• Radiq

Slabota jak sviňa, tohle jim prostě nikdo sežrat nemohl. Tohle by nebylo zajimavy ani jako představení pro základní školy. Zprvu komiksní styl (ten jsem zaznamenal při titulcích, dál už ne) se vyhoupne do trapárny, kde mechanické stroje (většinou na páru), neuvěřitelné až dementně strašné skoky-lety-pády, nevtipné a předvídatelné vtipy a hlášky z toho dělají jeden z největších shitů, co kdy Will Smith natočil. Dokonce je to i horší, než Den nezávislosti. Přitom se tam mihnou zajímaví záporáci, ale jejich poměrně vychytanej vzhled a vlastnosti zabije dementní scénář, absence krve a mrtvol a příběh jak z dílny Walta Disneyho. Celý je to prostě dělaný tak nějak pro malý haranty a všechny ty stroje na divokym západě, to se nedalo brát ani jako recese, ani jako součást nějakého univerza. Taky Kevin Kline je takovej nic moc herec a ani tady mi vůbec nesedl. Salma Hayek by mi sedla, kdyby tam byla víc. A bylo to tak plny trapnejch digitálních efektů, že mi jedničky a nuly lezly všema očima, no hnus a amatéřina.(26.11.2015)

Soundtrack Elmer Bernstein: 1. Wild Wild West - Will Smith ,2. Bailamos - Enrique Iglesias ,3. Confused - Blackstreet ,4. Keep It Movin' - MC Lyte ,5. Getting Closer - Tatyana Ali ,6. Lucky Day - Tra-Knox ,7. Bad Guys Always Die - Dr. Dre & Eminem ,8. Mailman - Faith Evans ,9. I'm Wanted - Kel Spencer ,10. Hero - Breeze ,11. Chocolate Form - Neutral ,12. I Sparkle - Slick Rick ,13. The Best - Guy ,14. 8 Minutes To Sunrise - Common ,15. Stick Up - Lil' Bow Wow ,(11.5.2011)

• EdaS

Tvůrci nejspíš sami netušili, co chtějí natočit: měla to být dobrodružná podívaná (jenže to by se měl divák o hrdiny aspoň chvilku bát, což nehrozí) nebo komedie (k smíchu to také není)? Výsledkem je pitomý mišmaš a hlavně nuda k uzoufání. Tu druhou hvězdičku u mě tvůrci mají jen za Salmu Hayekovou v "pyžamu". :o)(23.11.2002)

Neupalujte, ale mě se to líbilo taky. Nevidím důvod, proč by se mi tenhle zábavnej western neměl líbit. Spousta dobrejch hlášek Navíc Kevin Kline je bezva herec. A MEZI NÁMI, PROČ SE Z TOHO OTROCTVÍ DĚLÁ POŘÁD TAKOVÁ VĚDA, NO UZNEJTE, KDO Z NÁS TADY BY NECHTĚL, ABY NA NĚJ NĚKDO JINEJ MAKAL ZADARMO, ZVEDNE SNAD NĚKDO Z VÁS RÁNO S NADŠENÍM SVOU TLUSTOU PRDEL A PŮJDE SBÍRAT POSRANOU BAVLNU???(23.11.2002)

Chtěl jsem se podívat na nějaký film ve stylu Steampunk a Wild Wild West je tohoto stylu plnej, tak jsem se na něj podíval a já ty brýle fakt chci! :D Když překousnete obrovského, chodícího, železného pavouka, tak by se vám WWW mohlo líbit. On to není žádný zázrak. Pravda, bez Willa a Salmy by to mohlo dopadnout hůř. Film zachraňují Willovy vtípky, díky kterým jsem se občas zasmál a díky tomu je film alespoň průměrný.(26.10.2013)

• - James West (Will Smith) prohlásí, že vypadá jako někdo z knih Karla Maye. Ten ale v roce, kdy se film odehrává, ještě knihy z „divokého západu“ nepublikoval. (rakovnik)

• - Natáčelo se od 18.května do 3. listopadu 1998 v Arizoně, Novém Mexiku, Kalifornii, Utahu a v Idaho. (Varan)

• - Will Smith kvůli tomuto snímku odmítl roli Nea ve věhlasném filmu Matrix (1999). (ing.Frosty)