Reklama

Reklama

My Little Pony: Nová generace

  • USA My Little Pony: A New Generation (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Idylické časy Equestrie zmizely v zapomnění. Mohlo by se zdát, že už se kouzlo přátelství ve světe poníků znovu nezabydlí. Veselá klisnička Sunny, plná nadšení, má v sobě naštěstí dost odvahy na to, aby se tváří v tvář postavila nebezpečím a vydala se na výpravu, která jí umožní navrátit harmonii a mír mezi poníky všech plemen. Tento příběh oživuje víru v sílu přátelství a učí toleranci ke všem tvorům bez ohledu na předsudky a stereotypy... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

geek.ondra 

všechny recenze uživatele

Veliký překvápko že z cringe seriálu pro holčičky může vzejít takhle pohodovej animák. Velice dobře rozvrhnutá mytologie, v poho animace, chytrý easter-eggy a kupodivu i celkem funkční gagy. Příběh je sice průhlednej a hlavně strašně ohranej ale i tak to strká do kapsy většinu věcí od Illumination i pozdní kousky od DreamWorks. 7/10 ()

Gediman 

všechny recenze uživatele

Úvod do 5. generace se vlastně docela povedl. Zápletka je zajímavá, humor tu nechybí a písničky jsou docela chytlavé - zvlášť Danger, Danger. Trochu mi vadí, že hlavní hrdinové nejsou dostatečně představeni, např. úvodní epizoda MLP:FiM toto zvládla mnohem lépe. Obrovským plusem je to, že se nejedná o reboot, ale pokračování 4. generace. Více v mé recenzi: https://www.youtube.com/watch?v=nUZUlnQfqJ0 ()

Reklama

Raichu.Cz 

všechny recenze uživatele

Přiznám se k jedné věci nečekal jsem že si zhlédnu zrovna tenhle My little pony, a řeknu vám byla to výborná volba. Graficky mě to hodně překvapilo a nad tím že to dokonce schválil i Netflix to je jiný level. Příběh který dokonce navazuje na minulost My little pony Friendship is magic mě taktéž překvapil příběh v tom tak též dává smysl. Český dabing pěkně sedí k poníkům jenom velká smůla že ze začátku se nevrátily Tara Strong a další dabérky ze serialu... Za mě zasloužených 90% ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Velké, velké, velké překvapení. Nesleduji vůbec, jiný počin My Little Pony jsem nikdy neviděl. Malá to měla puštěné odpoledne a po několika scénách jsem si musel říct o repete od začátku a už jsme jen zíral. Ano, pohádka pro děti, ale! Našlapaná vtipy, nádhernou animací a mnoha odkazy, co ani nejmenší nemohou pobrat. Bavilo, nasmál jsem se. Písničky super, i když v českém dabingu slabší. Za mě malinko pod hranící 5. hvězdičky :) ()

avril4234 

všechny recenze uživatele

Ak mám byť úprimná, úvod do 5. generácie nebol najhorší. Osobne som si film užila. Avšak kvalite G4 sa rovnať nemôže po žiadnej stránke. Animácia je fajn, nieje to však môj štýl (a niesom ani zvyknutá na MLP v 3D, v čom však veľký problém nevidím). Songy sú rozhodne slabšie, zo všetkých ma chytil len jediný -Angry Mob. Hlavní protagonisti sú fajn, i keď nemám obľúbenca. Zároveň však nikým neopovrhujem. Je vidieť kontrast medzi rolami tejto Mane 5 s Mane 6 z G4, i keď osobnosti niektorých z nich ich pripomínajú. Sunny je ako counterpart Twilight Sparkle, Izzy ako Pinkie Pie, Zipp ako Rainbow Dash, Pipp ako Rarity, či Hitch ako niečo medzi Applejack a Fluttershy. Najsilnejšou stránkou filmu aspoň pre mňa osobne boli odkazy na G4. Tam ale zas chýbali odpovede na určité otázky. Príbeh dosť vykráda G4 (v podstate ide v jeho stopách a odohráva sa v rovnakom universe, len o dosť modernejšom), a hoci mi to nevadí, neponúka nič nové, čo sme v G4 nevideli -skôr sa zameriava na niektoré slávne stránky G4. Samotný konflikt filmu je však napriek tomu sympatický a preto to plynulo celkom svižne a nenudila som sa. Vcelku to je príjemná záležitosť a pre fanúšikov G4 to môže byť ako stvorené. Žiaľ ani ako fanúšik G4 som osobne ohromená nebola, nenudilo ma to ani neurazilo, ale nič "extra" to pre mňa nieje. Možno je to naozaj len tým, že to vykráda G4, niesom fanúšik animácie ani hudby a moje srdce je závislé na G4. Silnejšie 3* -70% ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama