minut. Potěší možná malé děti, ale to už je snad lepší, když na obrazovce hopsá Lála.(27.6.2009)

• Paity

Kdyby šlo, udělil bych dva Odpady!, to myslím naprosto vážně. Hnus.... hnus fialovej a bůh ví ještě jakej. Smutné, co všechno se točí....(30.11.2012)

• - Herečka Elaine Hendrix (G2) sa pri natáčaní filmu zaobišla bez dablérky, všetky nebezpečné scény, vrátane súboja s bandou Clawa (Tony Martin), zvládla sama. (beso74)

• - Úlohu Braina, psa, ktorého vlastní Penny (Caitlin Wachs), hrala dvojica bíglov. (beso74)

• - Opustená továreň Bowl-Rite, v ktorej mal úkryt Claw (Tony Martin), je skutočnosti starý cukrovar v Austrálii. (beso74)