poster

Návrat Maxe Dugana

 • USA

  Max Dugan Returns

 • Slovensko

  Max Dugan sa vracia

Komedie / Drama

USA, 1983, 98 min

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $17,613,720Tržby Celosvetovo $-(23.11.2009)

 • Martin741
  ***

  Vycerpavajuci obsah od distributora da vediet hodne . Tentokrat uz len priemerny film od rezisera herberta Rossa /California Suite, Devce pro Zabavu/. Medziludske vztahy su v norme, dialogy su na urovni, take normalne, k tomu este vyborne exteriery a slusne tempo. A ako vidim, uzivatelia T2 a mandes nesklamali so svojimi komentarmi : 69 %(20.6.2017)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $17,613,720(20.12.2006)

 • Pepinec
  ***

  Obsah je natolik vyčerpávající, že v podstatě hovoří za vše a film samotný vás pak nemá čím překvapit. Největší předností je přítomnost několika zvučných mladých jmen, občasný divadelní nádech a pro našince potěšující zpráva, že se vyvedl dabing. Slabinou je pak rozpočet. Soudím podle toho, že zdejším expertům mandesovi s ´Tédvojkou´ se jej nepodařilo dopátrat. Tolik tedy stručný komentář a již tradiční rýpnutí do Dua úchylů na dolary. Všimněte si, že oba jejich ´komentáře´ dělí takřka tři roky, a přesto mají totožnou vypovídací hodnotu. Mandes není schopen za pět let doplnit rozpočet, aby svému příspěvku dodal alespoň diskutabilní smysl, a o ´Tédvojce´ ani nemluvě. Ten se očividně naučil jen zkratky ctrl+c a ctrl+v. Bravo, pánové! Máte vliv i na mně. Protože místo toho, abych se věnoval popisování filmu, sarkasmus mě opět nutí do nekonečné písničky. Už se docela těším, až vás tu zase někde uvidím a budu vám smět sepsat další sloku.(4.10.2011)

 • - Ve filmu se bok po boku objevil otec Donald a syn Kiefer Sutherland. Později se spolu dvojice objevila také ve snímku Čas zabíjet (1996). (DruidKarel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace