poster

Wild Wild West

 • USA

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Wild Wild West

 • Slovensko

  Divoký západ

Akční / Komedie / Western / Sci-Fi

USA, 1999, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  *

  Člověk vážně neví, zda to bylo myšleno jako sci-fi, western, komedie, parodie nebo všechno dohromady. Konečná verze totiž vypadá, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Jsou tam samé zajímavé (resp. dobré) věci (herci, režisér), ale ve výsledku se to nedá pozřít (dokoukat). Já to tedy nakonec dokoukal, ale nebýt Willa Smithe a Salmy Hayek, asi bych balil daleko dříve, než se objevily (v tomto případě spásné) závěrečné titulky. Upřímně - nechápu, kde se v takové slátanině vzali Branagh s Klinem, které jinak beru jako seriózní herce. No nic, ruce pryč od WWW.(5.2.2007)

 • T2
  **

  Barry Sonnenfeld si nedá pokoj a musel sem napratať prvky z jeho úspešných Mužov v čiernoch , bez toho aby sa vydal iným smerom, Will Smith sa môže aj roztrhať ale povrchný scenár nezachráni, Kevin Kline je skoro nevýrazní, Salma Hayek je len pre pohladenie oka, a o monštróznom rozpočte minutom na premieľanie vody kde nie je žiadne zlato škoda hovoriť, a potom nech neupadá westernový žáner. ║Rozpočet $170miliónovTržby USA $113,805,681Tržby Celosvetovo $222,105,681(3.1.2008)

 • MikO_NR_1909
  *

  Je tak trochu škodou, že veľkú pozornosť divákov vyvolá takáto vyslovene trápna vec. Stačí sa oháňať manipulatívnym skreslením všetkých poctivých filmových aspektov a dementnou úchylnosťou (keby je to ale náležite vtipné, nespomínal by som to). A to som ešte vyrastal v mladej generácii, ktorá už takýto buranský humor vyhľadávala. Áno kleopatra, tento film je lepší než Searchers! Je to niečo podobné akoby si povedala, že Piraňa (1978) je lepšia než Votrelec (1979).(22.7.2014)

 • castor
  **

  I režisér naprosto úchvatných osudů bizarní Addamsovy rodiny a zcela průměrných trikových dobrodružství Mužů v černém šlápl pořádně vedle. I když, jak se to vezme. Horko těžko se totiž orientuje v tom, zda byla tahle nabubřelá bramboračka bez majoránky záměrem nebo průšvihem. Nevím.. leccos se na celuloidovém pásu rozpadlo v podivně nepevný tvar. Naprostou plochost veškerých (i těch záporných) charakterů můžeme tvůrcům odpustit, ale prázdnotu gagů a jakoby až na place vymýšlených vtípků nikoliv. Je jen minimum scén, kdy tvůrci dokáží skvěle zabalancovat na hranici svěžího humoru. Jednoduše tu leccos nefunguje, rozvleklé tempo nezachraňují ani herci, ani zadeček Salmy Hayek. Ostatně sám Smith, který se málokdy plete, prohlásil, že Wild Wild West považuje za špatný. Vložené nemalé peníze navíc nejsou příliš vidět, ani výtvarná podoba snímku neuspokojí oko diváka. Svůj stín tu Sonnenfeld a spol.jednoduše nepřekročili!! ** až ***(9.1.2010)

 • monolog
  ****

  Mně se to líbilo, protože jsem v tom viděl parodii, kterou Mel Brooks svými Ohnivými sedly prostě nedokázal vytvořit dost poutavě (i když tu písničku si z toho zazpívám občas i dnes). Kromě strašlivě divných triků, které asi ale byly záměrné, tu vlastně nemám co vytknout. Už jen s těmi skvělými herci jako Kevin Kline a Kenneth Branagh to nemohlo dopadnout špatně. No a převleky mužů za ženy můžu (i když mám občas problém vyrazit si do svýho travesti klubu). Sice je to trošku delší, než by bylo záhodno, ale přesto si myslím, že je to jeden z nejlepších westernových humorných snímků posledních let.(22.2.2006)

 • - Velký výbuch, který v 84. minutě zničí komín s nápisem Kasdan Iron Monger, je odkazem na snímek Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980), v němž se objevují stroje AT-AT, připomínajíci obří mechanické pavouky, a jehož scenáristou je Lawrence Kasdan, řečený též železný. (Terva)

 • - Příběh filmu se odehrává v roce 1869, a tak není možné, aby se svítilo elektřinou. (Timak)

 • - Režisér Kevin Smith jednou vyprávěl, jak v devadesátých letech pracoval na scénáři na chystaném filmu o Supermanovi. Při projednávání scénaře s producentem Smith zjistil, že producent John Peters chce mít ve filmu obrovského pavouka. Později pozval Smith Peterse do kina na svůj nový film Hledám Amy (1997). Petersovi se z filmu líbil jen hlas homosexuálního černocha a řekl, že ten hlas musí být v plánovaném filmu. Po nějaké době z nového Supermana sešlo. O rok později byl Kevin Smith v kině na filmu Wild Wild West, který produkoval John Peters. Smith o filmu poté řekl: "Tak sedím v kině, sleduju ten film a říkám si: 'Proboha, to je neuvěřitelná s*ačka.' A najednou koukám... ku*evsky velký pavouk." (Zdroj: videacesky.cz) (Rollo_Tomasi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace