poster

Wild Wild West

 • USA

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Divoký západ

Akční / Komedie / Western / Sci-Fi

USA, 1999, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  Kýč (a narozdíl od mnohých jiných tohle slovo používám jen výjimečně) a nuda, hrooznáááá nuuudaaaa od začátku až do konce. Ale rozpočet nebyl nijak malý, že by ty příšerné triky byly záměrné? Jako taková pocta původnímu Wild Wild West seriálu, ze kterého jsem pohříchu neviděl ani fň, takže nemůžu říct, jestli to tak je nebo není? Ale to nic nemění na faktu, že Kevin Kline je skvělej a Salmita nádherná. Jediný (tedy spíš jediné) kdo ji předčily, byla Bai Ling v epizodním štěku a nordické bohyně opečovávající pana Záporáka :)(16.2.2003)

 • RHK
  **

  Wild Wild West lze zařadit jako film historický, fantasy, krimi, válečný, komedii, dobrodružný, akční a western, snímek bláznivý a docela zábavný. Souboj hodných agentů prezidenta Granta proti geniálnímu beznohému a bezcitnému padouchovi Bezláskovi pro záchranu USA 19.století je hlavně napínavou oddychovkou, ničím víc. Režisér Sonnenfeld, autor Mužů v černém a Addamsovy rodiny, zde komerčně neuspěl, přesto alespoň část jeho typického černého humoru je ve filmu vidět. Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=vsV671pcbR4 a http://www.youtube.com/watch?v=B1KlzGJw_Gw&NR=1(1.1.2010)

 • B!shop
  ***

  Hodne pohodovej film, ale zas nejaka strasna zabava to neni. Nejlepsi je asi herecke obsazeni, Kevin Kline je standartne dobrej, Will Smith je nehorazne cool a Kenneth Branagh je tak silene nalicenej, ze je k nepoznani. Pribeh je taky docela originalni se spoustou fajn napadu, dobrejma hlaskama (hlavne od Smithe) a misty slusnou akci. Bohuzel je zabava s nudou tak 1:1, takze vic jak 3* to bejt nemuzou.(3.4.2006)

 • T2
  **

  Barry Sonnenfeld si nedá pokoj a musel sem napratať prvky z jeho úspešných Mužov v čiernoch , bez toho aby sa vydal iným smerom, Will Smith sa môže aj roztrhať ale povrchný scenár nezachráni, Kevin Kline je skoro nevýrazní, Salma Hayek je len pre pohladenie oka, a o monštróznom rozpočte minutom na premieľanie vody kde nie je žiadne zlato škoda hovoriť, a potom nech neupadá westernový žáner. ║Rozpočet $170miliónovTržby USA $113,805,681Tržby Celosvetovo $222,105,681(3.1.2008)

 • klerik
  ***

  Dosť zvláštna pocta žánru. Skvelý úvod síce naznačuje niečo iné, ale aj tak sa to dá pozerať. Pekná akcia, miestami trápne technické hračky (vrátane tarantuly), občas zbytočné nechutnosti (ucho+lievik). Ale Salma je pekná, Smith je dosť frajerský a Klein je tak akurát suchár. Najväčší problém je asi ten, že za tie peniaze a stýmito tvorcami mohla vzniknúť podstatne zábavnejšia komédia a podstatne poctivejší western...(21.6.2006)

 • - Roli Kevina Klinea měl původně hrát George Clooney, ale ten nakonec odmítl, protože mu připadala příliš “vedlejší”. (POMO)

 • - Ve scéně, kdy lokomotiva, v níž jede West (Will Smith) a Gordon (Kevin Kline), vyjíždí z tunelu, je v záběru směrem ven z tunelu možné spatřit jen volnou přírodu. V jednom z dalších záběrů, směřujícím naopak do tunelu, jsou však vidět podél tratě ocelové sloupy. (Terva)

 • - Komedie obsahuje mnoho ironických odkazů například na snímky Tarantula (1955), Dr. No (1962), Fotr je lotr (2000) nebo některé pokračování série Hvězdné války. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace