Režie:
Falk HarnackScénář:
Werner P. ZibasoKamera:
Helmuth AshleyHudba:
Siegfried FranzHrají:
Ewald Balser, Wolfgang Preiss, Barbara Rütting, Cornell Borchers, Wolfgang Kieling, Karin Baal, Agnes Windeck, Reinhold Bernt, Gernot Duda, Rolf Kralovitz (více)Hrají
Ewald Balser
Německá říše
Nejlepší filmy:
Stalo se za bílého dne (1958)
Maskovaná milenka (1940)
Wolfgang Preiss
Německá říše
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
Příliš vzdálený most (1977)
Vlak (1964)
Barbara Rütting
Německá říše
Nejlepší filmy:
Čas žít, čas umírat (1958)
Stopa vede do Berlína (1952)
Operace Crossbow (1965)
Cornell Borchers
Litva
Nejlepší filmy:
Never Say Goodbye (1956)
Letecký most (1950)
Wolfgang Kieling
Německá říše
Nejlepší filmy:
Dům v Kaprové ulici (1965)
Roztržená opona (1966)
Goya (1971)
Karin Baal
Německá říše
Nejlepší filmy:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Tunel (2001)
Julie, ty jsi kouzelná (1962)
Agnes Windeck
Německá říše
Nejlepší filmy:
Čas žít, čas umírat (1958)
Zámek Gripsholm (1963)
Scotland Yard jagt Dr. Mabuse (1963)
Reinhold Bernt
Německá říše
Nejlepší filmy:
Modrý anděl (1930)
Modrý anděl (1930)
Žid Süss (1940)
Gernot Duda
Německá říše
Nejlepší filmy:
Raz, dva, tři (1961)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Es geschah am 20. Juli (1955)
Rolf Kralovitz
Německá říše
Nejlepší filmy:
Stezky slávy (1957)
Lékař od Stalingradu (1958)
Monika John
Německá říše
Nejlepší filmy:
Noc, ve které přišel ďábel (1957)
Petříkův výlet na měsíc (1990)
Pettson a Fiškus - Pettsonův slib (2005)
Reinhard Glemnitz
Německá říše
Nejlepší filmy:
Agguato sul grande fiume (1964)
Die Wannseekonferenz (1984) (TV film)
Vichry války (1983) (seriál)
Walter Jacob
Nejlepší filmy:
Pappa ante Portas (1991)
Giorgio Listuzzi
Itálie
Lina Carstens
Německá říše
Nejlepší filmy:
My, zázračné děti (1958)
Muž, který prochází zdí (1959)
Ohňostroj (1954)
Alexander Hunzinger
Německá říše
Nejlepší filmy:
Most (1959)
Der Verlorene (1951)
Wolfried Lier
Německá říše
Nejlepší filmy:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Velká vlaková loupež (1966) (TV film)
Didi a pomsta vyděděnců (1985)
Emmerich Schrenk
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Kráva a zajatec (1959)
U47 - Kapitänleutnant Prien (1958)
Jednotka 08/15 - Před bojem (1954)
Ado Riegler
Německá říše
Nejlepší filmy:
Es geschah am 20. Juli (1955)
Rozloučení se včerejškem (1966)
Ein Guru kommt (1980) (TV film)
Hans Jürgen Diedrich
Německá říše
Nejlepší filmy: