Epizody(13)

triatlet

S dvouletou neteřinkou jsem sledoval Bolka a Lolka - na horách a jejich jízdu autem. Myslel jsem si, že po krtečkovi to na ni bude ještě složitější, ale bavila se, příběh komentovala a já si osvěžil některé klukoviny polské dvojice. Dokonce se mi podařilo při Bolkově snění identifikovat kdo je kdo - Bolek je ten menší, oplácanější, Lolek vyšší, vlasatější. Některé momenty jsou podobné jako v Krtkovi - slétávání ze skály s pomocí deštníku. A ten příběh v horách, i když animovaný, mi připomenul některá tatranská panorámata. ()

duklak2

Lehký průměr, který se nemusí líbit každému. Děti jsou někdy hodně vybíravé a rozmlsané. Bolek a Lolek je večerníček určený pro ty skromnější:) ()

Marek1991

Lolek a Bolek, ktorého som si vždy mýlil pri rozprávaní s inými s Bobom a Bobekom. Poliaci tiež stavili na jednoduchú animáciu, nevsadili však na zvieratá, ale na chlapcov. Príbehy o niečo zaujímavejšie, ale taktiež jednoduché. Avšak žiadna sláva. ()

Kryton

Jako malý jsem tyhle poláky měl rád. Nyní moc poláky nemusím (díky koncertním zážitkům), ale tydle dva jsou výjimky. ()

SallyZen

Polívkovy Bolkoviny jsou určitě lepší než tyhle bolkoviny a (LOL)koviny radši ani nekoukat. Né, tak některý díly jsou zábavný, ale bohužel jich moc není a celkově mě to moc nebaví. 35% ()

Martin741

Pre mna tak na urovni dalsej polskej srajdy menom Misz Uszatek. To uz fakt radsej madarsky Mezga Aladar Kulonos Kalondjai alebo francuzske filmy. ()

zette

Velmi sympaticke postavicky, dejove ale trochu ochuzene, alespon v porovnani se Smoliky, vlkem a zajicem ci Sebestove. ()

Decker

Prihody Bolka a Lolka jsem mel a mam stale moc rad. Je to mily a poucny vecernicek z ktereho si rada kluku muze vzit nejake rady do zivota :) ()

wafc

Tyhle dva latentní homochlapce jsem nikdy neměl rád. Dva zmrdi, jeden bez vlasů a druhej se silně feminimnímy znaky, tropí spoustu legrácek, ale celé je to podané tak strašně kýčovitě a jakože zábavně, že bych za autory rovnou šoupl do gulagu. Je zločin to pouštět dětem a nevím, proč se tomu tak stále děje. Na druhou stranu některé silné jedince tato série o dvou labilních Pšoncích nakopne k prozření, po kterém si uvědomí, že nikdy nebudou chtít dopadnout jako oni dva. Já jsem prozřel a nyní jsem hezký, bohatý, inteligentní a všemi adorovaný mladý muž. Ach, dzięki skurwiele... ()